• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Korosto Investments S.A.


Rekomendowane odpowiedzi

100365773012206129.png

Korosto Investments S.A. to konglomerat i holding powołany przez DH Inc., zarządzający nad markami i firmami takimi jak Biblioteccas, Dziennik Hawilandzki, DH Inc., Gazeta Hawilandzka, Hawiland24, TVKIDS, Kail OS, czy Radiem Hawilandzkim. Korosto ma swoją siedzibę w Ironfield, tak zwanej hawilandzkiej "Dolinie Krzemowej", oraz w Jeleniej Górze. Prezesem firmy jest @Bolesław Lwie Serce, natomiast wiceprezesem i osobą odpowiedzialną za finanse firmy jest Tadeusz I Wielki.

 

Edytowane przez Tadeusz I Wielki

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu Kororsto ma parę inwestycji, tam Mont zatrudnia 30% Hawilandczyków, strasznie dużo macie monopolów w różnych aspektach gospodarki. Socjalizm mocno.

  • Kocham to! 1

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

Tu Kororsto ma parę inwestycji, tam Mont zatrudnia 30% Hawilandczyków, strasznie dużo macie monopolów w różnych aspektach gospodarki. Socjalizm mocno.

Socjalistyczna Partia Hawilandu XDD

(-) II Król Hawilandu, III Kanclerz Hawilandu oraz lider partii "Wolny Hawiland". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

Tu Kororsto ma parę inwestycji, tam Mont zatrudnia 30% Hawilandczyków, strasznie dużo macie monopolów w różnych aspektach gospodarki. Socjalizm mocno.

Mont już nie zatrudnia tyle, teraz 5%, ale tak w sumie to tylko Mont i Korosto jest monopolistą, więcej nie ma zbytnio xD pora na rewolucje komunistyczną (to sarkazm)

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żądam wyjaśnień odnośnie dziwnych eksperymentów na świni w oddziale Kororsto w Kiriańskich Terytoriach Arktycznych. Czy były zachowane warunki dla zwierzęcia? Czy spytaliście chociaż biedną świnię o.... jej preferencje? 

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roman Octopic
5 godzin temu, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

Żądam wyjaśnień odnośnie dziwnych eksperymentów na świni w oddziale Kororsto w Kiriańskich Terytoriach Arktycznych. Czy były zachowane warunki dla zwierzęcia? Czy spytaliście chociaż biedną świnię o.... jej preferencje? 

😪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

Żądam wyjaśnień odnośnie dziwnych eksperymentów na świni w oddziale Kororsto w Kiriańskich Terytoriach Arktycznych. Czy były zachowane warunki dla zwierzęcia? Czy spytaliście chociaż biedną świnię o.... jej preferencje? 

Wyraziła zgodę, powiedziała że lubi ostre testy, to zrobiliśmy laboratorium na ostro, chyba możemy? 

20 godzin temu, Tadeusz I Wielki napisał:

@Bolesław Lwie Sercekiedy jakieś wydanie Dziennika, skoro tak się rozwija nam tu Korosto?

Wkrótce...

(-) II Król Hawilandu, III Kanclerz Hawilandu oraz lider partii "Wolny Hawiland". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Roman Octopic napisał:

Jakieś ogłoszenia akcyjne i giełdowe może przy okazji zróbcie? Bo na starym forum była Giełda, a tutaj nic, weź @Tadeusz I Wielkicoś zrób oki?

Tadeusz mi już kiedyś o tym pisał, i z tego co wiem to narazie chyba szuka skrótów niektórych firm i wtedy stworzy giełde na tym forum

  • Lubię to 1

(-) II Król Hawilandu, III Kanclerz Hawilandu oraz lider partii "Wolny Hawiland". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Bolesław Lwie Serce napisał:

Tadeusz mi już kiedyś o tym pisał, i z tego co wiem to narazie chyba szuka skrótów niektórych firm i wtedy stworzy giełde na tym forum

Dokładnie tak, ale najpierw musicie mi też niektórzy napisać jakie instytucje są wasze (oraz jakimi zarządzacie), bo dane z starego forum przepadły. Osoby których danych nie mam to

  1. @Roman Octopic
  2. @Voloslav von der Hov

Roman, możesz mi na discordzie to napisać, a Voloslav tutaj na wiadomości prywatnej wyślij

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roman Octopic
7 godzin temu, Tadeusz I Wielki napisał:

Dokładnie tak, ale najpierw musicie mi też niektórzy napisać jakie instytucje są wasze (oraz jakimi zarządzacie), bo dane z starego forum przepadły. Osoby których danych nie mam to

  1. @Roman Octopic
  2. @Voloslav von der Hov

Roman, możesz mi na discordzie to napisać, a Voloslav tutaj na wiadomości prywatnej wyślij

Git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roman Octopic
5 minut temu, Tadeusz I Wielki napisał:

Ustaloną mamy już część firm, wkrótce nowy wątek giełdowy zostanie utworzony

Purple Inc. zapomniałem napisać - dopisz je!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 30.07.2023 o 09:57, Tadeusz I Wielki napisał:

Dokładnie tak, ale najpierw musicie mi też niektórzy napisać jakie instytucje są wasze (oraz jakimi zarządzacie), bo dane z starego forum przepadły. Osoby których danych nie mam to

  1. @Roman Octopic
  2. @Voloslav von der Hov

Roman, możesz mi na discordzie to napisać, a Voloslav tutaj na wiadomości prywatnej wyślij

A to ja nie miałem zbytnio biznesów itd.

De iure zarządzam Wolnym Hawilandem (partią), ale de facto ty jesteś prezesem, więc z biznesów to:

TVH - telewizja

Radio Hawiland

  • Lubię to 1

ktoś mniej ważny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Korosto w ramach co rocznych zmian oświadcza że:

  1. TVKIDS przestaje istnieć z dniem 1.10.2023
  2. KailOS przestaje istnieć z dniem 31.12.2023
  3. Powołuje się ReTV z dniem 23.09.2023
  • Wow 1

(-) II Król Hawilandu, III Kanclerz Hawilandu oraz lider partii "Wolny Hawiland". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roman Octopic
W dniu 22.09.2023 o 19:26, Bolesław Lwie Serce napisał:

Korosto w ramach co rocznych zmian oświadcza że:

  1. TVKIDS przestaje istnieć z dniem 1.10.2023
  2. KailOS przestaje istnieć z dniem 31.12.2023
  3. Powołuje się ReTV z dniem 23.09.2023

Czym jest ReTV i dlaczego informuje pan o rzeczach nie wyjaśniając co one ze sobą wiążą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij