• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Daniel Ferdynand Regatti

Mieszkaniec
  • Postów

    5
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Daniel Ferdynand Regatti

  • Urodziny 03.10.2002

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

DANE UŻYTKOWNIKA

ID Paszportu

Data przyjazdu

Podpis

Osiągnięcia Daniel Ferdynand Regatti

Nowy

Nowy (1/17)

  • Miesiąc później...
  • Przetrwać tydzień
  • Oddany
  • Pierwszy post
  • Inicjator rozmów

Najnowsze odznaki

2

Reputacja

  1. 1. PROJEKT USTAWY. Kaspar Waksman-Dëter: ZA Maximilian von Stirlitz: Albert Fryderyk de Espada: ZA Grzegorz Szarak: Daniel Ferdynand Regatti: ZA Natasya Åsa von Sarm: ZA 2. POPRAWKA ALBERTA FRYDERYKA DE ESPADY Kaspar Waksman-Dëter: ZA Maximilian von Stirlitz: Albert Fryderyk de Espada: ZA Grzegorz Szarak: Daniel Ferdynand Regatti: ZA Natasya Åsa von Sarm: ZA 3. POPRAWKA KASPARA WAKSMANA-DËTERA Kaspar Waksman-Dëter: ZA Maximilian von Stirlitz: Albert Fryderyk de Espada: ZA Grzegorz Szarak: Daniel Ferdynand Regatti: ZA Natasya Åsa von Sarm: ZA
  2. Moje zainteresowania to działalność gospodarcza oraz budowa własnego kapitału. Chciałbym w Muratycę rozbudować szereg inwestycji, w tym celu patrzę się w kierunek morza z intencją stworzenia swojej własnej stoczni w celu produkcji statków na rynek lokalny. Z tych planów mam również dalsze cele jak na przykład utworzenie prestiżowej linii statków rejsowych. Co do innych pomysłów wolałbym objąć je tajemnicą, ponieważ uważam je w tym momencie i na tym poziomie nie do wykonania z moim poziomem zaawansowania i doświadczenia.
  3. Pozdrowienia dla wszystkich czytających to osób! Jest to moje pierwsze zetknięcie z jakąkolwiek formą “RP” dlatego wybaczcie Mi mój brak umiejętności. Mam parę pomysłów co mógłbym robić w Muratyce, lecz nie wiem co pierwsze wezmę na celownik.