• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Wydział Zamówień PZPCh


Rekomendowane odpowiedzi

W niniejszym wątku można składać zamówienia na wszelkie substancje i produkty chemiczne produkowane w Państwowych Zakładach Przemysłu Chemicznego.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zostaje złożone zamówienie przez Instytut Badań Chemii Organicznej i Nieorganicznej pod numerem 005-a-22.
Skład zamówienia to:

- [USUNIĘTO] chloru (Techn.).

Przewidywany czas realizacji wyniesie maksymalnie 2 tygodnie i zostanie dostarczone drogą lądową, z czego po tygodniu zostanie dostarczona połowa.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jak na razie zobaczymy, czy da się rozpcząć produkcję. Aczkolwiek jeżeli nie odbywa się normalnie produkcja, to dobrym pomysłem byłoby skierowanie się do Instytutu Badań Chemii Organicznej i Nieorganicznej w celu wymyślenia sposobu produkcji.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, wróciłem. Towarzyszu, bardzo nam potrzebny jest olej silnikowy. Produkcja musi iść cały czas, zgodnie z zapotrzebowaniem, biorąc pod uwagę powstawanie nowych aut. Nie mam przez to określonego ilościowo zamówienia.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, to zatem tak:

Zostaje złożone zamówienie przez Komisariat Planowania Gospodarczego.
Skład zamówienia to:

- Olej silnikowy (grupa I).

Czas realizacji jest nieograniczony/do momentu ogłoszenia zakończenia produkcji.

  • Lubię to 1

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij