• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Federalny Wątek Kosmiczny


Rekomendowane odpowiedzi

Taka bardziej ciekawostka niż faktyczny news: W naszych kochanych mikronacjach (a konkretniej w Sarmacji) odbył się lot orbitalny wraz z astronautą na pokładzie!

A teraz moje przemyślenia: Pierwszy raz spotykam się z realnymi zdjęciami ze startu i sam nie wiem jakby to wszystko interpretować... Z jednej strony, jest to mniejszy wysiłek dla twórcy, ale z drugiej strony, nie jestem pewien, czy jest to fair wobec innych firm v-kosmicznych, że wykorzystywane są prawdziwe zdjęcia do celów mikronacyjnych... Niby robi się już tak w ramach chociażby narracji z budowy no ale nie jest to aż tak widoczne jak w przypadku lotów w v-kosmos. Niby jak tak teraz o tym myślę to w zasadzie nie wiem dlaczego ktoś miałby ingerować w czyjąś narrację tylko i wyłącznie ze względu na ogólnie przyjęte założenia (w tym przypadku screeny z gier). Ogólnie rzecz biorąc, uważam, że screeny z gier powinny być zalecane, ale nigdy narzucane bo bardziej pasuje to do ogólnej narracji jednakże chciałbym poznać również wasze opinie na ten temat :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij