• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
 • Dodaj nową pozycję...
 • advertisement_alt
 • advertisement_alt
 • advertisement_alt

Kamiljan de Harlin

Pracownik NKI
 • Postów

  312
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  15

Ostatnia wygrana Kamiljan de Harlin w dniu 18 Maja

Użytkownicy przyznają Kamiljan de Harlin punkty reputacji!

1 obserwujący

O Kamiljan de Harlin

 • Urodziny 11.07.2015

Informacje personalne

 • Zaimki
  dowolne

Ostatnie wizyty

1 003 wyświetleń profilu

DANE UŻYTKOWNIKA

ID Paszportu

Data przyjazdu

Pełne dane

Podpis

Osiągnięcia Kamiljan de Harlin

Wschodząca Gwiazda

Wschodząca Gwiazda (9/17)

 • Popularny
 • Roczek
 • Reakcjonista
 • Inicjator rozmów
 • Miesiąc później...

Najnowsze odznaki

202

Reputacja

 1. Mamy 7 druków, więc proponuję taki układ: Ferdynand Dugosz (UTN) Arcadio Deliart (UTN i FN) Kaspar Waksman (UTN i FN) Henryk Wespucci (FN) Leonid Repulijski (II FN) Bolesław Kirianóo (II FN) Albert de Espada (II FN)
 2. Mówię o Unii Trzech Narodów. I Federacja to inna sprawa. Jeśli weźmiemy założycieli I FN i UTN, to mamy 5 osób.
 3. Jeśli mnie pamięć nie myli, to będzie to Ferdynand Dugosz, Arcadio Deliart oraz Kaspar Waksman...
 4. Wyrażam zgodę na budowę elektrowni i nadaję jej uprawnienia do świadczenia usług na terenie IV Republiki Muratyki.
 5. Festiwal kulturalny, na którym można obejrzeć dzieła sztuki autorstwa osób związanych z Westlandem. Tutaj można obejrzeć przebieg ostatniego Festiwalu http://forum.winkulia.eu/showthread.php?tid=5039
 6. WSG wyobrażam sobie jako system zarządzany ponadnarodowo, niebędacy niczyją własnością. Tak jak Pollin jako planeta nie należy w całości do żadnego państwa, ale każdy kraj posiada swój skrawek na powierzchni naszej planety. Zmienne takie jak dzienny przydział energii, receptury towarów, etc. powinny być określane przez niezależną administrację i być takie same globalnie. Natomiast państwa uczestniczące w systemie powinny móc wyznaczać moderatorów, którzy odpowiedzialni byliby za rejestrowanie firm mających siedzibę w danym kraju i określanie krajowych reguł gospodarczych (np. wysokość podatków od produkcji, wysokość opłaty za rejestrację firmy, struktura własnościowa firm, etc). Przystępowanie państw do systemu nie wymagałoby podpisywania żadnych traktatów między II FN a państwem dołączającym. Dołączenie wymagałoby zaakceptowania przez państwo zainteresowane umowy przedstawionej przez administrację. Sama administracja powinna działać według ustalonego statutu, a jej skład określany powinien być na zasadzie merytokratycznej i technokratycznej reprezentacji elit informatycznych posiadających zaufanie społeczne. Takie jest moje stanowisko. Jeśli ktoś pomimo takich reguł działania systemu będzie miał wątpliwości, czy warto dołączać do systemu, to niczym go nie przekonamy.
 7. Czy mamy tutaj tłumacza? Rozgląda się. Gudtak, kommtujemy w imieniu Stadt Westland. Przywracamy nasz regirung w land Taskas.
 8. Uchwała Prezydium Partii o inwestycji Skarbu Państwa z dnia xx maja 2024 roku Artykuł 1. Skarb Państwa Westland przeznacza 15 000 Ꞥ na inwestycję w kapitał zakładowy Grupy Kapitałowej Utopia. Artykuł 2. Wykonanie przelewu zleca się administracji rachunku Skarbu Państwa. Artykuł 3. Uchwała wchodzi w życie wraz z wydaniem. Zgodnie z prośbą Wielce Szanownego Sekretarza prezentuję projekt uchwały.
 9. Mamy zaległy festiwal z października 2023 roku, który się nie odbył. Możemy nadrobić straty!
 10. A tak w ogóle, to zapraszam do właśnie rozpoczętego głosowania nad wyborem dewizy - https://nordata.pl/poll/87
 11. Też kiedyś byłom przeciwko aktualizowaniu symboli narodowych za każdym razem, gdy zmieni się liczba regionów. Ale dostrzegam ten wysiłek jako warty zachodu. Może to i dołoży nam pracy, ale każdy region czuje się wtedy wyróżniony jako indywidualny podmiot, a nie jak część bezkształtnej masy. Możemy też wymyślać ciekawe wzory z określonej liczby gwiazdek // tak jak w przypadku flagi USA.
 12. Rzeczywiście, to byłby III Festiwal. http://forum.winkulia.eu/showthread.php?tid=5039
 13. Kultura i sztuka amatorska jest bogata i cenna. Bez wątpienia wykazał to Międzynarodowy Festiwal Paździerzu, zorganizowany za czasów Cesarstwa Insulii. Moim zdaniem powinniśmy powtórzyć sukces MFP organizując jego drugą edycję... Zbierzmy dzieła malarskie, literackie, a później zaprezentujmy je całemu światu! @Rezident Westlanda