• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Promocja po raz enty


Rekomendowane odpowiedzi

Ten wątek musiał prędzej czy później powstać. Jak wiemy każda mikronacja, która aspiruje przynajmniej do powiększania grona swoich aktywnych obywateli powinna dbać o swoją promocję poza mikroświatem. Wewnątrz mikroświata również, ale my skupimy się na promocji na zewnątrz.

Nieliczni zapewne wiedzą, że Kancelaria Prezydenta IV Republiki Muratyki posiada oficjalne konto na Twitterze. Według mnie jest to dobre miejsce promocji zwłaszcza bacząc na to, że serwis posiada opcję tzw. "retweetów" dzięki którym łatwo w szybki sposób dotrzeć do większej ilości odbiorców.

No ale dobra, Twitter sam w sobie nie wystarczy. Co jeszcze? Facebook? Grupy historyczne, polityczne? Discordy czy inne takie? Co proponujecie?

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Waksman napisał:

Ten wątek musiał prędzej czy później powstać. Jak wiemy każda mikronacja, która aspiruje przynajmniej do powiększania grona swoich aktywnych obywateli powinna dbać o swoją promocję poza mikroświatem. Wewnątrz mikroświata również, ale my skupimy się na promocji na zewnątrz.

Nieliczni zapewne wiedzą, że Kancelaria Prezydenta IV Republiki Muratyki posiada oficjalne konto na Twitterze. Według mnie jest to dobre miejsce promocji zwłaszcza bacząc na to, że serwis posiada opcję tzw. "retweetów" dzięki którym łatwo w szybki sposób dotrzeć do większej ilości odbiorców.

No ale dobra, Twitter sam w sobie nie wystarczy. Co jeszcze? Facebook? Grupy historyczne, polityczne? Discordy czy inne takie? Co proponujecie?

Panie Prezydencie, z całym szacunkiem, ale uważam że promowanie kraju po forach i grupach może nie wypalić... Coraz mniej osób się na nich znajduje. 😉 

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym właśnie proponował serwisy społecznościowe, takie jak Twitter i Facebook. Ten drugi będzie moim zdaniem użyteczny. Nie mówię, że wypali to na 100%, ale dopóki nie zaczniemy, to się nie przekonamy.

(-) Heinrich von Wattzau,

prezes Organizacji Food-Net,

burmistrz miasta Bazylice,

poseł na Sejm II kadencji

99527777916552149.png 99527777916552192.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Piotr Pawłow napisał:

Panie Prezydencie, z całym szacunkiem, ale uważam że promowanie kraju po forach i grupach może nie wypalić... Coraz mniej osób się na nich znajduje. 😉 

To fakt, fora i grupy umierają. Dlatego musimy bardziej uderzyć w nowocześniejsze serwisy społecznościowe takie jak Twitter, Facebook, Instagram czy Discord. Według mnie tam właśnie mamy szansę odniesienia dużego sukcesu.

14 minut temu, Heinrich von Wattzau napisał:

Ja bym właśnie proponował serwisy społecznościowe, takie jak Twitter i Facebook. Ten drugi będzie moim zdaniem użyteczny. Nie mówię, że wypali to na 100%, ale dopóki nie zaczniemy, to się nie przekonamy.

Na Facebooku fajna jest opcja reklamy, gdzie za dosłownie grosze bylibyśmy w stanie dotrzeć do nawet tysiąca osób o określonych zainteresowaniach. Może zorganizowalibyśmy jakąś zbiórkę?

  • Lubię to 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Waksman napisał:

Może zorganizowalibyśmy jakąś zbiórkę?

Nie najgorszy pomysł. Można spróbować. O ile obywatele będą chcieli.

(-) Heinrich von Wattzau,

prezes Organizacji Food-Net,

burmistrz miasta Bazylice,

poseł na Sejm II kadencji

99527777916552149.png 99527777916552192.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byłby ktoś chętny do prowadzenia takiego fanpage'a? Nie ukrywam, że ja osobiście mam za dużo obowiązków na głowie, i realowych, i wirtualnych, aby dołożyć do swojej listy kolejną rzecz do wykonanie. Potrzebna byłaby nam osoba, która zajęłaby się postowaniem nowości czy jakichś obrazków promocyjnych, a także odpowiadaniem na komentarze i utrzymywaniem kontaktu z osobami, które polubiły naszą stronę. Ktoś chętny?

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Waksman napisał:

A byłby ktoś chętny do prowadzenia takiego fanpage'a? Nie ukrywam, że ja osobiście mam za dużo obowiązków na głowie, i realowych, i wirtualnych, aby dołożyć do swojej listy kolejną rzecz do wykonanie. Potrzebna byłaby nam osoba, która zajęłaby się postowaniem nowości czy jakichś obrazków promocyjnych, a także odpowiadaniem na komentarze i utrzymywaniem kontaktu z osobami, które polubiły naszą stronę. Ktoś chętny?

W sumie mógłbym spróbować. Nie wiem, czy się nadaję to promocji kraju i reprezentacji go w social mediach, ale kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.

(-) Heinrich von Wattzau,

prezes Organizacji Food-Net,

burmistrz miasta Bazylice,

poseł na Sejm II kadencji

99527777916552149.png 99527777916552192.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heinrich von Wattzau napisał:

W sumie mógłbym spróbować. Nie wiem, czy się nadaję to promocji kraju i reprezentacji go w social mediach, ale kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.

No i super. Jak nie wyjdzie, to nie wyjdzie, a jak wyjdzie, to będziemy się wszyscy wspólnie cieszyć 😄

Skontaktuję się z Panem na Discordzie, tam dogadamy szczegóły.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Natasya Åsa Waksman-Dëter von Sarm napisał:

Tylko kto by poprlwadził i co by tam było?

Właśnie. Żeby taki kanał miał jakikolwiek sens musimy mieć na niego konkretny pomysł i konkretną osobę, która zna się na postprodukcji i jako takim składaniu ciekawych filmów. Bez takiej osoby porwiemy się z motyką na słońce.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Proszę Państwa oto powstała oficjalna strona IV Republiki Muratyki na Facebooku. Będą tam umieszczane najważniejsze wydarzenia z życia naszego państwa XD
Łapcie linka: https://www.facebook.com/republikamuratyki

Do wiadomości: @Obywatel @Mieszkaniec

  • Lubię to 1
  • Kocham to! 1

(-) Heinrich von Wattzau,

prezes Organizacji Food-Net,

burmistrz miasta Bazylice,

poseł na Sejm II kadencji

99527777916552149.png 99527777916552192.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lajk zostawiony - obywatelski obowiązek spełniony 😄

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij