• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

ZAPISZ SIĘ DO SZKOŁY!


Rekomendowane odpowiedzi

SP1.png

JESTEŚ NOWY W MIKRONACJACH?

NIE OGARNIASZ, ALE CHCESZ SIĘ NAUCZYĆ?

JEŚLI TAK - TRAFIŁEŚ W IDEALNE MIEJSCE!

Szkoła Podstawowa nr 1 to prywatna szkoła prowadzona przez @Waksman, której celem jest przybliżenie II Federacji Nordackiej i idei mikronacji nowym osobom. Zajęcia prowadzone są w formie czatu głosowego na serwerze Discord II Federacji Nordackiej. Mikrofon nie jest potrzebny - jeśli nie chcesz zadawać pytań głosowo - napisz! Podstawa programowa realizowana jest zazwyczaj w ciągu jednego dnia. Ma ona formę wykładu. Po wykładzie jak i w jego trakcie uczniowie mogą zadawać pytania. Termin wykładu, po zebraniu przynajmniej jednej chętnej osoby, będzie ogłaszany w tym wątku oraz na serwerze Discord.

CHCESZ WDROŻYĆ SIĘ W FEDERACJĘ?
ZAPISZ SIĘ W TYM WĄTKU!

DW: @Mieszkaniec

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Waksman przypiął/eła ten temat
  • 4 tygodnie później...
11 minut temu, Ignacy Waszo napisał:

Dobry wieczór,

Nazywam się Ignacy Waszo. Jestem tutaj nowy. Nie ogarniam i chciałbym się zapisać do szkoły.

 

Dobry wieczór!

Oczywiscie zostaje Pan przyjęty. Bardzo proszę o kontakt na Discordzie w celu dogrania dogodnych dla Oana terminów wykładów 😉

Moja nazwa to: „dipperdeltashork”.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu', Ignacy Waszo said:

Nie wiem, co to jest Discord. Czy nie można przeprowadzić szkolenia tutaj w formie głosowej?

Niestety, forum nie posiada możliwości prowadzenia rozmów głosowych. Zachęcam bardzo w takim razie do założenia konta na Discordzie. To darmowa platforma komunikacyjna, na której II FN posiada oficjalny serwer, gdzie odbywałyby się wykłady. Podsyłam odnośnik - https://discord.com

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ignacy Waszo

A Szanowny jest dyrektorem tej szkoły czy nauczycielem? Bo ja się przedstawiłem, a nie wiem z kim mam przyjemność. Jestem na tyle bojaźliwym uczniem, że boję się wchodzić na obce platformy poza obręb tego forum. Zachęcam do przeprowadzenia zajęć na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ignacy Waszo napisał:

A Szanowny jest dyrektorem tej szkoły czy nauczycielem? Bo ja się przedstawiłem, a nie wiem z kim mam przyjemność. Jestem na tyle bojaźliwym uczniem, że boję się wchodzić na obce platformy poza obręb tego forum. Zachęcam do przeprowadzenia zajęć na forum.

Dyrektorem. A Pan przypadkiem nie gościł już u nas? Tak że 2 razy pod innymi personaliami? Bo coś mam wątpliwości, że Pan nauki potrzebujesz 😉

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ignacy Waszo

Bardzo mi miło poznać samego Pana Dyrektora. Musiał mnie Pan z kimś pomylić najwyraźniej. Jak już wspomniałem wcześniej, nie ogarniam, więc chciałbym rozpocząć naukę w Pana szkole. Niestety nie dysponuję głośnikami, aby słyszeć głosy. Czy materiały mógłbym otrzymać w formie forumowej? Jak wygląda kwestia zaliczenia? Czy w szkole obowiązują mundurki? I ile jest godzin religii, czy w ogóle jest przewidziane w programie nauczania kształcenie religijno-etyczne? Czy zajęcia są prowadzone przez księdza, zakonnicę czy katechetę/katechętkę?

Jestem zwarty i gotowy na przyjęcie nauk w Pana szkole, Panie dyrektorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ignacy Waszo

Panie Dyrektorze? Czy jeszcze stoimy na korytarzu czy mamy zamiar przejść do sali? Bo wie Pan, kajet już kupiłem, długopis jeszcze mi pisze i głowa też otwarta na wiedzę. Bardzo bym chciał zdobyć świadectwo szkoły podstawowej nr 1. Słyszałem, że kończą ją nieliczni, więc ustanowiłem ją jako wyzwanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje w pierwszym poście tego wątku stanowią jasno - zajęcia prowadzone są w formie czatu głosowego na platformie Discord. Nie ma innej formy.

Pozdrawiam.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ignacy Waszo

Proszę przesłać mi wiadomością prywatną to, co Pan dyrektor zamierza wygłosić głosowo i też będziemy za zamkniętymi drzwiami, żeby nikt nie widział. Rozumiem, że Pan dyrektor boi się upublicznienia tego nagranego wykładu? Nie jestem gotów na wchodzenie w interakcje głosowe z nieznanym mi człowiekiem, z całym szacunkiem dla Pana, Panie dyrektorze. Proszę zrozumieć moje położenie. Po prostu odczuwam lęk wychodzenia stąd i rejestrowania się gdzieindziej, gdzie będzie coś do mnie mówiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hodin temu', Ignacy Waszo said:

Proszę przesłać mi wiadomością prywatną to, co Pan dyrektor zamierza wygłosić głosowo i też będziemy za zamkniętymi drzwiami, żeby nikt nie widział. Rozumiem, że Pan dyrektor boi się upublicznienia tego nagranego wykładu? Nie jestem gotów na wchodzenie w interakcje głosowe z nieznanym mi człowiekiem, z całym szacunkiem dla Pana, Panie dyrektorze. Proszę zrozumieć moje położenie. Po prostu odczuwam lęk wychodzenia stąd i rejestrowania się gdzieindziej, gdzie będzie coś do mnie mówiło.

Nie trzeba wchodzić w interakcje głosowe. Wystarczy słuchać, a pytania można zadawać na czacie tekstowym. Głosowy sposób prowadzenia zajęć jest dla mnie wydajniejszy i szybszy, bo na spisanie wszystkiego nie mam po prostu czasu. Mogę ewentualnie zaproponować zostanie Pana „prywatnym mentorem”, coby odpowiadał na wszelkie pańskie pytania prywatnie.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij