• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Otwarcie nowego gmachu Rady Komisarzy Ludowych [II Siostra Molotina]


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godło_mniejsze.png

II Siostra Molotina

Rada Komisarzy Ludowych ogłasza, że 29 Maja 2023 roku o godzinie 20:00, zostanie otwarta uroczyście II Siostra Molotina, która stanie się nową siedzibą Rady Komisarzy Ludowych Republiki Socjalistycznej Czesnoradu oraz siedzibą wszysktich Komisariatów. Z tej okazji powstanie znaczek pocztowy, który będzie częścią serii znaczków o Siostrach Molotina, jak i zostanie opublikowany kolejny wiersz autorstwa W. Molotina.

  • Kocham to! 1

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed II Siostrą Molotina zaczęło się zbierać mnóstwo osób, chcących obserwować uroczyste otwarcie największego na ten moment budynku w Republice Socjalistycznej Czesnoradu, który ma zostać nową siedzibą Rady Komisarzy Ludowych i wszystkich Komisariatów. Z pewnością też można powiedzieć, że II Siostra Molotina stanie się nową ikoną dla Nowańska, jak i Republiki Socjalistycznej Czesnoradu.

Niedługo potem przed nowy gmach siedziby RKL przyjęchali członkowie Rady Komisarzy Ludowych oraz członkowie Komunistycznej Partii Czesnoradu, aby dokonać uroczystego otwarcia olbrzymiego gmachu, liczącego 237 metrów wysokości.

Jako pierwszy głos zabrał Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Towarzysz Robert Drenin:

Cytat

 

Towarzysze! Obywatele! Ludu Pracujący Miast i Wsi!

Dziś stoimy oto przed tym najnowszym gmachem, będącym symbolem naszego postępu inżynieryjnego i architektonicznego! II Siostra Molotina, licząca 237 metrów wysokości, stanie się dzisiaj oficjalnie nową siedzibą Rady Komisarzy Ludowych, przez co stanowić będzie symbol naszych prób i osiągnieć do nieprzerwalnego rozwoju. Niestety, ostatnie miesiące były bardzo ciężkie dla naszej socjalistycznej ojczyzny. Jednakże mamy nadzieję, że otwarcie tego gmachu pozwoli zakończyć epokę stagnacji i z powrotem Czesnorad uaktywni się. W tym celu zrodziły się pewne plany, jednakże tą kwestię pozostawiam w razie czego Towarzyszowi @Włodzimierz Molotin. Niech żyje Czesnorad! Niech rozwija się nasza socjalistyczna wspólnota!

 

Następnie Towarzysz Drenin ustąpił mównicy Towarzyszowi @Włodzimierz Molotin.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towarzysze! Obywatele!

Powitać chciałem was tutaj, przed naszym kolejnym cudem architektury. Nasz naród przez ostatnie ponad dwa lata nieustającego urodzaju nasz naród rozwinął wiele gałęzi rozwoju. Poprzez rozwój wsi, miast i fabryk, sięgnęliśmy nawet kosmosu. Nieprzerwany urodzaj napędzał nasz naród i nadawał mu coraz to nowsze cele. Na tej drodze spotykaliśmy wiele problemów, lecz jedna silna zjednoczona ręka czesnoradzkiego proletariatu radziła sobie z każdym problemem. W moich wspomnieniach widzę jeszcze kraj, będący wielką wsią, z brakiem rozwoju. Dzisiaj naród ten jest silny jak nigdy, a jego lud jest wierny ideą molotinizmu jak nigdy. Stoimy obecnie silnym celem reformowania kraju. W moich myślach reformy te uczynią z Czesnoradu jeszcze silniejszy kolektyw zjednoczonego proletariatu, który zjednoczy ciemiężony lud miast i wsi na całym Pollinie.

  • Kocham to! 1

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po skończonych przemówieniach i odegraniu najpierw "Międzynarodówki", a potem "Marszu obrońców Nowańska", Przewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Towarzysz @Włodzimierz Molotin przeciął czerwoną wstęge, uroczyście w ten sposób otwierając nowy gmach Rady Komisarzy Ludowych. Miejmy nadzieję, że uroczyste otwarcie II Siostry Molotina będzie symbolem zakończenia niefortunnego okresu dla Czesnoradu, pełnego stagnacji i niemalże całkowitego braku aktywności, i zarazem rozpoczęcia nowego okresu dla Republiki Socjalistycznej, pełnego pozytywnych zmian i nowości, które przyczynią się do ponownego odrodzenia kraju.

Natomiast po zakończeniu uroczystości, członkowie Partii i Rady Komisarzy Ludowych z powrotem wrócili do byłej siedziby RKL, aby przygotować się do przeprowadzenia się do nowo powstałego gmachu. Z kolei zebrana ludność rozeszła się, powracając do swoich codziennych obowiązków i codziennego życia.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij