• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Helwetyk

Mieszkaniec
 • Postów

  181
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Ostatnia wygrana Helwetyk w dniu 18 Grudnia 2023

Użytkownicy przyznają Helwetyk punkty reputacji!

O Helwetyk

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

DANE UŻYTKOWNIKA

Osiągnięcia Helwetyk

Profesjonalista

Profesjonalista (7/17)

 • Roczek
 • Dyskutant
 • Miesiąc później...
 • Oddany
 • Inicjator rozmów

Najnowsze odznaki

81

Reputacja

 1. Mamy to! Znamy wyniki Plebiscytu na Znaczek Roku 2023! W sześciu głosowaniach zorganizowanych przez Światowy Związek Filatelistyczny wzięło udział 49 obywateli Pollinu. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z poniższymi odsyłaczami. Klasyfikacja ogólna Plebiscytu na Znaczek Roku 2023 Podium Plebiscytu na Znaczek Roku 2023 Podium Plebiscytu na Znaczek Roku 2023: I kwartał Podium Plebiscytu na Znaczek Roku 2023: II kwartał Podium Plebiscytu na Znaczek Roku 2023: III kwartał Podium Plebiscytu na Znaczek Roku 2023: IV kwartał Nagrody w Plebiscycie na Znaczek Roku 2023 Plebiscyt na Znaczek Roku 2023 odbywał się dzięki wsparciu mecenasów: Die Karawane Kaufhaus (Edelweiss), Severina mar. le Droit-Retraité (Sarmacja), Królestwa Fenocji, Palatynatu Leocji, Brzozopól Chmielnych (Leocja), Fundacji Królewskiej (Voxland), Windsachen Industrie AG (Leocja–Voxland), Konsorcjum Garamond Garamond Garamond Garamond (Leocja), JKM Anastasii Windsachen (Voxland), Cesarstwa Niemieckiego, Radia Mikronacje, LEODROGBUD-u (Leocja), JKW Fatimy Popow-Chojnackiej (Sarmacja), gazety „Res Legendae” (RON), Związku Kolektywistycznych Republik Rad, JKW Friedricha von Badena (Niemcy), fabryki samochodów Winston (Nordata) oraz Gibson Group (Sarmacja). Partnerem technicznym wydarzenia, czuwającym nad poprawnym przebiegiem głosowania, był LeoHost (Leocja). Wszystkim składam serdeczne Matko Prokrastynacjo zapłać!
 2. Ostatni dzień głosowań w Plebiscycie na Znaczek Roku 2023! ⏰ W plebiscycie wzięło już udział 45 obywateli Pollinu. Wejdź pod adres https://szf.leocja.org/glosowanie i wybierz najpiękniejsze znaczki! Upewnij się, że wziąłeś(-aś) udział we wszystkich głosowaniach. Pamiętaj, że w każdym głosowaniu masz odrębną pulę głosów. Ogłoszenie wyników już jutro!
 3. Trwa przedostatni dzień głosowań w Plebiscycie na Znaczek Roku 2023. W plebiscycie wzięło już udział 41 obywateli Pollinu. Wejdź pod adres https://szf.leocja.org/glosowanie i wybierz najpiękniejsze znaczki! Pamiętaj, że w każdym głosowaniu masz odrębną pulę głosów.
 4. Trwa czwarty dzień głosowań w Plebiscycie na Znaczek Roku 2023. W plebiscycie wzięło już udział 40 obywateli Pollinu. Wejdź pod adres https://szf.leocja.org/glosowanie i wybierz najpiękniejsze znaczki! Pamiętaj, że w każdym głosowaniu masz odrębną pulę głosów.
 5. Trwa drugi dzień głosowań w Plebiscycie na Znaczek Roku 2023. W plebiscycie wzięło już udział 32 obywateli Pollinu. Wejdź pod adres https://szf.leocja.org/glosowanie i wybierz najpiękniejsze znaczki!
 6. Znaczek Roku 2023 — zagłosuj w plebiscycie Światowego Związku Filatelistycznego 1 – 7 L U T E G O 2 0 2 4 R O K U Przyjaciółko Filatelistko, Przyjacielu Filatelisto, Miłośniku Dobra i Piękna! Rozpoczynamy (tak, już teraz) głosowania w Plebiscycie na Znaczek Roku 2023! Wejdź pod adres https://szf.leocja.org/glosowanie. Tam znajdziesz odsyłacze do sześciu głosowań — trzech kwartalnych i trzech miesięcznych. Głosuj tak, jak będzie Ci najwygodniej. W zależności od głosowania możesz wskazać od trzech do pięciu znaczków. Nie musisz wykorzystywać limitu głosów. Nie musisz wziąć udziału we wszystkich głosowaniach. (Choć, oczywiście, w obu przypadkach zachęcam!). Możesz wrócić do oddawania głosów w dowolnym czasie do środy, 7 lutego 2024 roku włącznie. Uprawnieni do głosowania są wszyscy bez wyjątku obywatele Pollinu — jedynym wymogiem jest dokonanie rejestracji w serwisie Światowego Związku Filatelistycznego. Niech wygrają najpiękniejsze znaczki! Plebiscyt na Znaczek Roku 2023 odbywa się dzięki wsparciu mecenasów: Die Karawane Kaufhaus (Edelweiss), Severina mar. le Droit-Retraité (Sarmacja), Królestwa Fenocji, Palatynatu Leocji, Brzozopól Chmielnych (Leocja), Fundacji Królewskiej (Voxland), Windsachen Industrie AG (Leocja–Voxland), Konsorcjum Garamond Garamond Garamond Garamond (Leocja), JKM Anastasii Windsachen (Voxland), Cesarstwa Niemieckiego, Radia Mikronacje, LEODROGBUD-u (Leocja), JKW Fatimy Popow-Chojnackiej (Sarmacja), gazety „Res Legendae” (RON), Związku Kolektywistycznych Republik Rad, JKW Friedricha von Badena (Niemcy), fabryki samochodów Winston (Nordata) oraz Gibson Group (Sarmacja). Partnerem technicznym wydarzenia, czuwającym nad poprawnym przebiegiem głosowania, jest LeoHost (Leocja). Wszystkim składam serdeczne Matko Prokrastynacjo zapłać! Z filatelistycznym pozdrowieniem,
 7. Na dwa dni przed zakończeniem naboru mecenasów zebraliśmy już 6329,36 ℳ (według dzisiejszego kursu). Do optimum wynoszącego 10 000 ℳ pozostało jeszcze trochę, ale już teraz mogę zapowiedzieć, że nagrody będą godne. Z całego serca dziękuję dotychczasowym sponsorom: LEODROGBUD-owi, Gibson Group, Związkowi Kolektywistycznych Republik Rad, Królestwu Fenocji oraz Konsorcjum Garamond Garamond Garamond Garamond. ❤ Więcej informacji: https://forum.leocja.org/viewtopic.php?p=48586#p48586.
 8. Znaczek Roku — plebiscyt Światowego Związku Filatelistycznego L U T Y 2 0 2 4 R O K U Drodzy Przyjaciele Filateliści! Wielkimi krokami nadchodzi Plebiscyt na Znaczek Roku zaproponowany przez Oswalda Baskerville’a i przyjęty przez Drugą Konferencję Światowego Związku Filatelistycznego w formule głosowania nad wszystkimi znaczkami wyemitowanymi w danym roku. Już w lutym — daj Matko Prokrastynacjo — zaprosimy cały Pollin do udziału w czterech kwartalnych głosowaniach. Gorąco zachęcam do objęcia mecenatu nad tym wydarzeniem! „Wpisowe” wynosi nie mniej niż 500 ℳ (kalkulator MBP). Wymagane jest posiadanie znaku graficznego w jakości wystarczająco dobrej do umieszczenia na materiałach promocyjnych i informacyjnych wydarzenia. (W przypadku osób fizycznych takim znakiem może być herb lub inny znak osobisty). Więcej informacji i zgłoszenia: https://forum.leocja.org/viewtopic.php?p=48586#p48586. Z filatelistycznym pozdrowieniem,
 9. Powiadomienie dla @Sheldon Anszlus Lovelace na potrzeby testów Międzynarodowej Unii Komunikacyjnej.
 10. Ten czas nadszedł. Gorąco zachęcam do udziału w dyskusji oraz zarówno zgłaszania swoich propozycji — w miarę możliwości, w ramach wyników dotychczasowych głosowań, choć wiem, że wieniec budzi wiele wątpliwości — jak i podnoszenia postulatu pozostawienia bez zmian propozycji wyłonionej po ostatnim etapie. Dyskusja zakończy się nie wcześniej niż w piątek 19 stycznia o godzinie 22.00.
 11. Ogromne wyrazy uznania dla Ojca Organizatora i Organizatorów, gratulacje dla zwycięzcy, podziękowania dla wszystkich uczestników za piękny rajd!