• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Stolik nr. 2


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andrzej Płatonowicz Ordyński

Dobry wieczór, przypadkowo zawędrowałem dość daleko od domu w tę piękną białą noc i pomyślałem, że chwilę usiądę przed drogą powrotną. Poproszę setkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Włodzimierz Molotin napisał:

Już mogę zabrać naczynia?

Kończy konsumpcję.

Tak tak, już. Proszę. Podaje naczynia.

2 minuty temu, Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał:

Dobry wieczór, przypadkowo zawędrowałem dość daleko od domu w tę piękną białą noc i pomyślałem, że chwilę usiądę przed drogą powrotną. Poproszę setkę.

Zdrastwujtie Towarzyszu! Jak najbardziej proszę usiąść. Z pewnością kelner coś poda.

A tak z ciekawości. Co Towarzysza sprowadza do nas i dokąd to Towarzysz również podąża?

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej Płatonowicz Ordyński
4 minuty temu, Włodzimierz Molotin napisał:

Posiadamy jedynie cydr jabłkowy oraz piwo.

Niech będzie piwo. Ale poproszę książkę skarg i zażaleń, będę miał pewne uwagi co do działania restauracji.

3 minuty temu, Robert Drenin napisał:

A tak z ciekawości. Co Towarzysza sprowadza do nas i dokąd to Towarzysz również podąża?

Przebywam tu na wakacjach. Może poleci mi Towarzysz jakieś godne obejrzenia miejsca w Czesnoradzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał:

Niech będzie piwo. Ale poproszę książkę skarg i zażaleń, będę miał pewne uwagi co do działania restauracji.

Daje piwo

Nie mamy książki skarg, jeżeli ma Towarzysz zażalenie to trzeba się kierować do odpowiednich służb, ponieważ restauracja posiada centralnie z góry zaplanowane menu, to odpowiada za nią Komisariat Planowania gospodarczego i jego zarząd. A i będzie 40 CZB za piwo.

Edytowane przez Włodzimierz Molotin

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał:

Niech będzie piwo. Ale poproszę książkę skarg i zażaleń, będę miał pewne uwagi co do działania restauracji.

Szczerze, to w Czesnoradzie brakuje w ogóle niektórych artykułów, jednakże Komisariat Planowania Gospodarczego pracuje pełną parą (stąd II Plan Trzymiesięczny). Jest to spowodowane tym, że Czesnorad budujemy w sumie od samych podstaw, stąd można zobaczyć jeszcze w menu i w sklepach wyroby z trawy. Jednakże to taki trochę urok Czesnoradu.

Jednakże nie licząc tego, że jest to dla mieszkańców Czesnoradu, to urzędem służącym do skarg, ale również składania petycji jest Tymczasowy Podkomisariat Głosu Ludu. Obywatele tam mogą skłaszać skargi, które Rada Komisarzy Ludowych rozpatruje w celu potencjalnych zmian w kraju. Jednakże można tam też pisać petycje, gdyby niektórzy obywatele mieli plan na państwo. Mogą wtedy podzielić się swoimi planami, bądź poprawić działanie kraju.

14 minut temu, Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał:

Przebywam tu na wakacjach. Może poleci mi Towarzysz jakieś godne obejrzenia miejsca w Czesnoradzie?

Największymi ośrodkami w Czesnoradzie na dzień dzisiejszy to Nowańsk i Sarmow. Nowańsk ma wiele przemysłu, jednakże mamy też niektóre atrakcje. Przykładowo można odwiedzić największy park w Czesnoradzie - Ludowy Park im. Czynu Rewolucyjnego. Mamy też Państwowy Hotel Rządowy, ale to tak z miejsc do postoju. Można też w Nowańsku pójść nad Jezioro Naftowe.

Z kolei Sarmow, który jest na południu od Nowańska (można dojechać koleją) jest miastem bardziej turystycznym. Można pójść nad Morze Wurstlandzkie, ale również zwiedzić Park Rozrywki w Sarmowiej. W Sarmowie również jest bar i też hotel. W Sarmowie też mieści się na razie największy port w Czesnoradzie.

Tak to większość kraju póki co nie jest zelektryfikowana i składa się z wsi. Toteż Czesnorad jest na razie krajem agrarnym.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ja już w sumie będę wychodził. To mogę życzyć Towarzyszowi szerokiej drogi i szczęścia w drodze powrotnej.

To da swidanija! Niech żyje Czesnorad! Wychodzi.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij