Jump to content
×
×
 • Create New...
 • advertisement_alt
 • advertisement_alt
 • advertisement_alt

Zjazd 2023


Orjon
 Share

Recommended Posts

Komitet Organizacyjny Zjazdu informuje:
 

 1. Data i miejsce zjazdu: 4-6 sierpnia 2023 roku, Toruń, Camping Tramp (ul. Kujawska 14), blisko dworca PKP Toruń Główny (ok. 15 minut piechotą).
 2. 100365773012206032.png
 3. Na miejscu będzie przedstawiciel organizatora. Będzie to niemal na sto procent ktoś z trójki: ja, Oswald Baskerville, Helwetyk Romański. Dokładną informację przekażemy bliżej zjazdu, gdy będziemy wiedzieć, kto będzie dostępny w Toruniu najwcześniej.
 4. Na tę chwilę swoje przybycie potwierdziło już 18 osób, w tym 13 osób nocujących w Camping Trampie.
 5. Koszty: na dziś cena noclegu za jeden dzień to 70 złotych, a cały weekend 140 złotych. Ceny mogą się zmienić o parę złotych (ostateczną informację będziemy mieć prawdopodobnie we wtorek). Osoby nocujące w Camping Trampie mają darmowy parking w ośrodku.
 6. Płatność: dowolną metodą (gotówka, przelew, BLIK itd.) przed zjazdem lub w dniu przyjazdu.
 7. W sobotę o godzinie 18:00 planujemy ognisko, otwarte dla wszystkich. Koszt 300 złotych, będzie dzielony na wszystkich obecnych na ognisku (nie tylko nocujących).
 8. Mamy do dyspozycji jeszcze 4 miejsca noclegowe w Camping Trampie. Zgłoszenia przyjmujemy w wątkach zjazdowych na forach mikronacji do poniedziałku, 17 lipca, do godziny 23:59. Liczy się kolejność zgłoszeń; w pierwszej kolejności uwzględniać będziemy tych, którzy zadeklarują pobyt na cały weekend. Jeśli zgłoszeń nie będzie, we wtorek rezygnujemy z tych miejsc, a osoby, które będą chciały przyjechać na zjazd, będą musiały poszukać noclegu we własnym zakresie (jeśli będzie potrzebny).
 9. Wymeldowanie z ośrodka dla nocujących w Camping Trampie o godzinie 11:00 w niedzielę (jeśli ktoś wybiera się na cały weekend lub chociaż na noc sobota/niedziela).


Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości, piszcie - postaramy się odpowiedzieć 🙂

Do zobaczenia!

Link to comment
Share on other sites

Informacje bieżące:
* Zapisy na nocleg zostały zamknięte. Dołączyła jedna osoba, zatem potwierdzonych jest 14 + 5 bez noclegu/nocujących poza Camping Trampem.
* W sobotę o 18:00, jak już informowaliśmy, w Camping Trampie będzie ognisko otwarte dla wszystkich. Koszt ogniska (300 złotych) będzie podzielony między tych, którzy się na nim pojawią.
* Ostateczne koszty noclegu i dane do przelewu (jeśli ktoś chce wpłacić przed zjazdem) podamy uczestnikom Zjazdu w wiadomości prywatnej.

Do zobaczenia 🙂

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share