• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Zrzeczenie Obywatelstwa


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowny Panie Prezydencie,
Mając na uwadze brak moje jakiejkolwiek działalności w Federacji Nordackiej, a także nagromadzających się obowiązków zarówno Pollinowych jak i tych Realowy zmuszony jestem zrzec się obywatelstwa Federacji Nordackiej, a także IV Republiki Muratyki. 


Z wyrazami szacunku,
Piotr Romanow

  • Smuteczek 2

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz

Jakie funkcje zajmował Szanowny @Piotr Romanow w Federacji Nordackiej i w Muratyce? Obywatelstwo to jedno, a funkcje to drugie. Istnieje coś takiego jak obywatelstwo Federacji Nordackiej? Z tego, co widzę, to jest Pan z Muratyki, więc chyba nie w tym miejscu składa Pan wniosek i nie do tej osoby, co trzeba...

Edytowane przez Hieronim Bryz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Piotr Romanow napisał:

Szanowny Panie Prezydencie,
Mając na uwadze brak moje jakiejkolwiek działalności w Federacji Nordackiej, a także nagromadzających się obowiązków zarówno Pollinowych jak i tych Realowy zmuszony jestem zrzec się obywatelstwa Federacji Nordackiej, a także IV Republiki Muratyki. 


Z wyrazami szacunku,
Piotr Romanow

Niezwykle przykrop jest mi to słyszeć chociaż jestem w stanie zrozumieć motywacje szanownego.
Nikogo na siłę zatrzymywać nie będziemy chociaż liczę że dane nam będzie jeszcze współpracować przy wielu okolicznościach.  

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, że nie wiem jak działa Federacja Nordacka, dlatego złożyłem ten wniosek do najwyższego jej zwierzchnika, aby się nie rozdrabniać. 

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
3 minuty temu, Piotr Romanow napisał:

Przyznam się, że nie wiem jak działa Federacja Nordacka, dlatego złożyłem ten wniosek do najwyższego jej zwierzchnika, aby się nie rozdrabniać. 

Nagle Pan nie wie jak działa? Osobiście uznaję to za działania sabotażowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Piotr Romanow napisał:

Przyznam się, że nie wiem jak działa Federacja Nordacka, dlatego złożyłem ten wniosek do najwyższego jej zwierzchnika, aby się nie rozdrabniać. 

W zasadzie jako że posiada szanowny obywatelstwo IV Republiki Muratyki a z tego tytułu obywatelstwo Federacji Nordackiej to zrzeknięcie się obywatelstwa Federacyjnego będzie równoznaczne z zrzeczeniem się obywatelstwa IV Republiki i vice versa. 

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij