• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

"Barwy Lata" - trzeci międzynarodowy konkurs malarski


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni!

 

W imieniu Alfreda Fabiana von Hohenburg Tehen-Dżeka informuję o kolejnym konkursie malarskim.

 

___________________

 

99886723298754809.svg

 

[justify]Już się przyjęło, że konkursy malarskie z tej „serii” odbywają się w Palatynacie Leocji, wobec czego bardzo serce by mnie bolało, gdyby kolejny z tej odsłony nie pojawił się jeszcze tych wakacji. A czasu pozostaje coraz mniej, więc wiedząc, ile roboty ma Helwetyk, będąc odpowiedzialnym za to, że mu (nie wiem jakim cudem wspominając o Burku) przypomniałem o „Barwach lata”, podejmuję rękawicę uratowania pięknej tradycji w Jego imieniu, kiedy cierpi na realiozę najbardziej. No mam nadzieję, że się nie pogniewa, „Barw jesieni” już mu nie odbiorę (mam nadzieję).

 

Zasady są proste — przy pomocy aplikacji Dream (umiejętność rysowania nie jest wymagana), w stylu dowolnym lub wybierając brak stylu, generujemy prace na jeden lub oba z poniższych tematów:

• tytułowe „Barwy lata” (w interpretacji autorki lub autora),

• temat dowolny.

 

Następnie do czwartku, 25 sierpnia, godziny 21.00 zgłaszamy je w niniejszym wątku. O wyborze zwycięskich prac zdecyduje plebiscyt przeprowadzony za pośrednictwem Międzynarodowego Instytutu Ankiet (mam nadzieję, że Helwetyk do tego czasu wróci i zdoła ustawić odpowiednio) w gronie wszystkich mieszkańców Pollinu.[/justify]

 

 

Jak to zwykł mawiać Romański — inspirujących słów kluczowych!

 

99527777916551826.png

 

Regulamin konkursu

 

  1. Harmonogram konkursu:
  2. Harmonogram konkursu:

    — zgłaszanie prac na forum do wtorku, 25 sierpnia, g. 21.00,

    — ogólnopolliński plebiscyt w dniach 26–28 sierpnia,

    — ogłoszenie wyników w poniedziałek, 29 sierpnia.

  3. Dwie kategorie konkursowe, z dwiema nagrodami:

    — temat „Barwy lata” (w interpretacji autorki lub autora),

    — temat dowolny.

  4. Praca wykonana przy pomocy https://app.wombo.art/, styl dowolny lub brak stylu, wyłącznie w oryginalnym rozmiarze zapisu (tj. 1080 × 1920 pikseli z ramką — przykład lub 960 × 1568 pikseli bez ramki — przykład).

  5. Umieszczenie promptów na pracach pozostawione do uznania autorek lub autorów.

  6. Można zgłosić dowolną liczbę prac. W przypadku znacznej liczby zgłoszeń, organizator zastrzega sobie prawo do poddania pod głosowanie w plebiscytach określonej liczby prac autora lub autorki, w kolejności ich zgłaszania.

  7. Autorka lub autor wyraża zgodę na skopiowanie pracy do Kustosza w przypadku, gdyby została oryginalnie zamieszczona w innym serwisie służącym do udostępniania grafik.

  8. Autorka lub autor wyraża zgodę na wykorzystanie pracy na znaczku wyemitowanym z okazji konkursu w przypadku zajęcia pierwszego miejsca.

 

Informacje praktyczne

 

W serwisie https://app.wombo.art/ należy założyć konto i zapisywać swoje prace. Wówczas można je pobierać, w maksymalnej rozdzielczości, bez konieczności ręcznego przycinania.

 

99886723298754804_t.png

  • Lubię to 1
  • Kocham to! 1

( — ) Fatima Popow-Chojnacka 1125.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

99886723298754809.svg

 

Serdecznie zapraszam wszystkich — tak uczestników, jak i odbiorców — do wzięcia udziału w plebiscytach mających na celu wyłonienie zwycięzców 3. Międzynarodowego Konkursu Malarskiego „Barwy lata”. Głosujemy w dwóch ankietach — pierwszej, dla kategorii „Barwy lata” oraz drugiej, dla kategorii ogólnej.

 

 

 

Głosujemy do soboty, 17 września 2022 r., godziny 21.00. Prace są dostępne bezpośrednio w serwisie głosowania, ale w zgrabniejszej postaci można się z nimi zapoznać pod poniższymi odsyłaczami:

 

 

 

Udział w plebiscytach wymaga profilu w Stemplu.

Głosowanie jest anonimowe.

Edytowane przez Albert Fryderyk de Espada
  • Lubię to 1
  • Kocham to! 2

( — ) Fatima Popow-Chojnacka 1125.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij