• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Oświadczenie Prezydenta ws. wyspy Fridoni


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

Witam wszystkich mieszkańców Muratyki i nie tylko!

Chciałbym na wstępie podziękować każdem, który nie uległ prowokacjom i nie przyczynił się do ułudy niebezpieczeństwa i destabilizacji! Od kilku dni mężnie rozmawiamy wraz z władzami Czesnoradu na temat potencjalnej współpracy między naszymj krajami. Już od początku byłem wyraźnym przeciwnikiem prowadzenia zbyt otwartej polityki wobec Czesnoradu. Dostrzegłem rozszczenia terytorialne Kucełgradu. Jednak to nie przeszkodziło w rozmowie. Do czasu kiedy pomimo braku jakiejkolwiek deklaracji na ten temat od razu na naszym forum zaczął być poruszany (za pośrednictwem aniekty) temat przyłączenia Czesnoradu do naszego systemu informatycznego. To wywołało uzasadnione obawy osób, które nie uznają władzy czesnoradzkiej. Dla mnie liczy się przede wszystkim dobro Muratyki. Nie każdy sojusz jest wart naruszania pozycji naszego państwa. Muratyka nie jest zagrożona. Nie możemy usilnie forsować jednej jedynej "racji". Czuję obawę o bezpieczeństwo wyspy Fridoni. Nie jest to teren naszego państwa, ale próba siłowej dominacji może zakończyć się katastrofą. Muratyka będzie stała po stronie tamtejszej ludności cywilnej.

UWAGA!

ATAK NA WYSPĘ ZE STRONY JAKIEGOKOLWIEK UZNAWANEGO  PRZEZ MURATYKĘ PAŃSTWA, DO DNIA 20 MAJA ZOSTANIE PRZEZ STRONĘ MURATYCKĄ ODEBRANĘ JAKO PRÓBĘ DESTABILIZACJI NORDATY, ATAKU NA POTENCJALNYCH SOJUSZNIKÓW (tak pozycjonuje Czesnodarsk  w opini niektórych państw) MURATYKI, A CO ZA TYM IDZIE ATAK NA MURATYKĘ.

Edytowane przez Grzegorz Szarak
  • Lubię to 1

1113.png

Grzegorz Szarak von Hohenburg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij