• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Siatkówka w Hawilandzie - ustalenie klubów, platformy do grania, wszystkiego


Gość Roman Octopic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Roman Octopic

Pamiętacie że siatkówka miała być sportem narodowym w Hawilandzie? Ja tak, ale końcowo została nią piłka nożna, ale ja jednak mam propozycje: co jeśli by zrobić Ligę Siatkarską w Hawilandzie? Parę klubów, parę trenerów? Tylko trzeba by znaleźć jakąś grę do grania w siatkówkę online. Ja mógłbym zostać trenerem Resovi Postan (Resovia Postan)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Roman Octopic napisał:

Pamiętacie że siatkówka miała być sportem narodowym w Hawilandzie? Ja tak, ale końcowo została nią piłka nożna, ale ja jednak mam propozycje: co jeśli by zrobić Ligę Siatkarską w Hawilandzie? Parę klubów, parę trenerów? Tylko trzeba by znaleźć jakąś grę do grania w siatkówkę online. Ja mógłbym zostać trenerem Resovi Postan (Resovia Postan)

ChatGPT zaproponował coś takiego:

Cytat

 

Volleyball Unbound - Pro Volleyball Simulator: Jak wspomniano wcześniej, ta gra oferuje tryb multiplayer, w którym możesz rywalizować z innymi graczami online.

Spike Volleyball: Choć głównie skupia się na trybie jednoosobowym, ma również opcję multiplayer, która pozwala rywalizować z innymi graczami.

Stickman Volleyball: Prosta gra w stylu siatkówki z kreskówkowymi postaciami. Oferuje tryb multiplayer, dzięki któremu możesz grać ze swoimi przyjaciółmi online.

Beach Volleyball Online: Gra online, w której możesz grać w plażową siatkówkę z innymi graczami z całego świata.

 

 

(-) II Król Hawilandu, III Kanclerz Hawilandu oraz lider partii "Wolny Hawiland". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Bolesław Lwie Serce napisał:

ChatGPT zaproponował coś takiego:

 

problem w tym ze Chat wygenerował coś co jest płatne albo nie przeglądarkowe, ale mi wygenerował realne gry, także przetestuje i napiszę

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.roblox.com/games/3840352284/Volleyball-4-2#!/game-instances taką grę znalazłem w Robloxie, mogę stworzyć prywatną grę za robuxy, i byśmy grali, podeslałbym wam linka na grupie na pv, a potem wątek i cyk wrzucanie

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roman Octopic
18 minut temu, Tadeusz I Wielki napisał:

https://www.roblox.com/games/3840352284/Volleyball-4-2#!/game-instances taką grę znalazłem w Robloxie, mogę stworzyć prywatną grę za robuxy, i byśmy grali, podeslałbym wam linka na grupie na pv, a potem wątek i cyk wrzucanie

i coś ciekawego! dzięki Tadi, w wolnym czasie obczaje, i możemy zagrać! Ty zakładam że grasz jako FC Hokas Basketball? czy coś w tym stylu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Roman Octopic napisał:

i coś ciekawego! dzięki Tadi, w wolnym czasie obczaje, i możemy zagrać! Ty zakładam że grasz jako FC Hokas Basketball? czy coś w tym stylu?

Voleo Hokas, tak sie miało nazywać i tak bedzie

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bolesław Lwie Serce napisał:

To ja przygarniam Wilki Serte!

No i mamy już 3 graczy, czy potrzeba nam czegoś więcej? 😂

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roman Octopic
18 godzin temu, Tadeusz I Wielki napisał:

No i mamy już 3 graczy, czy potrzeba nam czegoś więcej? 😂

Nazwe ligi trzeba wymyślić, i w sumie tyle xD

na Polskim przykładzie proponuje MontLiga (w polsce PlusLiga)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Roman Octopic napisał:

Nazwe ligi trzeba wymyślić, i w sumie tyle xD

na Polskim przykładzie proponuje MontLiga (w polsce PlusLiga)

Ja jako prezes Montu nie zgłaszam przeciwu, może być

  • Kocham to! 1

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tadeusz I Wielki napisał:

Ja jako prezes Montu nie zgłaszam przeciwu, może być!

No i gut gut, tylko teraz tak: Mamy kluby, mamy trenerów, mamy nazwe ligi, mamy nawet platforme do grania, ale teraz pora na miasta, niby macie ustalone że finał w Hokas, półfinały (tak to rozumiem) w Warnawie, ale reszta? Ja bym proponował tak, gra Serte z Postanem, to za 1 razem w Serte jest mecz, a rewanż jest w Postanie.

  • Lubię to 1

(-) II Król Hawilandu, III Kanclerz Hawilandu oraz lider partii "Wolny Hawiland". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roman Octopic
5 godzin temu, Bolesław Lwie Serce napisał:

No i gut gut, tylko teraz tak: Mamy kluby, mamy trenerów, mamy nazwe ligi, mamy nawet platforme do grania, ale teraz pora na miasta, niby macie ustalone że finał w Hokas, półfinały (tak to rozumiem) w Warnawie, ale reszta? Ja bym proponował tak, gra Serte z Postanem, to za 1 razem w Serte jest mecz, a rewanż jest w Postanie.

Ja tam jestem ZA takim pomysłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie, teraz tylko ogarnąć jakieś grafiki (to zrobi @Tadeusz I Wielkiraczej), może Voloslav jeszcze dołączy do ligi i fajnie 😎

  • Lubię to 1

(-) II Król Hawilandu, III Kanclerz Hawilandu oraz lider partii "Wolny Hawiland". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roman Octopic
1 godzinę temu, Tadeusz I Wielki napisał:

dobra no i super, teraz uzgodnijmy kiedy pierwszy mecz, jakie teamy i git

Ja proponuje w jeden dzień dwa mecze, Hokas z Serte i Postan z Hovem, a mecze 3 sierpnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Roman Octopic napisał:

Ja proponuje w jeden dzień dwa mecze, Hokas z Serte i Postan z Hovem, a mecze 3 sierpnia

No i to jest dobra propozycja, można tak zrobić, za wygraną do tabeli dolicza się klubowi 3 punkty, za przegraną 0 punktów. Co do daty, to mi pasuje, bo 31 lipca - 1 sierpnia będzie referendum, 2 sierpnia wyniki, a 3 sierpnia idealnie mecze

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roman Octopic
1 godzinę temu, Tadeusz I Wielki napisał:

No i to jest dobra propozycja, można tak zrobić, za wygraną do tabeli dolicza się klubowi 3 punkty, za przegraną 0 punktów. Co do daty, to mi pasuje, bo 31 lipca - 1 sierpnia będzie referendum, 2 sierpnia wyniki, a 3 sierpnia idealnie mecze

no i spoko, no to do 3 sierpnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij