• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Gospodarka Hawilandu


Rekomendowane odpowiedzi

Przeszukałem forum w tej nurtującej mnie kwestii. Niestety nie odnalazłem żadnych informacji na ten temat (oprócz pojedyńczych wątków z firmami). Przez lata wyrobiłem sobie taką manię, że fajnie jest mieć opisane narracyjne podstawy państwa. W tym oczywiście gospodarkę. Poruszając ten wątek chciałbym abyśmy wspólnie wypisali wszystkie firmy, kopalnie, fabryki itp. Innymi słowy wszystko, co składa się na gospodarkę. Na pewno pomoże to w narracji i urozmaici Hawiland z fabularnej strony. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Artur Kardacz napisał:

Przeszukałem forum w tej nurtującej mnie kwestii. Niestety nie odnalazłem żadnych informacji na ten temat (oprócz pojedyńczych wątków z firmami). Przez lata wyrobiłem sobie taką manię, że fajnie jest mieć opisane narracyjne podstawy państwa. W tym oczywiście gospodarkę. Poruszając ten wątek chciałbym abyśmy wspólnie wypisali wszystkie firmy, kopalnie, fabryki itp. Innymi słowy wszystko, co składa się na gospodarkę. Na pewno pomoże to w narracji i urozmaici Hawiland z fabularnej strony. 

Niestety duża część informacji o gospodarce spaliła się w raz z forum Hawilandu na CT8, ale z kopalnii to wiem że była chyba kopalnia soli w stolicy i kopalnia żelaza w Serte (nie wiem czy końcowo otwarta). Była jeszcze narracja z gospodarką rolniczą, pamiętam że nawet mieliśmy chyba swój gatunek owcy (owca hawilandzka)

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tadeusz I Wielki napisał:

Niestety duża część informacji o gospodarce spaliła się w raz z forum Hawilandu na CT8, ale z kopalnii to wiem że była chyba kopalnia soli w stolicy i kopalnia żelaza w Serte (nie wiem czy końcowo otwarta). Była jeszcze narracja z gospodarką rolniczą, pamiętam że nawet mieliśmy chyba swój gatunek owcy (owca hawilandzka)

Owca była na południu, dokładniej Yakurena, Revora i Dolny Hawiland. To tyle co pamiętam ja osobiście.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdziłem przed chwilą to że kopalnie istniały, z firmami i fabrykami będzie ciężej, jak coś znajdę to wrzucę

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bolesław Lwie Serce napisał:
  1. Fabryka samochodów Mont w Hokas
  2. Fabryka technologiczna Montu w Serte

Dziwie się że nikt nie napisał Montowskich fabryk XD

No bo to najbardziej podstawowe, a jeszcze trzeba poszukać fabryki ważniejsze, nie tylko Mont sie liczy w Hawilandzie

Edytowane przez Tadeusz I Wielki

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Artur Kardacz napisał:

A kopalnie? Czy są jakiekolwiek informacje o surowcach występujących na terenie Hawilandu?

No napewno węgiel, żelazo i sól, bardziej szczegółowo później napisze

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie znaleziska:

Firmy:

https://forum.nordata.pl/topic/1339-firmy-hawilandzkie/?tab=comments#comment-14177 (nie wszystkie, ale większość)

 

Kopalnie:

  1. Kopalnia Soli w Hokas
  2. Kopalnia Soli w Serte
  3. Kopalnia Żelaza w Serte
  4. Kopalnia Węgla w Leżajsku

Fabryki:

  1. Fabryka technologiczna Montu w Hokas
  2. Fabryka technologiczna Montu w Serte
  3. Fabryka technologiczna Montu w Montowicach
  4. Fabryka prądu - modułów fotowoltaicznych w Leżajsku
  5. Fabryka odzieżowa Lurva w Toskanie
  6. Fabryka samolotów w O1 - niezweryfikowane

 

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij