• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Heinz-Werner Grüner

Freutreggër
 • Postów

  734
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  25

Ostatnia wygrana Heinz-Werner Grüner w dniu 18 Czerwca

Użytkownicy przyznają Heinz-Werner Grüner punkty reputacji!

1 obserwujący

O Heinz-Werner Grüner

 • Urodziny 31.05.1884

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

DANE UŻYTKOWNIKA

ID Paszportu

Data przyjazdu

Pełne dane

Podpis

Osiągnięcia Heinz-Werner Grüner

Doświadczony

Doświadczony (11/17)

 • Maszynka do pisania
 • Popularny
 • Roczek
 • Miesiąc później...
 • Przetrwać tydzień

Najnowsze odznaki

208

Reputacja

 1. Koniec zgłaszania kandydatur nastąpił w dniu wczorajszym, a już jutro rozpoczniemy głosowanie na organizatora XXVI Mistrzostw Mikroświata, tzw. Mundialu. Początkowo zgłosiły się aż cztery oferty organizacyjne, ale jak to w życiu bywa "konkrety" otrzymaliśmy od dwóch. W grze o prawo bycia gospodarzem Mundialu pozostały zatem Osiek i Voxland! Pierwsza opcja jest o tyle "egzotyczna", że Najjaśniejsze Arcybiskupstwo Miasta Osiek i Jego Okręgu to część minecraftowego mikroświata zwanego Kompasem. Ten jednak po dyplomatycznych zabiegach właśnie Osieczan stał się częścią Pollinu i dzięki temu uzyskał pełne prawo uczestnictwa, a co za tym idzie i organizacji chociażby takiej imprezy jak Mundial. Druga opcja pochodzi o Królestwa Voxlandu. To nacja, która początkowo była niezauważana, ale po zmianach na tronie i sporym "rebrandingu" wizualnym i kulturowym stała się jedną z bardziej znanych i coraz śmielej podążających do przodu mikronacji. Osiecką opcję należy wiązać głównie z osobami Piwskiego Sroczyńskiego i Argoza Obstgartena, a voxlandzką z Anastasią Windsachen, Krzysztofem Windsor-Windsachen, a także z racji pełnionej funkcji, z Joahimem II. Poniżej, zapraszam do zapoznania się z ofertami i tym co zostało nam przedstawione przez obie oferty gospodarzy. W związku z tym, żeby nie być posądzony o stronniczość, o kolejności wyświetlenia linków zadecydował...alfabet. A tak wyglądają zgłoszenia kandydatów na gospodarza następnych MM. OSIEK VOXLAND (Obie oferty dostępne w wersji PDF)
 2. Myślałem, że to mamy już klepnięte... Ale tak, umowa stoi!
 3. Bardzo ciekawy pomysł z tym "nowym" rodzajem wstążek. Zastanawiam się tylko jakby to realnie się miało trzymać kupy. Będzie śledzone.
 4. No to w takim razie, zróbmy tak, że w S6 nie ma Rajdu Muratyki, ale gwarancja, jak oczywiscie nadal będziemy działać, że będzie w S7. Umowa stoi?
 5. Sama deklaracja jeszcze nic nie daje. Mam spore zainteresowanie, a brak forsowania osłabia pozycję. Ot, tyle. Nie mniej sam RM był całkiem udany, ale skoro czujecie, że są jakieś obiekcje w muratyckim narodzie, to ja nie wiem...
 6. Czyli jak, w najbliższym sezonie bez Muratyki? Ok, zapisuje... 😞
 7. Nic więcej nie napiszę... RMAW nadchodzi... Bądź czujny! Nowy sezon jesienią...
 8. Szanowni Państwo, po raz kolejny dostąpiłem zaszczytu by z nieskrywaną dumą poinformować cały Pollin, iż w dniu dzisiejszym oficjalnie rozpoczynamy procedurę składania kandydatur na organizację XXVI Mistrzostw Mikroświata (Mundialu) w piłce nożnej. Zawody odbędą się w pierwszym kwartale przyszłego roku. To wydarzenie, które przyciąga uwagę sporej rzeszy obserwatorów mikronacyjnych i kibiców, stanowi także wyjątkową okazję do promowania sportu oraz budowania międzynarodowej współpracy i przyjaźni. Zapraszamy wszystkie zainteresowane kraje do składania swoich ofert na organizację tego prestiżowego turnieju. Oferty mogą być składane w dowolnej formie. Miłym akcentem byłoby gdyby zawierały wszystkie niezbędne informacje dotyczące planowanej infrastruktury, zaplecza logistycznego oraz promocji wydarzenia. Termin składania ofert mija 13 lipca bieżącego roku. Po tym terminie wszystkie złożone kandydatury zostaną poddane ocenie, a następnie przejdziemy do etapu głosowania. Głosowanie odbędzie się w dniach od 15 do 31 lipca. Przypominamy, że w procesie głosowania uczestniczą trenerzy, którzy pełnią rolę delegatów krajowych wszystkich reprezentacji narodowych. To oni, w imieniu swoich drużyn, zdecydują, które państwo będzie miało zaszczyt gościć najlepszych piłkarzy z całego mikroświata. Organizacja Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej to nie tylko wielkie wyróżnienie, ale również ogromna odpowiedzialność. Wymaga doskonałej koordynacji, współpracy na wielu poziomach oraz zaangażowania zarówno ze strony władz krajowych, jak i lokalnych społeczności. Dlatego zachęcamy wszystkie potencjalne kraje-gospodarzy do przedstawienia szczegółowych i przemyślanych ofert, które pokażą, że są one gotowe sprostać temu wyzwaniu. Zachęcamy do aktywnego udziału w procesie aplikacyjnym i życzymy powodzenia wszystkim potencjalnym organizatorom. Niech zwycięży najlepsza kandydatura, która zapewni niezapomniane emocje sportowe i wspaniałe wspomnienia dla kibiców na całym świecie. Ze sportowym pozdrowieniem, "Samozwańczy Sekretarz" Mikroświatowej Unii Piłkarskiej, admin MUP w systemie Xpert11, H.W.Grüner