• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Manifest Włodzimierza Surmiaka do Obywateli II Federacji Nordackiej


Gość Włodzimierz Surmiak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Włodzimierz Surmiak

Szanowni @Obywatel Federacji @Obywatel Federacji - klon  II Federacji Nordackiej,

Z ogromnym niepokojem i oburzeniem zwracam się do Was w związku z bezprecedensowym atakiem na naszą wolność słowa i prawo do obrony tradycyjnych wartości, które leży u podstaw naszego społeczeństwa. Nasze sądy, zamiast stać na straży sprawiedliwości, podjęły działania przeciwko obywatelom, którzy odważnie proponują ustawy mające na celu ochronę moralności publicznej i integralności rodziny.

Moja propozycja ustawy anty-LGBT, mająca na celu przeciwdziałanie szerzeniu ideologii, które zagrażają naszym fundamentalnym wartościom, została zaatakowana przez tych, którzy pragną podważyć naszą tożsamość narodową i osłabić moralne fundamenty naszego społeczeństwa. Pozwanie mnie za tę inicjatywę jest nie tylko atakiem na moją osobę, ale przede wszystkim na każdego obywatela, który pragnie żyć w zgodzie z tradycyjnymi zasadami.

Nie możemy pozwolić, aby wola narodu była tłumiona przez liberalne elity i ich sojuszników w sądach. Musimy wspólnie stawić czoła tym, którzy dążą do zniszczenia naszych wartości i destabilizacji naszego kraju. Nasza walka nie jest tylko walką o jedną ustawę, lecz o przyszłość II Federacji Nordackiej, o bezpieczeństwo naszych dzieci i o zachowanie porządku społecznego.

Wzywam Was wszystkich do solidarności i wsparcia w tej trudnej chwili. Musimy jasno i stanowczo pokazać, że nie poddamy się naciskom i będziemy bronić naszych przekonań do końca. Razem możemy przetrwać tę próbę i wyjść z niej silniejsi niż kiedykolwiek.

Z poważaniem,

Włodzimierz Surmiak
być może przyszły więzień polityczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij