• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Piłkarska reprezentacja Westlandu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
 •   Zaimki: dowolne

 •   Zaimki: dowolne

  Westland zakończył swoją walkę w v-Mundialu - odpadliśmy z rywalizacji w fazie grupowej. Tylko dwie drużyny z grupy mają przywilej walczyć w fazie pucharowej, a niestety udało nam się osiągnąć jedynie trzecie miejsce spośród 6 drużyn grupy A.

  image.png

  Z początku mieliśmy wielkie ambicje - wyjście z grupy było w zasięgu ręki. W ubiegłym sezonie udało nam się zremisować jeden mecz i wygrać ledwo też jeden mecz z Wandystanem. Jednak teraz sytuacja się odwróciła - przegraliśmy 1 pojedynek z Wandystanem, a w rewanżu doszło do remisu. Największym sukcesem fazy grupowej naszej reprezentacji był remis z obecnym mistrzem Pollinu - reprezentacją Sclavinii. Rewanż niestety wygrali mistrzowie.

  Wszystkie mecze z pozostałymi krajami wygraliśmy. Raz powinęła nam się noga podczas rewanżu ze Slawonią, do którego zapomnieliśmy się przygotować i skończyło się tylko remisem. Slawonia, ZKRR i Skarland to reprezentacje o zdecydowanie niższym poziomie.

  Reasumując - wygraliśmy każdy mecz, poza 2 porażkami z Wandystanem i Sclavinią oraz 3 remisami z tymi samymi drużynami + Slawonią.

  Jedno jest pewne - utrzymujemy się w Dywizji A, do której awansowaliśmy 2 sezony temu. To jest dla nas największy sukces.

  • Lubię to 2
  • Kocham to! 1
  Odnośnik do komentarza
  Udostępnij na innych stronach

  Opublikowano
 •   Zaimki: on/jego

 •   Zaimki: on/jego
 • NIO: 2709210001

 • NIO: 2709210001

  Gratuluję zajęcia trzeciego miejsca w grupie! Wy i tak macie lepiej niż Muratyka, bo myśmy na ostatnim miejscu skończymy przygodę z v-Mundialem ?

  Następnym razem wyłącznie wyjście z grupy - nie ma innej opcji! ?

  SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
  Kaspar Venir Waksman-Dëter
  były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

  Muratyka1.png Kalkilista.png

  Odnośnik do komentarza
  Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  Opublikowano
 •   Zaimki: dowolne

 •   Zaimki: dowolne

  Marne perspektywy dla reprezentacji piłkarskiej Westlandu

  Westland to jedyna drużyna Dywizji A, która w v-mundialu nie wydostała się z grupy. Możemy się więc spodziewać, że nasze wyniki polecą na łeb na szyję w tym sezonie. Ponownie będziemy walczyć o to, aby przynajmniej nie zająć ostatniego miejsca, tak jak walczyliśmy dwa sezony temu, kiedy pierwszy raz awansowaliśmy do szczytowej dywizji.

  W minionym sezonie nasza drużyna miała nadzieję na lepszy wynik, ale rzeczywistość okazała się brutalna. Mimo wielu starań i zaangażowania ze strony zawodników oraz sztabu szkoleniowego, nie udało się wyjść z grupy, co było dla wszystkich ogromnym rozczarowaniem. Obecnie przed nami stoi ogromne wyzwanie, aby poprawić naszą grę i osiągnąć lepsze rezultaty.

  Priorytetem na nadchodzący sezon jest zbudowanie silniejszego zespołu, który będzie w stanie skuteczniej rywalizować z najlepszymi drużynami Dywizji A. Choć perspektywy nie wyglądają najlepiej, to sport często zaskakuje i liczymy na to, że tym razem będzie podobnie.

  • Kocham to! 1
  Odnośnik do komentarza
  Udostępnij na innych stronach

  Opublikowano
 •   Zaimki: dowolne

 •   Zaimki: dowolne

  Cudowny remis

  Rozegraliśmy pierwszy mecz i już mamy na koncie pierwszą nie-porażkę. Udało nam się rzutem na taśmę zremisować z Leocją. Piłka była niemal ciągle w posiadaniu Leotów. Przełożyło się to na gol w pierwszej połowie, zakończonej wynikiem 0-1. Druga połowa zapowiadała się podobnie, Leotom nie udało się oddać zdobyć kolejnego punktu pomimo próby. Byliśmy już gotowi na koniec spotkania z wynikiem 0-1, ale dosłownie w przedostatniej minucie dogrywki Viggo Mattiason oddał celny strzał do bramki, zabezpieczając wynik spotkania 1-1.

  • Kocham to! 1
  Odnośnik do komentarza
  Udostępnij na innych stronach

  Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

  Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

  Zarejestruj nowe konto

  Załóż nowe konto. To bardzo proste!

  Zarejestruj się

  Zaloguj się

  Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

  Zaloguj się
   Udostępnij