• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Początek Nowych Reform


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Towarzysze!

Jak można było przez ostatnie miesiące dostrzec, nasza piękna Republika Socjalistyczna Czesnoradu popadła w prawie wielką stagnację (na szczęście coś tam ratował III Plan Trzymiesięczny) i w praktyce Czesnorad w statystykach zaczął osiągać po 0 wiadomości. Fakt faktem, że wynikało to pewnie z realiozy, ale nie oszukujmy się. Z pewnością również w Czesnoradzie doszło do swoistego wypalenia i pewnej monotoni. Od razu też mówię, że nie, Czesnorad nie rezygnuje ze swojego centralnie planowanego oraz socjalistycznego ustroju. Jednakże chciałbym zaproponować pewną nowość. Mianowicie proponuję zreformować kraj, aby nadać mu charakter Federalny. Zmieniona zostałaby nazwa, flaga, godło oraz hymn, a potem wewnętrznie zmienilibyśmy nazwę partii. Sam Czesnorad stałby się Republiką składową tejże federacji, a państwo federacyjne przybrałoby cechy ponadnarodowe i nie odnosiłoby się do żadnego państwa i najprawdopodobniej też do żadnego regionu. A co Towarzysze o tym myślicie? Jeżeli godzimy się na taką reformę, to możemy tutaj składać też propozycje nowe na flagę oraz godło, a hymn można teraz przynajmniej wybrać z naszych piosenek, chyba że jednak zostawiamy obecny.

  • Wow 1

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Włodzimierz Molotin napisał:

Jestem pewien, że wszystkie reformy jakich się podejmiemy przyniosą świetlaną przyszłość naszej ojczyźnie. 

Cieszę się, że Towarzysz tak myśli. Ciekawe też, jak myśli Towarzysz @Dimitrij Ścierkow. A tak poza tym, to w takim razie można myśleć nad nazwą i proponować nowe symbole, jakie mielibyśmy przyjąć.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście Towarzyszu @Włodzimierz Molotin! Myślę, że jest to zadanie odpowiednie dla mojej osoby Towarzyszu @Włodzimierz Molotin. Już zaraz wszystko wymyślę Towarzyszu @Włodzimierz Molotin.

Proletarier aller Länder, vereinigt Euch!

/-/Kam. Dimitrij Ścierkow/Dimitri Stoffer, Volkskommissar der UdKSR/Vorsitzender des Rates der KKSR

1205.png823279006_AntipixelZKRR.png.2fa3414fa8ac21e33714b812263090aa.png532187497_AntipixelKucelgrad.png.0a390cbdeb5dedc56ca6e5f124e914a5.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dimitrij Ścierkow napisał:

Ależ oczywiście Towarzyszu @Włodzimierz Molotin! Myślę, że jest to zadanie odpowiednie dla mojej osoby Towarzyszu @Włodzimierz Molotin. Już zaraz wszystko wymyślę Towarzyszu @Włodzimierz Molotin.

Jakby co, to też tak jak wspominałem. Towarzysz tutaj może opublikować swoje propozycję, jeżeli uważa Towarzysz reformy za słuszne. Ale sądząc po tym, że Towarzysz chce się podjąć wymyślania swoich propozycji, to myślę, że jednak Towarzysz popiera je. Jednakże będzie można co nieco podebatować.

Natomiast ja również postaram się wymyśleć swoje propozycje, może ktoś z obywateli też zdecyduje się na to. Więc będzie być może, co wybierać.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Towarzysze, to ja proponuję od siebie tak:

  1. Związek Socjalistycznych Republik Robotniczych 
  2. Związek Komunistycznych Republik Ludowych 
  3. Związek Socjalistycznych Republik 
  4. Związek Republik Robotniczych
  5. Związek Republik Proletariackich
  6. Związek Republik Ludowych
  7. Związek Komunistycznych Komun 
  8. Związek Komunistycznych Komun Ludowych 
  9. Związek Republik Socjalistycznych
  10. Związek Kolektywistycznych Republik Ludowych

Oczywiście warto dodać, że te człony można mieszać i modyfikować, ale tych kombinacji byłoby za dużo do napisania na raz. Poza tym oczywiście to tylko propozycje i ktoś będzie mieć ciekawsze, choć proponuję właśnie nie nawiązywać do żadnego regionu, czy planety. Tylko tak, żeby ogólna była nazwa.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teoretycznie moglibyśmy wtedy wykorzystać takie nazwy:

  1. Związek Kolektywistycznych Republik Proletariackich
  2. Związek Kolektywistycznych Republik Socjalistycznych
  3. Związek Kolektywistycznych Republik Komunistycznych
  4. Związek Kolektywistycznych Republik Radzieckich
  5. Związek Kolektywistycznych Republik

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To świetnie, bo dla mnie również Związek Kolektywistycznych Republik Radzieckich bardzo świetnie brzmi. Jak również i skrót od tej nazwy - "ZKRR".

Proponuję też również oto taki nowy symbol, a właściwie to aktualizację naszego poprzedniego symbolu. Ten został już wykonany znacznie lepiej graficznie i jest w większej rozdzielczości, więc jak dla mnie, moglibyśmy przyjąć nowszą i zmodyfikowaną wersję naszego młota i pół koła zębatego. Zwłaszcza, że jednak też zachowujemy docelową symbolikę.

Symbol mlota i pol kola zebatego.png

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cudownie, to zatem tak moje propozycje na flagę:

Flaga ZKRR3.png

Flaga ZKRR2.png

Flaga ZKRR.png

Flaga ZKRR4.png

Proszę oczywiście pamiętać, że jednak układ można zmodyfikować i zmienić. Mogę też zawsze połączyć pewne cechy obydwu z tych flag, więc nie musimy też sztywno trzymać się tych czterech powyższych propozycji.

  • Kocham to! 1

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Robert Drenin napisał:

To cudownie, to zatem tak moje propozycje na flagę:

Flaga ZKRR3.png

Flaga ZKRR2.png

Flaga ZKRR.png

Flaga ZKRR4.png

Proszę oczywiście pamiętać, że jednak układ można zmodyfikować i zmienić. Mogę też zawsze połączyć pewne cechy obydwu z tych flag, więc nie musimy też sztywno trzymać się tych czterech powyższych propozycji.

A no nie da się zaprzeczyć że flagi w takiej wersji prezentują się nade okazale. Zwłaszcza trzeci projekt mi się podoba gdyż jakoś przypomina mi on banderę marynarki.

 

  • Lubię to 1

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to mnie również bardzo podoba się trzecia opcja, ewentualnie jeszcze druga opcja też mi pasuje.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Włodzimierz Molotin napisał:

1 i 4 wyglądają dobrze

Czy ja wiem... A co Towarzysz powie, żeby przenieść to przynajmniej na prawy górny róg flagi?

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porządku i w sumie też ją miałem na myśli, bo faktycznie bardziej internacjonalistycznie wygląda. Dobrze, to czas na wybór godła:

Herb ZKRR.png

 

Herb ZKRR2.png

 

Herb ZKRR3.png

 

Herb ZKRR4.png

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Włodzimierz Molotin napisał:

4 jest dobra ale ten globus jakiś dziwny

Dokładnie to samo chciałem powiedzieć

Proletarier aller Länder, vereinigt Euch!

/-/Kam. Dimitrij Ścierkow/Dimitri Stoffer, Volkskommissar der UdKSR/Vorsitzender des Rates der KKSR

1205.png823279006_AntipixelZKRR.png.2fa3414fa8ac21e33714b812263090aa.png532187497_AntipixelKucelgrad.png.0a390cbdeb5dedc56ca6e5f124e914a5.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, tylko jak Towarzysze myślą, co można byłoby wstawić tam na globusie, albo podmienić coś za niego? Bo może mają Towarzysze jakąś propozycję, to spróbuję wstawić ją na godło i zobaczymy, jak wyjdzie.

A co do flagi czwartej, to zmodyfikowałem ją trochę, aby wyrównać bardziej na środek symbol:

Flaga ZKRR4.png

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij