• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Ampracz-Najważniejsze ogłoszenia


Leszek Ebe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich obecnych w Ampraczy

 

Chciałbym ogłosić, że Prezydent IV Republiki Muratyki Piotr Romanow nadał mi stanowisko Burmistrza Ampraczy. Z tego też powody jest z tego bardzo zadowolony. Jest to jednak też wielka odpowiedzialność, którą oczywiście poniosę i będę chciał rozwijać te miasto najbardziej, jak tylko się da. Na moment obecny jak widzimy firma samochodowa ,,Pierre" dogaduje szczegóły z Prezydentem Albionu, panem Arturem Kardaczem na temat współpracy z jego fabrykami produkującą stal. Ponadto rozwija się też działalność Restauracji ,,Ardemska Góra". Kolejnym jakże ważnym aspektem, jest opisywanie historii Ampraczy. Będziecie państwo wiedzieli jak przez ten okres rozwijała się społeczność Ampraczy. Ponadto mamy też przyszły projekt, który jest związany z utworzeniem stacji paliw z siedzibą w Ampraczy. Oprócz tego będzie też w przyszłości opis różnych posągów i innych obiektów historycznych. Także mamy nadzieje, że moje działania, jak najbardziej przypadną do gustu mieszkańcom Ampraczy.

  • Kocham to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolnictwo, wyścigi traktorów i statystyki

Więc pragnę przedstawić parę nowych informacji dla państwa! A mianowicie ,,Zakłady Rolnicze Leszek Ebe" zleciły transport jęczmieni do miasta Poz. Kolejną informacja jest, że Historia Ampraczy posiada już opis okresu prehistorycznego, starożytnego, średniowiecznego, renesansowego i barokowego. Kolejną sprawą to niedawno powstały wyścigi traktorów w którym będzie można obstawiać kto wygra. Nagrodą oczywiście będzie zdobycie bonu promocyjnego do Restauracji ,,Ardemska Góra". A na koniec dam statystyki Ampraczy, związany z narodowością tego miasta.

Liczba_ludnosci_Ampraczy_wedug_narodowosci.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wraca Burmistrz Leszek

Mianowicie z historią nie spałem i dodałem nowy dział-Oświecenie i XIX wiek. Także została jedynie historia XX wieku. Oczywiście będą jakieś też opisy budynków i inne ważne rzeczy. Ponadto jeszcze dziś zostanie wznowiona działalność Restauracji ,,Ardemska Góra"! Kolejną sprawą, to będzie zajęcie się grą karcianą ,,Czarodzieje z Pollinu". Oczywiście to potrwa, ale będą tego efekty!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij