Jump to content
×
×
  • Create New...

Ogłoszenia Freutreggëra Freutu Nirsk


Recommended Posts

Szanowni bracia i siostry,

Już od dłuższego czasu jestem Freutreggërem okolic Nirska, jednak do tej pory nie miałem wizji ani chęci do działania, co mam nadzieję się zmieni i moja aktywność tutaj będzie choć minimalnie zauważalna.

Chciałbym zaprezentować plan działania, którego celem jest usprawnienie poruszania się po Freut'cie, skompletowanie informacji o nim oraz wspieranie lokalnych inwestycji i drużyn piłkarskich. Plan składa się z czterech kroków:

1. Uporządkowanie działu Nirska - od teraz dział zmienia nazwę na "Freut Nirsk". Utworzenie poddziałów dla każdego miasta, aby łątwiej można było odnależć interesujących ich informacji.

2. Stworzenie opisów miejscowości. Aby ułatwić mieszkańcom znalezienie potrzebnych informacji, planuję stworzenie krótkich opisów miejscowości, oraz dodatkowe opisy dla poszczególnych bydynków/instytucji. Opisy te zawierałyby informacje na temat historii, atrakcji turystycznych lub po prostu krótką notkę, że takie coś instnieje.

3. Ustalenie mapy regionu - jest dostępnych wiele informacji na temat Freutu w mapach MIM. Chcę zebrać te informację w jedno miejce, aby można było łatwo zobrazować sobie nasz rejon. Mapa ta będzie prosta, niczym paint, ale łatwa do czytania i umożliwiać łatwe zorientowanie się w terenie.

4. Wspieranie lokalnych drużyn piłkarskich oraz instytucji. Planuje stworzenie tematów na dany temat, w którym będą mogły być zamieszczane informacje na temat meczów, wyników, a także wywiadów z zawodnikami i trenerami lub planach inwestycji w przypadku instytucji.

Mam nadzieję, że powyższy plan zostanie zrealizowany choć w małęj części co przyczyni się do polepszenia jakości życia w tym pięknym Freut'cie.

 

Z poważaniem,

99527777916552314.png

  • Like 2
  • I love it! 1
Link to comment
Share on other sites

Nazwa działu została zmienione i podfora dla miast równiez.

Zacząłem sklejać w jedną całość mapy Freutu z danych zaczerpniętych z MIM. Na ten moment zaznaczone są 3 miasta (wszystkie), tory kolejowe wraz z przystankami (według danych nie ma połączenia z miastem Wardburg) oraz drogi (tu zaś drogi prowadzą tylko do Nirska. Myślę, że w bliskim czasie, gdy przyjrze się mapie terenu, będzie trzeba rozpocząć planowanie dróg, między miastami.

 

100183979914691402.png

Podgląd mapy Nirska

  • I love it! 1
Link to comment
Share on other sites

Ja również życzę wszystkiego najlepszego w rozwoju tego rejonu. Niech was niosą same sukcesy!

Co do rozwoju kolei - MKP Muratyckie Linie Kolejowe i Muratican Railworks służą pomocą! 😄

WAKSMANPREZIO.png

Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share