• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Friedrich von Baden

Mieszkaniec
  • Postów

    64
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Ostatnia wygrana Friedrich von Baden w dniu 13 Września 2023

Użytkownicy przyznają Friedrich von Baden punkty reputacji!

O Friedrich von Baden

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Friedrich von Baden

Entuzjasta

Entuzjasta (6/17)

  • Roczek
  • Oddany
  • Dyskutant
  • Reakcjonista
  • Miesiąc później...

Najnowsze odznaki

23

Reputacja

  1. Moi drodzy! Minął już jakiś czas od zakończenia mundialu. Drużyny z podium zostały udekorowane. Nadszedł czas na podsumowania i podziękowania. Po pierwsze dziekuję całemu sztabowi organizacyjnemu za zaangażowanie pomoc oraz wsparcie. Dziękuję trenerom za walkę. Dziękuję osobom, które wzięły udział w różnych konkursach. Dziękuję osobom, które kibicowały i aktywne udzielały się czy to w x11, na naszym forum lub forach swoich państw. Dziękuję wszystkim za obecność, dziękuję MUP, dziękuję za możliwość zorganizowania tego całego turnieju. To była fantastyczna przygoda pełna emocji i niespodzianek. Mam nadzieję, że wszyscy bawili się równie dobrze jak ja i że niedługo spotkamy się ponownie na kolejnym v-mundialu. Pewnie nie spotkamy się w Cesarstwie Niemieckim, choć kto wie, może za jakiś czas... ? Daliśmy z siebie wszystko i myślę, że osiągnęliśmy sukces. ? Gratulacje dla całego podium, a szczególnie dla mistrza ? Starosarmacji. Dziękuję pozostałym za rywalizację i udział. Życzę wszystkim trenerom dalszych sukcesów! Nagrody za v-mundial zostały dziś wypłacone selekcjonerom zwycięskich drużyn. Jeszcze raz serdecznie dziękuję!
  2. XXV Mikrowelt-Meisterschaft Deutsches Kaiserreich 1924 18.05.1924r. Finał i mecz o 3 miejsce Wyniki dzisiejszych odbył się wielki finał XXV v-mundialu, oraz mecz o 3 miejsce. Wyniki są następujące: W finale spotkały się ekipy Starosarmacji i Wandystanu. Drużyna reprezentująca Księstwo Sarmacji odniosła skromne zwycięstwo 1:0 nad synami Wandy. W meczu o trzecie miejsce, nazwanym już 'małym finałem', zmierzyły się drużyny z Dreamlandu i Hasselandu. Górą okazała się drużyna z Sarmacji. Można zatem powiedzieć, że największym zwycięzca turnieju jest Zdecydowanie Księstwo Sarmacji, którego reprezentacje odniosły zwycięstwa i zajęły miejsca na podium. A skoro o tym mowa... W najbliższym czasie powinno ukazać się także jakieś podsumowanie turnieju, wyczynów reprezentacji, a także może jakieś ogłoszenia od władz MUP.
  3. Zapraszam wszystkich do dołączenia do rozgrywek II sezonu Garamond Vaarland League. Warunkiem dołączenia do ligi jest to, aby klub miał swoją siedzibę w jednym z miast Vaarlandu. Obowiązuje również składka w wysokości 100 ? do opłacenia w ciągu sezonu. Zgłoszenia przyjmowane są do 25 maja. Sezon startuje 4 czerwca. Dołączyć można pod tym linkiem.
  4. XXV Mikrowelt-Meisterschaft Deutsches Kaiserreich 1924 15.05.1924r. Mecze Półfinałowe Wyniki dzisiejszych meczy półfinałowych były następujące: W finale spotkają się ekipy Starosarmacji i Wandystanu. W meczu o trzecie miejsce, często nazywanym 'małym finałem', zmierzą się drużyny z Dreamlandu i Hasselandu. Kto wygra i podniesie słynny Puchar Helwetyka? Kto zajmie trzecie miejsce? Tego dowiemy się już niedługo. ?
