• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

"Góry" Dańskie


Tadeusz I Wielki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Góry Dańskie to kontrowersyjne góry położone na granicy Hawiland-Klindonia (FN). Ich najwyższy szczyt ma 1200m, jednak same góry mają wysokość w okolicach 900 m. Znajduje się tutaj miasto Dane, a także małe osady górskie. W samym mieście znajduje się Górska Baza Dane, siedziba Radia Nordex (oddział w Hawilandzie). Dane jest jedną z atrakcji Hawilandu, wpisaną do IAH (Instytut Atrakcji Hawilandzkich), jednak pomimo to jest to bardzo rzadko odwiedzane miejsce, większość osób po przyjeździe tutaj udaje się tylko na największy szczyt "Dane". Samo Miasto Dane jest jednocześnie miastem i powiatem, pomimo tego że mieszka tutaj poniżej 15 tysięcy osób.

1486813817_Luba_P38_(2).jpg.f248adba059e199ea8b8261155841913.jpg

Największy Szczyt, Dane - 1200m

1586713796_Ciecie_a3.jpg.892fcf23383afa87bab51e6d238aed73.jpg

Zwykłe uchwycenie gór Dane.

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem do Tadka, popiliśmy, dał mi na drugi dzień stanowisko w górach dańskich. Wziąłem cały budżet, dałem każdemu podwyżkę +50% zarobków i zacząłem płacić randomowym ludziom, żeby przyjeżdżali. Na dniach góry zbankrutowały a ja wyleciałem. Byłem fatalnym zarządcą, ale po 5 latach Roman z rozrzewieniem wspominał: "Za Bolka to było najwięcej turystów".

  • Kocham to! 1

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roman Octopic
22 godziny temu, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

Wpadłem do Tadka, popiliśmy, dał mi na drugi dzień stanowisko w górach dańskich. Wziąłem cały budżet, dałem każdemu podwyżkę +50% zarobków i zacząłem płacić randomowym ludziom, żeby przyjeżdżali. Na dniach góry zbankrutowały a ja wyleciałem. Byłem fatalnym zarządcą, ale po 5 latach Roman z rozrzewieniem wspominał: "Za Bolka to było najwięcej turystów".

Panie, co pan bredzi? 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Myślę że te miejsce trzeba troche podpromować, więc co proponuje:
a) budowę więcej dróg

b) zwiększenie promocji tego miejsca w mikroświecie

c) założyć więcej hoteli, w których można by było spać

 

Jako że takimi sprawami aktualnie zajmuje się kanclerz, wzywam do zrobienia czegoś, DW: @Bolesław Lwie Serce

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Tadeusz I Wielki napisał:

Myślę że te miejsce trzeba troche podpromować, więc co proponuje:
a) budowę więcej dróg

b) zwiększenie promocji tego miejsca w mikroświecie

c) założyć więcej hoteli, w których można by było spać

 

Jako że takimi sprawami aktualnie zajmuje się kanclerz, wzywam do zrobienia czegoś, DW: @Bolesław Lwie Serce

Wobec wezwania odpowiadam:

a) wkrótce powołany zostanie Fundusz Hawilandzki, z którego pieniądze będą iść na projekty wspierające Hawiland

b) Hawiland.Travel działa, prezesem jest JKM Tadeusz, dlatego proszę aby to JKM się zajął tą sprawą

c) tak samo jak w a, Fundusz Hawilandzki sfinansuje to wkrótce

(-) II Król Hawilandu, III Kanclerz Hawilandu oraz lider partii "Wolny Hawiland". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bolesław Lwie Serce napisał:

Wobec wezwania odpowiadam:

a) wkrótce powołany zostanie Fundusz Hawilandzki, z którego pieniądze będą iść na projekty wspierające Hawiland

b) Hawiland.Travel działa, prezesem jest JKM Tadeusz, dlatego proszę aby to JKM się zajął tą sprawą

c) tak samo jak w a, Fundusz Hawilandzki sfinansuje to wkrótce

Nadużywa pan słowa "wkrótce", wkrótce czyli kiedy? Dopiero kiedy się pana spytałem, to powiedział pan o jakichkolwiek planach stworzenia jakiegoś Funduszu.

Co do Hawiland.Travel - jestem jej prezesem, i zajmuje się organizacją wycieczek oraz wakacyjnymi promocjami, zwykłymi promocjami zajmuje się Król z pomocą Kanclerza, dlatego proponuje aby pan się obudził i zaczął ze mną prywatnie działać

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Król kruszy pozycję Kanclerza? Rozpad siły rządzącej, perspektywa dla Partii Ha!, nocna zmiana na szczytach władzy - to wszystko w dzisiejszym wydaniu SuperExpressu.

  • Lubię to 1
  • Haha 1

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roman Octopic
W dniu 21.10.2023 o 18:43, Tadeusz I Wielki napisał:

Nadużywa pan słowa "wkrótce", wkrótce czyli kiedy? Dopiero kiedy się pana spytałem, to powiedział pan o jakichkolwiek planach stworzenia jakiegoś Funduszu.

Co do Hawiland.Travel - jestem jej prezesem, i zajmuje się organizacją wycieczek oraz wakacyjnymi promocjami, zwykłymi promocjami zajmuje się Król z pomocą Kanclerza, dlatego proponuje aby pan się obudził i zaczął ze mną prywatnie działać

W sumie no właśnie, nie mamy informacji o tym, więc przydałby się do tego osobny wątek, może coś pan powie więcej o tym, panie @Bolesław Lwie Serce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 27.10.2023 o 12:03, Roman Octopic napisał:

W sumie no właśnie, nie mamy informacji o tym, więc przydałby się do tego osobny wątek, może coś pan powie więcej o tym, panie @Bolesław Lwie Serce?

Narazie projekt został przerwany, wznowiony zostanie gdzieś w połowie 2024

(-) II Król Hawilandu, III Kanclerz Hawilandu oraz lider partii "Wolny Hawiland". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij