• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Krajowe druki potwierdzeń Banku Pollinu


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.11.2022 o 01:25, Włodzimierz Molotin napisał:

Jestem pierwszym władcą Czesnoradu. Jestem symbolem jego ludu i walki ze wszystkimi przeciwnościami. Od zawsze stawiałem absolutnie wszystko na rzecz dobra Czesnoradu. Nigdy nie pozwoliłem na jakiekolwiek porażki naszej ojczyzny. Niektórzy mogliby nawet stwierdzić, iż dwa potwierdzenia to nawet mało! Włodzimierz Molotin pojawi się razy dwa bez względu na cokolwiek. Siostra Molotina jest również kolejnym symbolem naszego rozwoju, a Operar jest symbolem współpracy narodów ludu. Pozostałe miejsca są puste, ale zgodziłem się na ich wypełnienie tamtymi osobami. Jeżeli tyle obcych osób zza granicy Towarzyszowi nie wystarczy to niech Towarzysz siebie zamieni na jakąś inną osobę. Dziękuję, do widzenia!

Coś Cię śmieszy w mojej wypowiedzi, Towarzyszu @Bolesław Kirianóo von Hohenburg

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Towarzysze!

Z radością mogę już powiedzieć, że wszystkie Czesnoradzkie Druki Potwierdzeń zostały opracowane. Troszkę odbiegły od tego, co ustaliliśmy. Aczkolwiek uważam, że są świetnie zrobione i bardzo dobrze, że tak a nie inaczej postąpiliśmy. Aktualna kolejność Druków prezentuje się następująco:

  1. Towarszysz Dimitrij Ścierkow,
  2. Towarzysz Tarsycjusz Operar,
  3. Towarzysz Kovacs,
  4. I Siostra Molotina,
  5. Towarzysz Siergiej Makłow,
  6. Towarzysz Robert Drenin,
  7. Towarzysz Włodzimierz Molotin.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij