• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Żegnam.


Barack Omamba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę Państwa, witam serdecznie. Kłaniam się nisko i zstępuje do Was na kolana, aby swą osobe przedstawić godnie i w ramach tematu. 
 

Nazywają mnie Barack Omamba i trafiłem do Waszej federacji przez informacje prasowe, a dokładniej telewizję, która kultywuje i promuje działania poprzez publikacje medialna. Jestem dość prostym, ale także tajemniczym człowiekiem. Z przyjemnością zostanę na dłużej i przyjrzę się procesowi, który występuje w tym środowisku.

 

Jestem niezmiernie wdzięczny będąc gościem u Państwa oraz mam szczera nadzieje na uzyskanie wraz z moimi dobrymi przyjaciółmi, możliwości o założenie własnej partii politycznej. Jednakże zanim to nastąpi proces organizacyjny odbyć się musi oraz przygotować do procesu, który sam w sobie prowadzić będzie rolę inicjacji. 
 

W ramach przeprowadzenia tego procesu, proszę rade o wyjaśnienie mi możliwości rozwoju które jestem w stanie tutaj zrealizować.
 

Pozdrawiam. Żegnam.

Barack Omamba

  • Kocham to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żegnam. Towarzyszu!

Witam serdecznie w II Federacji Nordackiej. Jeśli mogę spytać - czymże jest to tajemnicze medium dzięki któremu dzisiaj tutaj rozmawiamy? 😄

Partię polityczną może założyć każdy obywatel Federacji. Aby uzyskać obywatelstwo II FN należy najpierw nabyć jedno z obywatelstw prowincjonalnych - Muratyki, Kirianii lub Klindonii. Nie wiem jak u kolegów sąsiadów, ale w Muratyce aby uzyskać obywatelstwo należy popisać w naszym dziale, np. podyskutować (dział dyskusyjny IV RM) przez minimalną ilość 3 dni. Po tym czasie należy złożyć wniosek w Urzędzie Wniosków, i voila - dostajesz obywatelstwo II Federacji i Muratyki jednocześnie 😉

7 minut temu, Barack Omamba napisał:

W ramach przeprowadzenia tego procesu, proszę rade o wyjaśnienie mi możliwości rozwoju które jestem w stanie tutaj zrealizować.

Jeśli nie polityka, to działalność gospodarcza, dziennikarstwo, działanie w prowincjach... Ogranicza cię jedynie twoja wyobraźnia. Tylko żeby nie było - terroryzmu i zamachów nie tolerujemy, także bez takich proszę 😂

  • Lubię to 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wybierze Pan politykę, to zapraszam do wstąpienia w szeregi Stronnictwa Centro-Prawicowego. 

  • Lubię to 1
  • Nie lubię tego! 1
  • Kocham to! 1

Henryk Ziemiański 

Minister Sprawiedliwości 

Namiestnik Komarchii Nordackiej 

Współprzewodniczący Ultranordackiej Partii Ojczyźnianej 

II Prezydent II Federacji Nordackiej 

1260.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij