Jump to content
×
×
  • Create New...
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Fabryka Samochodów ,,Pierre"


Leszek Ebe
 Share

Recommended Posts

Ogłaszam powstanie firmy! Z tej okazji, jutro odbędzie się impreza w Restauracji ,,Ardemska Góra". Wszyscy co będą chcieli brać udział, mogą wypróbować kilka zamówionych dań, przez moją osobę! Następnie po imprezie, opowiemy wam o dokładnym planie przyszłościowym firmy i pokażemy gammę samochodów.

  • Like 1
  • I love it! 2
Link to comment
Share on other sites

Witam. Więc jak wiemy, jest już po imprezie na rzecz powstania firmy Fabryki Samochodów ,,Pierre" i teraz chcemy omówić najbliższe plany. A i mam nadzieję że jedzenie przypadło wam do gustu. A więc teraz tak:

1)Wprawdzie sama impreza się skończyła, ale będę tam rozmawiał z panem prezydentem Albionu, Arturem Kardaczem na temat transportu stali z jego przemysłu ciężkiego do mojej fabryki stali i ogólnie będziemy omawiać współpracę między nami.

2)Nasza firma będzie produkować samochody z Segmentów A,B,C,D,E oraz M. Jednak pojawianie się modeli będzie stopniowe, ponieważ każdy prototyp, będzie trzeba sprawdzić czy nadaję się do jazdy na drogach.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Leszek Ebe napisał:

na temat transportu stali z jego przemysłu ciężkiego do mojej fabryki stali i ogólnie będziemy omawiać współpracę między nami.

Jak nie macie czym to MKP się oferuje i poleca. Mamy specjalne wagony do przewozu stali, które z wielką chęcią wykorzystam 😄

  • Like 1

WAKSMANPREZIO.png

Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Może chciałby pan nawiązać współpracę z zespołem Koriben Automobile Samen w ramach której pragnę startować w 3. Rajdzie Leocji, sam start w rajdzie może pozytywnie wpłynąć na rozgłos firmy. Być może Fabryka Samochodów ,,Pierre" mogła by zostać sponsorem drużyny i rozpocznie jakieś szersze działania w Koribi i otwarcie tam fabryki. 

Jest pan zainteresowany jakąś formą współpracy ?

  • Like 1

ALber-de-Espada.png

Koribia.png.84ebddefc07977a9e313e88a7692665e.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Link to comment
Share on other sites

Jakby potrzeba było stali, to chyba najlepsza pochodzi ze Skarlandu. Co prawda droga jest dość długa, i trzeba by sprowadzać stal aż statkami, jednak, to może pozytywnie wpłynąć na żeglugę, wymianę. Wystarczy tylko umowa i zajmiemy się dostawą. Przy szybkim trybie, postępowania, dogadania oraz pracy pierwsze konwoje mogłyby pojawić się w Muratyce już w lutym. Polecam przemyśleć ofertę. 🙂😉 

  • Like 2

/-/ Miguel Jorge de Catalan OSI
Presidente de la Generalidad
Príncipe de Scarlaña
Obispo de Lviv

EZEzRt9.png

1015.png KrkvHqy.png

Link to comment
Share on other sites

Z mojej strony możecie liczyć na pełne poparcie w kwestii importu stali. 

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share