• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dimitrij Ścierkow

Obywatel Federacji
  • Postów

    145
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Odpowiedzi opublikowane przez Dimitrij Ścierkow

  1. Ta... Rozmowy z Włodkiem mogą jednak potrwać dłużej, niż się spodziewałem. Smacznie sobie śpi w swoim biurze, więc jak przez dłuższy czas się nie obudzi, to ja go nie będę na siłę ze snu wyrywał i chyba będę mógł przyjąć zaproponowane stanowisko. 😀

    • Nie lubię tego! 1
    • Kocham to! 1
  2. Właśnie miałem wybierać region, ale jeśli padła taka propozycja z przyjemnością zająłbym się i całą Azymutią. Musiałbym tylko przedyskutować z Molotinem możliwość pełnienia funkcji Przewodniczącego KKRR i Prezydenta Uleńskiego Azymuckiego Ulenu jednocześnie. Włodkowi raczej nie powinno to przeszkadzać... W każdym razie odezwę się po rozmowach 🙂

    • Kocham to! 1
  3. Hm... Rzeczywiście, czyli wstrzeliłem się w kolejny bardzo ważny region. Tak po dłuższym namyśleniu... Jest jakakolwiek szansa, by uzyskać jakiś kawałek Azymutii, czy może jest to niemożliwe? Ostatnio się w niej dużo nie dzieje, a szkoda, żeby taki duży kawał Muratyki się marnował. Przydałoby się rozwinąć i dokładniej poopisywać tamtejsze miasta, spisać i scharakteryzować ludy koczownicze (a przy tak ogromnej ilości niezamieszkanych terenów miałyby one prawo bytu) itd.

  4. Byłbym zainteresowany Freutem Mosellbi. Zajmowanie się jednym z freutów ze stolicą Koribii lub Muratyki byłoby chyba dla mnie za dużą odpowiedzialnością i obciążeniem - Kucelgrad sam się nie rozbuduje. Poza tym dobrze byłoby rozbudować kulturę ludów żyjących w górach, ich miasta i wsie, które mogą znacznie rozwinąć turystykę. Chyba że jestem niedoinformowany... Była już może kiedyś poruszana kwestia kultury, zwyczajów lub wierzeń tych okolic, czy może są one uznawane za identyczne, a przynajmniej podobne do tych dominujących w Koribii?

  5. Zdrastwujtie,

    Wiem, że minęło trochę czasu od rozpoczęcia tego projektu, ale czy jest jeszcze może możliwość "zaopiekowania" się jednym z freutów? Gdybym dostał taką możliwość, może udałoby mi się jakoś ukrócić moją v-drzemkę i porozwijać co nieco. Myślę, że to dobry początek, jeśli chodzi o jakiekolwiek angażowanie się w życie w Muratyce, jak i całej IIFN. Mam też nadzieję, że w przyszłości projekt ożyje, bo ciekawie jest patrzeć, jak rozwijają się poszczególne regiony i słyszeć o wydarzeniach i lokalnej kulturze, które byłyby ciekawym dodatkiem, a może i czynnikiem wpływającym na dalsze zdarzenia i narrację w IIFN.

    Może uda się tym jakoś załagodzić napięcie między Federacją a ZKRR, a nawet zapoczątkować współpracę między tymi dwoma państwami, bo dalsze sprzeczki są bezsensowne i niekorzystne dla obu stron. 😀

    • Kocham to! 1
  6. Również gratuluję wszystkim biorącym udział w tym zebraniu. Jestem pewien, że WPR przyspieszy postęp naszych bratnich państw i jednocześnie jeszcze bardziej zbliży je do siebie.

    Komisarz Ludowy Dimitrij Ścierkow oraz towarzysząca mu delegacja ZKRR zaczęli śpiewać "Międzynarodówkę" w ich ojczystym języku:

     

    • Lubię to 1
    • Kocham to! 1
  7. Drodzy przedstawiciele bratnich narodów,

    Dzisiejsze obrady są skutkiem chęci ZKRR do utworzenia organizacji międzynarodowych zrzeszających państwa robotnicze. Na początku proponuję utworzyć dwie organizacje pomiędzy ZKRR, LRM i RLS. Jedna organizacja miałaby charakter militarno-polityczny, a druga gospodarczo-naukowy. Jeżeli zebrane strony zgodzą się na ich powołanie, to najprawdopodobniej organizacja militarno-polityczna będzie nazywać się Wspólnota Państw Robotniczych, natomiast nazwa organizacji gospodarczej jest jeszcze do ustalenia. Jeżeli wszyscy tu zebrani wyrażą chęć do utworzenia tych organizacji to proponowałbym zacząć od wspólnej debaty odnośnie dokumentu powołującego WPR, a później kolejnego tworzącego organizację gospodarczą.

    • Kocham to! 1
  8. Tow. Ścierkow po przywitaniu się z gośćmi, zaprosił ich do samochodu, którym pojechali pod peron w Nowańsku. Stamtąd udali się oni pociągiem do Sarmowa, gdzie ponownie zostali odebrani przez samochód, który doprowadził ich pod teatr im. Proletariatu. Trzej reprezentanci weszli do budynku, gdzie zaczęły się obrady.

     

  9. Ścierkow wyprostował się, poprawił krawat i zaczął mówić:

    Dziękuję, Towarzyszu Molotin.

    Towarzysze!

    Dziś jesteśmy świadkami kolejnego wielkiego kroku w przyszłość naszego postępującego w nauce i technologii Czesnoradu. Wspólnie możemy robić wielkie rzeczy. Z opłakanego stanu, który pozostawił nam Kucelgrad, w szybkim tempie stajemy się coraz bardziej znaczącym krajem na Nordacie, a nawet na Pollinie. Układ okresowy pierwiastków, podstawa programowa i Komisariat Nauki i Oświaty, budowa Akceleratora Cyklicznego, a teraz budowa tego wspaniałego, otwartego osiedla z najwyższym budynkiem w Czesnoradzie. A to wszystko dzięki Wam, Robotnicy!

    Po przemówieniu Ścierkow przekazał głos tow. @Robert Drenin:

    • Lubię to 1
    • Kocham to! 1
  10. MIĘDZYNARODOWE OŚWIADCZENIE W SPRAWIE KONIECZNOŚCI POKOJOWEGO ROZWIĄZANIA KONFLIKTU POMIĘDZY
    IV REPUBLIKĄ MURATYKI A LUDOWĄ REPUBLIKĄ MAGNIFIKATU

     

        Operacja "Busola" została zorganizowana przez władze IV Republiki Muratyki w czasie gdy władze Ludowej Republiki Magnifikatu nie wykazywały aktywności. Równocześnie pragniemy zauważyć iż obecnie władze Ludowej Republiki Magnifikatu mogą w należyty sposób reprezentować interesy mieszkańców Magnifikatu przez co nie jest konieczne kontynuowanie operacji. Rozwiązania siłowe mogą przynieść jedynie negatywne skutki dla strony która po nie sięga. Obecnie kluczowe jest rozwiązanie tej kwestii na drodze dialogu w duchu wzajemnego szacunku i zrozumienia z uszanowaniem interesów wszystkich stron. Państwa sygnatariusze niniejszego oświadczenia wyrażają gotowość do zorganizowania negocjacji mających na celu zażegnaniu konfliktu w dowolnym miejscu na terytorium któregokolwiek z nich.

    Podpisali:

    (-) Bolesław Kirianóo von Hohenburg
    Wielki Imperator Narodu Kiriańskiego

    (-) Tadeusz I Wielki
    Król Hawilandu

    (-) Piotr Jankowski
    Król Bornfostu

    (-) Włodzimierz Molotin
    Przewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Czesnoradu

    (-) Kamiljan de Harlin-Wespucci
    Cesarz Insulii