• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Partia Demokratyczna


Waksman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  •   Zaimki: on/jego

  •   Zaimki: on/jego
  • NIO: 2709210001

  • NIO: 2709210001
    16 minut temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

    Powiedzmy że się waham. 
    Zastanawiam się czy jakkolwiek mi po drodze z przekonaniami Szanownego Pana Dymarski, z prostej kalkulacji wychodzi że nie bardzo więc jeżeli inni członkowie PD uważają iż pan Dymarski powinien się znaleźć w naszej partii to muszę poważnie rozważyć czy ja powinienem się w niej znajdować. 

    Jako że to mało demokratyczne żebym będąc stronniczym podejmował decyzję to wypadałoby poddać to pod opinię reszty partii lecz przy obecnym stanie osobowym nie jestem przekonany iż osiągnie to jakikolwiek sensowny rezultat. 

    Ja uważam, że i powinniśmy spróbować z Panem Dymarskim, i że ty, Albercie, powinieneś się wstrzymać ze zbyt wczesnym osądem. Nigdy nie jest tak, że wszyscy będą w 100% zgodni z naszymi poglądami. Ja w niektórych sprawach też mam inne zdanie niż ty, a pomimo tego razem współpracujemy i działamy w ramach jednej partii. Jeśli Pan Dymarski zacznie przesadzać, to prędzej on wyleci, niż ja pozwolę na to, żeby jeden z głównych filarów naszej partii, odszedł. A nuż działalność Pana Oliwiera nam pomoże. PD jest postępową partią, trzymajmy jednak postęp na smyczy tak, żeby nie przesadzić.

    SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
    Kaspar Venir Waksman-Dëter
    były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

    Muratyka1.png Kalkilista.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość Oliwier Dymarski
    56 minut temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

    Najwyżej tego pożałuję. Niech tak będzie, witam Szanownego Pana @Oliwier Dymarski na pokładzie. 

    Panie Prezydencie, dziękuję za zaufanie i gwarantuję, że nikt niczego nie będzie żałować. Dla II FN los przygotował wiele dobrego, mam nadzieję, że już niedługo to miejsce przepełni się miłością, tolerancją i wolnością. A my będziemy tego częścią. 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się
     Udostępnij