Jump to content
×
×
  • Create New...
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Mundial trwa...


Recommended Posts

Trwa 55 sezon Mikroświatowej Unii Piłkarskiej, lepiej oznaczany jako XXIV V-Mundial w Insulii i Winkulii r.b.
Daleka droga do poznania zwycięzcy, wchodzimy dopiero w decydującą fazę rozgrywek grupowych. Biorąc jednak całkowitą odpowiedzialność za mikronacyjną piłkę kopaną nie mogę poprzestać na laurach i trzeba wrócić do "roboty papierkowej". 

Mundial się zakończy i zacznie się nowy sezon, ten długi. Emocje opadną, ale to przecież tylko okres przejściowy. Zagramy, to pewne, ale kto wie co przyniesie jutro? Czas się skupić, zebrać i wybrać...a najpierw się zgłosić.

Szanowni Państwo, ogłaszam wszem i wobec, że nastał czas zgłaszania kandydatur na kolejny turniej główny naszego piłkarskiego "trójsezonia" - XXV - jakże piękna liczba. Nie możemy przejść obok tego obojętnie.

Od dnia dzisiejszego, aż do 10 sierpnia tego roku, czekam na oferty państw członkowskich. Następnie zbiorę je wszystkie i w swoim zwyczaju, odkąd prowadzę zmagania jako administrator MUP w X11, zaprezentuje trenerom-delegatom. Oni skonsultują to z kim trzeba (albo i nie) i wybiorą najlepszą opcję w drodze głosowania. 

Myślę, że wszystko jest na tyle jasne, że wystarczy tylko trzymać kciuki by kolejny mundial był taki jak poprzednie.

Jeszcze tylko podpowiem, że według moich szacunków turniej powinien ruszyć w okolicach pierwszej połowy marca 2024 roku.
 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share