  5. XXV Mikrowelt-Meisterschaft Deutsches Kaiserreich 1924 11.05.1924r. Mecze Ćwierćfinałowe Wyniki dzisiejszych meczy ćwierćfinałowych były następujące: W następnym meczu fazy pucharowej tj. półfinale zagrają Starosarmacja, Wandystan, Hasseland oraz Dreamland... ?
  6. XXV Mikrowelt-Meisterschaft Deutsches Kaiserreich 1924 08.05.1924r. Grupa A Wyniki dzisiejszej ostatniej kolejki były następujące: Aktualna sytuacja w tabeli jest następująca: Grupa B Wyniki ostatniej kolejki były następujące: Aktualna sytuacja w tabeli jest następująca: Grupa C Wyniki tej ostatniej kolejki były następujące: Aktualna sytuacja w tabeli jest następująca: Grupa D Wyniki tej kolejki były następujące: Aktualna sytuacja w tabeli jest następująca: Ostatnia kolejka za nami. Faza grupowa się zakończyła. Zwycięzców grup już znamy; Wandystan, Sclavina, Hasseland, Leocja, Trizondal, Starosarmacja, Dreamland, Edelweiss. Niebawem na pewno ukaże się jakieś podsumowanie pierwszej części turnieju. Tymczasem dziękujemy i do zobaczenia.
  7. Dziś o 18 odbyła się koronacja JKM Stanisława: https://rzeczpospolitaobojganarodow.pl/forum/viewtopic.php?f=680&t=7161 Następnie rozpoczął się Bal Koronacyjny Stanisława I: https://rzeczpospolitaobojganarodow.pl/forum/viewtopic.php?f=4&t=7162 Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa. ?
  8. XXV Mikrowelt-Meisterschaft Deutsches Kaiserreich 1924 04.05.1924r. Grupa A Wyniki dzisiejszej kolejki były następujące: Aktualna sytuacja w tabeli jest następująca: Grupa B Wyniki tej kolejki były następujące: Aktualna sytuacja w tabeli jest następująca: Grupa C Wyniki tej kolejki były następujące: Aktualna sytuacja w tabeli jest następująca: Grupa D Wyniki tej kolejki były następujące: Aktualna sytuacja w tabeli jest następująca: Przedostatnia kolejka za nami. Do końca fazy grupowej został tylko jeden mecz. Zwycięzców grup już znamy, walka pozostała jedynie w przypadkach niższych miejsc.
  9. Przedostatnia kolejka już dziś. Dla niektórych to może być decydujący mecz. Bądźcie dziś z nami! ?
  10. Remis i zdobycie jednego punktu to jeszcze nie jest mistrzostwo świata i możliwe, że stać was na to. Poza tym nie raz widziałem już w X11 jak słabszy zespół, zespół mający mniejszą wartość, mający zawodników z mniejszą ilością belek umiejętności pokonał np. mój zespół, choć się przygotowałem na nich i byłem trochę lepszy... Także w piłce czasem dzieją się cuda. Trzymam kciuki. Choć w tym dzisiejszym meczu liczę na to, że Cesarstwo was pokona... ??
  11. Pocieszenia szukałbym w tym, że przynajmniej Muratyka ma dwa punkty, a może jeszcze przez dwie kolejki uda jej się urwać jeszcze jeden remis.
  12. XXV Mikrowelt-Meisterschaft Deutsches Kaiserreich 1924 01.05.1924r. Grupa A Wyniki dzisiejszej kolejki były następujące: Aktualna sytuacja w tabeli jest następująca: Grupa B Wyniki tej kolejki były następujące: Aktualna sytuacja w tabeli jest następująca: Grupa C Wyniki tej kolejki były następujące: Aktualna sytuacja w tabeli jest następująca: Grupa D Wyniki tej kolejki były następujące: Aktualna sytuacja w tabeli jest następująca: