Jump to content

Defilada z okazji Dwulecia Powstania Republiki Socjalistycznej Czesnoradu.


Robert Drenin
 Share

Recommended Posts

Godło.png

Dwulecie powstania Republiki Socjalistycznej Czesnoradu.

Dnia 28 stycznia 2023 roku, na Placu Defilad w Nowańsku, odbędzie się defilada z okazji drugiego roku istnienia Republiki Socjalistycznej Czesnoradu. Na uroczystość zaproszeni są wszyscy, czy to mieszkańcy kraju, czy nawet osoby z poza kraju. Oczywiście cała uroczystość rozpocznie się wieczorem, o godzinie 20:00.

Uroczystość rozpocznie się przemową Towarzysza @Włodzimierz Molotin, a następnie głos zabierze Towarzysz @Robert Drenin. Jednakże jeśli na obchody zdecydują się przybyć goście zagraniczni, to jeśli wyrażą taką chęć, będą mogli również wygłosić swe przemówienie. Następnie po przemówieniach odbędzie się właściwa defilada z okazji drugiego roku istnienia Republiki Socjalistycznej Czesnoradu.

  • Like 2
  • I love it! 1

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Republiki Socjalistycznej Czesnoradu

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj wielki dzień dla Republiki Socjalistycznej Czesnoradu. Od początku jej powstania, minęły już idealnie okrągłe dwa lata. Toteż z tej okazji, w całym kraju rozwieszono flagi Republiki Socjalistycznej Czesnoradu oraz czerwone sztandary. Ponadto w każdym mieście miał się odbyć pochód, ale największa uroczystość miała się odbyć w sercu Republiki Socjalistycznej Czesnoradu - w mieście stołecznym Nowańsk.

Na Placu Defilad w Nowańsku zebrało się mnóstwo udzi, którzy ciekawi dzisiejszej parady i przemowy przedstawicieli rządu, zaczęli niecierpliwie oczekiwać przybycia Komisarzy Ludowych Rady Komisarzy Ludowych. Z lekkim opóźnieniem, w końcu przybyli przedstawiciele Rady Komisarzy Ludowych, a wśród nich znaleźli się między innym Wielki Wódź Narodu i twórca idei Molotinizmu - Przewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Towarzysz Włodzimierz Molotin oraz Rewolucjonista Komunistyczny i Pomysłodawca wielu projektów w Republice Socjalistycznej Czesnoradu - Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Towarzysz Robert Drenin.

Następnie Rada Komisarzy Ludowych weszła na Trybunę i w pierwszej kolejności przemówić miał Towarzysz @Włodzimierz Molotin.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Republiki Socjalistycznej Czesnoradu

Link to comment
Share on other sites

Towarzysze! Ludu pracujący!

Zebraliśmy się tu wszyscy by świętować oficjalną drugą rocznicę powstania naszego raju robotniczego! Nie będę więc powtarzał mojego przemówienia z Dnia Symboli Narodowych, więc streszczę się. Minęły już dwa lata naszej braterskiej współpracy. Za nami wiele trudów i cudów, które braterską współpracą utworzyliśmy. Musimy być wytrwali w naszej pracy i trudach dnia codziennego. Życzę więc wam wszystkim owocnej pracy, zdrowego i szczęśliwego życia i abyśmy wszyscy, wspólnie nieśli dobrobyt i komunizm! Przekazuję głos mojemu zastępcy @Robert Drenin.

Edited by Włodzimierz Molotin

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Następnie głos zabrał Towarzysz Robert Drenin:

Towarzysze, Obywatele, Robotnicy i Chłopi, Inteligencjo Pracująca i Żołnierze, Bracia i Siostry, Ludu Pracujący Miast i Wsi!

Minęły już dokładnie dwa lata, kiedy to Republika Socjalistyczna Czesnoradu ogłosiła swą niepodległość, poprzez ustanowienie Tymczasowej Konstytucji Republiki Socjalistycznej Czesnoradu. Przez ten cały czas, aż do dzisiaj, wiele w naszej społeczności zaszło zmian i wiele się wydarzyło. Od pierwszych kroków, jakie stawialiśmy i do których należało przykładowo formowanie pierwszych instytucji naukowych, rozbudowa miast takich jak Nowańsk, czy Sarmow, poprzez Kryzys Czesnoradzki i uwspólnienie forum, aż do lotów w kosmos, utworzenia Mikronacyjnego Układu Okresowego Pierwiastków, czy wspieranie rewolucji komunistycznych w innych krajach, takich jak Brodria, czy Nowigrad. Wspólnie przez te dwa lata przechodziliśmy przez różne problemy oraz wspólnie osiągaliśmy różne sukcesy. Dziś, mogę podziękować za wszystkie do tej pory osiągnięte sukcesy, gdyż warto pamiętać, że to są wyłącznie wspólne nasze osiągnięcia. Wiele z nich, bez was, nie osiągnęlibyśmy lub nie miałyby żadnego znaczenia, gdyby nie społeczność Czesnoradu, bądź nawet społeczność międzynarodowa. Mogę również podziekować za wszelkie wsparcie podczas różnych nieprzyjemności i problemów, jakie mogliśmy już przeżyć. Bez Was, z całą pewnością, bylibyśmy w zupełnie innym miejscu, niż teraz jesteśmy. Być może wciąż nie weszlibyśmy do społeczności międzynarodowej albo Republika Socjalistyczna Czesnoradu dawno by upadła.

Jednakże dzięki Waszemu wsparciu i to, że wciąż możecie być z nami, możemy się cieszyć, że jesteśmy tu, gdzie jesteśmy. Mam również nadzieję, że kolejny rok dla Republiki Socjalistycznej Czesnoradu będzie świetlany i przyniesie Republice Socjalistycznej wiele nowych osiągnięć, może i nawet bardzo znaczących, nie koniecznie tylko dla Czesnoradu, a być może i społeczności międzynarodowej.

Niech Czesnorad rośnie w siłę, a Ludziom żyło się dostatniej! Niech żyje Czesnorad, Towarzysze!

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Republiki Socjalistycznej Czesnoradu

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za wypowiedź Towarzyszu Wiceprzewodniczący. Podziękować chcę również zaprzyjaźnionym obywatelom z Kotliny Edelweiss. Korzystając z okazji tak ważnego wydarzenia, chcielibyśmy zaprezentować i zatwierdzić za pośrednictwem większości Rady Komisarzy Ludowych pewny ważny dla naszego kraju dokument.

Po zakończeniu wypowiedzi Tow. Molotin wyciągnął spod mównicy paru stronicowy dokument.

Towarzyszu Drenin, podpisze Towarzysz?

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście Towarzyszu, już podpisuję.

Wypowiadając powyższe słowa, Towarzysz Drenin podpisał dokument, który Towarzysz Molotin dał mu do podpisania.

Gotowe.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Republiki Socjalistycznej Czesnoradu

Link to comment
Share on other sites

Włodzimierz Molotin również naniósł na dokument swój podpis. Wziął do ręki dokument i podnosząc go do góry zaczął:

Oficjalnie ogłosić mogę, że dzień ten staje się również dniem, w którym pełnoprawnie zaczęła funkcjonować nowa Konstytucja RSC! Wychodzimy już z okresu tymczasowych instytucji i dokumentów, a wchodzimy w okres stałości i trwałości prawa w naszym kraju! Niech się święci dzień ten i niech niesie ze sobą treść Nowej Konstytucji Republiki Socjalistycznej Czesnoradu!

https://kustosz.stempel.org.pl/1206/100145376245317761.pdf

  • I love it! 1

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Po przemówieniach Tow. Molotina i Tow. Drenina oraz ogłoszeniu nowej Konstytucji Republiki Socjalistycznej Czesnoradu, na Placu Defilad rozbrzmiały brawa i wiwaty, jednakże za nim rozpoczęto oficjalną defiladę, rozegrane zostały na otwarcie oficjalne pieśni państwowe.

Na sam początek rozegrano najważniejszą pieśń w kraju, ze względu na wymiar ponadnarodowy - Międzynarodówkę. W tym celu, aby oddać hołd, wszyscy stanęli na baczność i zaczęli śpiewać "Międzynarodówkę":

2569018810.jpg

Tow. Włodzimierz Molotin

Następnie rozegrano oficjalny hymn państwowy Republiki Socjalistycznej Czesnoradu - "Marsz Obrońców Nowańska". Tutaj również wszyscy stali na baczność oraz zaczęli śpiewać:

Po zakończeniu oficjalnych pieśni państwowych, wszyscy mogli spocząć i rozpoczęto oficjalnie defiladę wojskową.

M0ALT5cSgEk.jpg?size=800x428&quality=96&

Na sam początek - "Naprzód, Nowańsku!"

Dalej grano już pieśni, które jeszcze nie mają własnych słów i nie zostały jeszcze nazwane. W międzyczasie ludzie wciąż mogli podziwiać i oglądać przechodzące Wojsko Ludowe.

1280px-RIAN_archive_700215_Cadets_of_the

image.png

image.png

image.png

Po zakończonej defiladzie, całą uroczystość zakończono uroczyście, odgrywając ponownie "Międzynarodówkę":

W ten oto sposób została uczczona druga rocznica powstania Republiki Socjalistycznej Czesnoradu. Po skończeniu "Międzynarodówki", zebrani ludzie zaczęli się powoli rozchodzić, a członkowie Rady Komisarzy Ludowych wrócili do rządowego gmachu.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Republiki Socjalistycznej Czesnoradu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share