• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

[Ankieta] Czy Vladimir Agucko powinien pozostawać v-żywy na terytorium Unii Nordackiej?


Gość Vladimir Agucko
 Udostępnij

Czy Vladimir Agucko powinien pozostawać v-żywy na terytorium Unii Nordackiej?  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Vladimir Agucko powinien pozostawać v-żywy na terytorium Unii Nordackiej?

    • Tak
      1
    • Nie
      6
    • Nie mam zdania
      2
  2. 2. Czy w przypadku złamania przepisów Unii Nordackiej (w tym danego v-kraju w nią wchodzącego) Vladimir Agucko powinien być skazany prawomocnym wyrokiem sądu/trybunału po wcześniej przeprowadzonym postępowaniu sądowym?

    • Tak
      4
    • Nie
      1
    • Nie mam zdania
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym miał jedną gorącą prośbę, tak na przyszłość - proszę tworzyć swoje wątki w dziale "Dyskusje wspólne", a nie w dziale Parlamentu. Będę stokrotnie wdzięczny.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko

Szanowny jak zwykle raczy żartować. Nie było ów działu, to sobie wkładałem, gdzie było mi wygodnie. Takiego niewinnego gwałtu dokonałem. Mam nadzieję, że nie jest to zabronione? 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabronione nie jest i nigdy nie będzie bo błędy popełnia każdy. NKI jest w służbie ludu więc będziemy zawsze przenosić takie zagubione wątki do odpowiednich działów, a jeśli szanowny nie widział takiego działu, to wskazuję gdzie się znajduje:

image.png

O tutaj.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko

Czy ja wyglądam Szanownemu na lud? To im trzeba takie oczywistości tłumaczyć. Ja jestem względnie normalny. 😛 Tu przynajmniej ktoś porządkuje niektóre wątki niżeli v-ludzi, a nie to co w Nieinsulii - gówno na gównie, człowiek się potyka. Niejeden z usmarowanym ryjem łazi po ulicy, bo się potknął, nie zauważył, a Cysorz patrzy z okien i podziwia jak pięknie lud z kupami sobie radzi, a buntowników bierze się na odstrzał. Niech tylko tu przyjedzie, to dostanie gównem w ryja cesarskiego. Jeszcze nie wiem, czy mina będzie w słoiku czy poza tj. uzbrojona czy rozbrojona. 😄 😄 Jebać Cysorza, co się ni umi uczysać. O obcięcie innych zabiega, ale o swoje, ni chuja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ja bym tu gównem nie rzucał. Jak tam śmierdzi, to tam niech śmierdzi, tutaj niech pachnie.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko

Gorzej jak pomazaniec nieinsulijski przyjedzie...Powita się go mieczem i katem. 😄 Odnośnie pachnienia, to kupa, to dla niektórych też perfum. 😄

Tylko 3 osoby chcą śmierci Vladimira? Później się z nimi policzę. 😄  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko

Przerażające, że tylko jedna osoba za v-życiem zagłosowała i nawet wiem która... Aż 6-ciu opowiedziało się za v-nieżyciem... i, o zgrozo, aż dwie miały wątpliwość, czy ma v-żyć czy nie v-żyć...

W przypadku złamania przepisów prawa i przeprowadzeniu procesu sądowego aż 4 osoby odpowiedziały, że nie mają zdania w tym temacie. Co z tego wynika? Albo nie mają czasu i ochoty na zabawy sądowe albo są cichymi zabójcami. Jeden to już w ogóle na waleta walnął, że po cholerę proces...Od razu dziada do gazu i niech zdycha. Szkoda zachodu. 😛 

A jakie są przemyślenia członków Unii Nordackiej i okolicznych tubylców? 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij