• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Prośba sprzątaczki o sprzątnięcie


Gość Hieronim Bryz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hieronim Bryz
Cytat

Nie będę z tobą dyskutował na ten temat, Andrzeju. Nie mam zamiaru znosić, nawet z niesmakiem, tego, jak ktoś robi ze mnie szmatę, bo za używanie inwektyw i naruszanie powagi urzędu został z niego wyproszony. Jeśli ja teraz tego nie zrobię, to w dniu jutrzejszym zrobi to za mnie prezydent wlepiając temu panu status persona non grata. Miejsce na krytykę, nawet ostrą, jest jak najbardziej. Nie ma tu miejsca na robienie szamba, dosłownego szamba.

Powyższy cytat jest wypowiedzią Naczelnej sprzątaczki Kongresu Federacji Nordackiej z wątku Upośledzenie umysłowe Pana Waksmana. Jako, że sprzątaczka @Waksmannie chce sprzątać i łamać Konstytucji Federacji Nordackiej, choć i tak już ją złamała dwukrotnie i nie poniosła żadnych konsekwencji, to oddelegowuje Prezydenta II Federacji Nordackiej @Tadeusz I Wielki do wykonania sprzątnięcia.

Zatem, zapytuję Pana Prezydenta II Federacji Nordackiej @Tadeusz I Wielkijak się zaopatruje na sprzątanie za sprzątaczkę @Waksmani użycie metody sprzątania pod tytułem persona non grata względem forum II Federacji Nordackiej? Czy nie będzie to problemem dla Prezydenta II Federacji Nordackiej sprzątanie po łebkach, które praktykuje sprzątaczka @Waksman?

Z poważaniem,

Hieronim Bryz

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij