• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Moda na antyreklamę mikronejczyków wychodzi od samych mikronejczyków


Gość Vladimir Agucko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Vladimir Agucko

Zainspirowany słowami @Artur Kardacz zauważam ciekawe zjawisko, które się dzieje nagminnie poprzez zapatrzenie na sarmacką kulturę bytu. Na czym ona polega? Wg mnie na tym, że likwidujemy wszystkich, którzy, jak to Jego Mość Artur to zgrabnie nazwał, wyzywają... A może nazywają rzeczy jakimi wg nich są? Takie usilne trzymanie się poglądu, że trzymajmy się z dala od obrażających jest destrukcyjne, a co dopiero propagowanie metod ich eliminacji ze środowiska dobrowolnego... Wg mnie, Jego Mość Novak z Repujerstanu jest ciekawą osobistością i ten wyraz szaleństwa czy też odmienności jest wręcz wskazany.

Od zawsze byłem przeciwnikiem zabijania odmienności, bo potem się narzeka, że jest nudno, gnuśnie i ogólnie wieje chujem, jak to dziad sarmacki zwykł mawiać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vladek serio, załóż se jakiś jeden wątek z przemyśleniami na temat mikroświata, bo ja się gubię w twoich wątkach na temat każdej rzeczy z osobna, a i w dziale Dyskusji Wspólnych za ładnie to nie wygląda. Nawet bym ci może posty serduszkował pod takim pamiętniczkiem.

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij