• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Lotniska w Muratyce


Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy,

Już dawno chciałem wystartować z Luftromanow, ale jak dobrze wiemy potrzebne są do tego lotniska. Zależy mi na wypisaniu w tym miejscu wszelkie lotniska, które istnieją w Muratyce. Że tak powiem pierwsze działające o którym mi wiadomo to MLA001 w Sarajsku. Skrót MLA znaczy Muratyckie Lotnisko Azymutia, także chciałbym aby ujednolicić nazewnictwa lotnisk i jeżeli pojawią się kolejne w Zwierzogrodzie czy to gdzieś na terenie Koribii aby były zapisywane MLM i MLK. Mogę liczyć na wsparcie włodarzy regionów, a także freutreggërów? 
 

@Obywatel Muratyki@Freutreggër

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie w planach razem z wznowieniem działalności Muratyckiej Grupy Lotniczej było też stworzenie jak nie mapy to przynajmniej spisu lotnisk cywilnych. Niestety przez to że ostatnimi czasy trochę krucho u mnie z czasem konieczne było odłożenie tego na kiedy indziej.

No ale do rzeczy, z lepiej nam znanych i dobrze opisanych lotnisk możemy wymienić dwa, Port Lotniczy Zwierzogród-Jęzorek oraz Port Lotniczy Eihenberg-Freburg, w samej Koribi jeszcze grzebiąc w pamięci jestem w stanie wyznaczyć jeden cywilny port lotniczy w Mosellbi. To są takie o jakich mam pewność że były wykorzystywane i wspominane przy wielu okazjach. 

Nie wliczam tu kilku lotnisk wojskowych które występują na dyslokacji elementów WAR lub innych obiektów nie będących przeznaczonymi na użytek publiczny.

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij