• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
 • Dodaj nową pozycję...
 • advertisement_alt
 • advertisement_alt
 • advertisement_alt

Alfred Fabian von Tehen-Dżek

Mieszkaniec
 • Postów

  51
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana Alfred Fabian von Tehen-Dżek w dniu 15 Czerwca 2023

Użytkownicy przyznają Alfred Fabian von Tehen-Dżek punkty reputacji!

O Alfred Fabian von Tehen-Dżek

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

DANE UŻYTKOWNIKA

ID Paszportu

Data przyjazdu

Podpis

Osiągnięcia Alfred Fabian von Tehen-Dżek

Kontrybutor

Kontrybutor (5/17)

 • Oddany
 • Reakcjonista
 • Roczek
 • Dyskutant
 • Miesiąc później...

Najnowsze odznaki

39

Reputacja

 1. To ja też tak klasycznie, jak JKM Królowa Małżonka Królestwa Voxlandu. Wziuuum....
 2. No i kolejny odcinek, na którym się pojawił emerytowany król. W sumie, to wcale mu nie przeszkadzało, że wszyscy na niego czekają. Nawet mu to całkiem gładko przechodziło przez myśl. A, że szans na miejsce w pierwszej dziesiątce już nie miał ani on, ani Anastazja, to raczej też nie przeszkadzało mu, że jedzie sobie powolutku.
 3. Kolejny wieczorny odcinek nie sprzyjał Rajdowcy, ale to może dlatego, że wcale nie chciał się starać. Jakby wiedział, że ma jakieś szanse na podium, to pewnie wyczekiwałby tej 21:20 z niepokojem, jechał na ślepo przez mroczne zaułki i był jeszcze przed czasem, ale to bez znaczenia. Ważne, że dojechał, tylko to się liczy.
 4. No i jestem, ciekawe jak idzie Anastazji, bo to znowu ona musi do góry ciągnąć cały ten zespół. Po mistrzostwie drużynowym to chyba zostaną tylko marzenia, ale cóż, może jakaś indywidualna nagroda dla Nas wpadnie w tym sezonie. Jeszcze kilka rajdów przed nami, nie wszystko stracone.
 5. W nocy to Alfred nawet nie lubił jeździć. W sensie, może kiedyś, ale nie teraz. Po prostu zmiana trybu życia, trochę warzyw i owoców, i człowiek od razu lżejszy o koronę. Uhm... No dobra, to akurat bez związku, ale faktem było, że trzeba po prostu jechać dalej, nie zatrzymywać się i żyć. Pełnią życia, lub chociaż jego połówką. Kiedyś się udawało, teraz jest ciężej, ale może się jeszcze uda.
 6. Oj, Alfredowi nie idzie dzisiaj w rajdach, pociągi go trollują, zatrzymują się bez powodu. Dzisiaj to na trasie nawet się zatrzymała lokomotywa. Podszedł, zapytał się, ale co usłyszał? Jakieś brednie po muratycku. Nawet nie po nordacku. Co za przewoźnicy. W jego głosie słychać było charakterystyczną opryskliwość. Nie dało się dogadać, nawet po migowemu. Następnym razem złoży skargę na przewoźnika, może go przynajmniej zwolnią.
 7. Chociaż czas nie sprzyjał Alfredowi, to wiedział, na co zrzucić winę. To wszystko wina bardzo dobrze rozwiniętej komunikacji kolejowej w Federacji Nordackiej. Pociągi tutaj jeżdżą 24h na dobę. Jebany transportowiec ciągnął się przez kilka kilometrów, zanim mógł ruszyć dalej. No i tak jakoś się to potoczyło później, że wyszło z 16 godzin opóźnienia...
 8. Co prawda, szansa na to, że dojadę do końca w przewidzianym czasie jest mała, ale zawsze warto spróbować. Cześć wszystkim i powodzenia!
 9. Wiatry chaosu przynoszące ze sobą zniszczenie i spustoszenie nawiedziły mikroświat. Pollin został zepchnięty na skraj zagłady. Miasta w ruinach, puste pola, a niebo zasłonięte dymem nieskończonych pożarów. Czy masz to, czego potrzeba, aby przetrwać w świecie, gdzie każdy dzień to nieustająca walka? Gdzie strategia i taktyka to klucz do zdobycia chwili wytchnienia wśród apokaliptycznego krajobrazu? W tym mrocznym czasie, gdy światło nadziei wydaje się nikłe, potrzebni są przywódcy, którzy staną na wysokości zadania. Liderów zdolnych do prowadzenia państw przez trudności, kierując się rozumem i odwagą, podczas gdy reszta świata tonie w chaosie. Wewnątrz wirtualnych granic wybory, które podejmiesz, będą miały nie tylko wpływ na Twoją ojczyznę, ale na całą planetę. Czy zdołasz obronić swoje terytorium, zawrzeć sojusze, czy może postanowisz zdobyć tereny innych, by zapewnić swoim obywatelom bezpieczeństwo? Dołącz do Nas i już 10 września rozpocznij rozgrywkę w Supremacy 1914. Supremacy 1914 to darmowa gra przeglądarkowa osadzona w realnym świecie, gdzie prowadzimy swoją nację do zwycięstwa. Sesja została przygotowana specjalnie dla mikroświata i w celu zabawy należy dołączyć do Sojuszu. W tym celu należy zamieścić swój nickname w serwisie Supremacy 1914 pod poniższym wątkiem albo napisać drogą prywatną (discordową!) do mnie (Alfred) albo do Severina (Esteladia). Dla zwycięzcy wielkiej wojny została przewidziana nagroda w wysokości 2 000 palatynów leockich (MBP) lub 200 tysięcy libertów sarmackich (DSG), lub 2 milionów groszy lumeryjskich (Złota Wolność), w zależności od preferencji zwycięzcy. Dla każdego, kto wytrwa do końca przewiduje się natomiast honorarium w wysokości 100 palatynów lub 10 tysięcy libertów sarmackich (DSG), lub 100 tysięcy groszy lumeryjskich (Złota Wolność), również w zależności od preferencji uczestnika. Nagrodę można odebrać również w postaci podzielonej w sposób procentowy. Mapa zostanie dobrana w zależności od ilości uczestników, ale z pewnością będzie to mapa realnej Europy. Twoja historia jeszcze się nie zaczęła. Przyłącz się do nas i stanowczo wpłyń na losy Pollinu w tych trudnych czasach.
 10. No dobra, ale Muratyka jest gospodarzem tylko dlatego, że reszta się na to zgodziła. Zawsze II FN mogło postawić nowy hosting, nowe forum, nowe wszystko, zamiast przerabiać to, co już było. A zresztą, w sumie to mnie to nie obchodzi, tak tylko sobie mącę xD