• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Kampania Rekrutacyjna Wielkiej Armii Republiki


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli interesujesz się wojskiem lub leży ci na sercu dobro naszego kraju Wielka Armia Republiki Muratyki poszukuje ludzi takich jak ty. Myślisz poważnie o tym, aby związać się z mundurem żołnierza ? Dobrze trafiłeś! Znajdziesz tu kompendium wiedzy na temat rekrutacji do wojska, ścieżkach kariery, uczelniach i specjalnościach wojskowych.

plakat.png.8cc1530735719ed0ab14736c82a1453d.png

 

Możesz sprawdzić siłę swojego charakteru oraz realizować plany zawodowe i ambicje. Masz niepowtarzalną szansę, by spotkać ludzi myślących tak jak Ty, by poszerzyć wiedzę w wielu unikatowych dziedzinach, poznać najnowocześniejszy sprzęt wojskowy oraz zdobyć i rozwijać umiejętności, które są niedostępne poza wojskiem. W armii istnieje spójny system umożliwiający podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych umiejętności.

 

Aby zostać żołnierzem w służbie WAR należy wypełnić poniższy wniosek:

Cytat

Wniosek o przyjęcie do służby:

Imię oraz Nazwisko:

Miejsce zamieszkania:

Rodzaj sił zbrojnych w jakich chcecie służyć:

Doświadczenie wojskowe według własnej oceny:

Czym chcecie się zajmować w WAR/Co możecie zrobić dla WAR:

Temat służy również jako miejsce do zadawania wszelkich pytań związanych z członkostwem w WAR ora pytań odnośnie samej rekrutacji.

 

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek o przyjęcie do służby:

 

Imię oraz Nazwisko: Maximilian von Stirlitz 

 

Miejsce zamieszkania: Zwierzogród 

 

Rodzaj sił zbrojnych w jakich chcecie służyć: Wojska Lądowe 

 

Doświadczenie wojskowe według własnej oceny: W realu byłem kiedyś wojskowym, mam bardzo dobre doświadczenie wojskowe. 

 

Czym chcecie się zajmować w WAR/Co możecie zrobić dla WAR: Mogę dowodzić jakimś batalionem, albo dywizjonem czy pułkiem. 

  • Haha 2

Tymoteusz Dostojewski vel Piechota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

Wniosek o przyjęcie do służby:

Imię oraz Nazwisko: Piotr Pawłow

Miejsce zamieszkania: Zwierzogród

Rodzaj sił zbrojnych w jakich chcecie służyć: Wojska Lądowe

Doświadczenie wojskowe według własnej oceny: Służyłem w wielu armiach mikroświata, a także w nieistniejącym realu jestem żołnierzem Sił Zbrojnych RP

Czym chcecie się zajmować w WAR/Co możecie zrobić dla WAR: Chcę być szeregowym żołnierzem

 

 

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maximilian von Stirlitz napisał:

Wniosek o przyjęcie do służby:

 

Imię oraz Nazwisko: Maximilian von Stirlitz 

Miejsce zamieszkania: Zwierzogród 

Rodzaj sił zbrojnych w jakich chcecie służyć: Wojska Lądowe 

Doświadczenie wojskowe według własnej oceny: W realu byłem kiedyś wojskowym, mam bardzo dobre doświadczenie wojskowe. 

Czym chcecie się zajmować w WAR/Co możecie zrobić dla WAR: Mogę dowodzić jakimś batalionem, albo dywizjonem czy pułkiem. 

Wniosek rozpatruję pozytywnie, na dniach pojawi się stosowny rozkaz powołujący do służby.

3 godziny temu, Piotr Pawłow napisał:

Wniosek o przyjęcie do służby:

Imię oraz Nazwisko: Piotr Pawłow

Miejsce zamieszkania: Zwierzogród

Rodzaj sił zbrojnych w jakich chcecie służyć: Wojska Lądowe

Doświadczenie wojskowe według własnej oceny: Służyłem w wielu armiach mikroświata, a także w nieistniejącym realu jestem żołnierzem Sił Zbrojnych RP

Czym chcecie się zajmować w WAR/Co możecie zrobić dla WAR: Chcę być szeregowym żołnierzem

Wniosek również rozpatruję pozytywnie chociaż jestem lekko zaniepokojony stwierdzeniem Chcę być szeregowym żołnierzem gdyż biorąc pod uwagę zasługi w dziedzinie wojskowości między innymi tworząc medale oraz oferując już swoją pomoc w formowaniu naszych szeregów ale i z tym sobie poradzimy.

  • Kocham to! 1

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek o przyjęcie do służby:

Imię oraz Nazwisko: Michaił Pawłow

Miejsce zamieszkania: Sarajsk

Rodzaj sił zbrojnych w jakich chcecie służyć: Marynarka wojenna

Doświadczenie wojskowe według własnej oceny: Jestem Żołnierzem RP służę w plutonie Dowodzenia i Zabezpieczenia 

Czym chcecie się zajmować w WAR/Co możecie zrobić dla WAR: Chciałbym zajmować się marynarką wojenną i jej rozwojem oraz pełnić funkcję admirała republikańskiej marynarki wojennej 

  • Kocham to! 2

Michaił  Grigoriewicz  Pawłow

spacer.png

Marynarz Wielkiej Floty Republiki 

spacer.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny panie @Michaił Pawłow z przyjemnością mogę poinformować iż wniosek rozpatruję pozytywnie, stosowny rozkaz z powołaniem do służby pojawi się niebawem w dzienniku ustaw.

  • Kocham to! 3

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

Dziękuje Panie marszałku, mam nadzieje że wspólnymi siłami utworzymy wielką armię a w szczególności flotę 🙂

Michaił  Grigoriewicz  Pawłow

spacer.png

Marynarz Wielkiej Floty Republiki 

spacer.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Cytat

 

Wniosek o przyjęcie do służby:

Imię oraz Nazwisko: Albert Fryderyk de Espada

Miejsce zamieszkania: Eihenberg/Koribijski Ulen

Rodzaj sił zbrojnych w jakich chcecie służyć: Wojska Lądowe/Siły Powietrzne/Marynarka Wojenna

Doświadczenie wojskowe według własnej oceny: Stosunkowo dobre, przynajmniej od strony logistycznej +

Czym chcecie się zajmować w WAR/Co możecie zrobić dla WAR: Niestety próby stworzenia skutecznej organizacji WAR z mojej strony okazały się nieskuteczne i schemat pan @Piotr Romanow który później wykorzystał w Marynarce Wojennej zastosował pan @Michaił Pawłow okazał się po prostu prostszy w przeciwieństwie do mojego który okazał się być zbyt ambitny do zrealizowania. 

Mogę jednak pomóc tworząc wykaz uzbrojenia dla każdej z trzech formacji WAR, zamiast opisywać z osobna każdy okręt Marynarki Wojennej chcę po prostu stworzyć specyfikację poszczególnych klas okrętów, odświeżyć wykaz uzbrojenia Wojską Lądowych stworzony przez pan @Karl von Schwarzengrau korzystając z danych ze starego wykazu jeszcze z czasów ZKRM i zapewne stworzenie podobnego wykazu dla Sił Powietrznych. Niestety organizowanie poszczególnych formacji w strukturach WAR okazało się nie być moją dobrą stroną dlatego pozostawię to albo innym albo skorzystam ze schematu jaki stosuje pan @Piotr Romanow.

Nie wiem czy zasłużę sobie jeszcze kiedykolwiek nominacją na stanowisko Hörenkommendanta WAR ale postaram się naprawić to co wcześniej mi się nie udało i jakoś się przysłużyć.

W związku z powyższym prosiłbym również o przeniesienie do archiwum moich dotychczasowych postów odnośnie organizacji w Wojsku Lądowych oraz Marynarce Wojennej.

 

 

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij