• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Zrzeczenie się obywatelstwa


Gość Andrzej Płatonowicz Ordyński
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andrzej Płatonowicz Ordyński

Szanowny Panie Prezydencie,

Rezygnuję z obywatelstwa Muratyki. Jeśli cały czas hejtuje się tutaj Bialenię, to nic tu po mnie. 

Z poważaniem,

Andrzej Płatonowicz Ordyński.

 

P.S. Jeszcze tytułem krótkiego wyjaśnienia: http://spolecznosc.bialenia.org.pl/showthread.php?tid=3506&pid=36554#pid36554

Edytowane przez Andrzej Płatonowicz Ordyński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na siłę nikogo trzymać nie będę i do wniosku się przychylam. (Stosowny ukaz pojawię się gdy będę miał możliwość go napisać.)

Przykro jest jedynie słyszeć powód który jest delikatnie niezrozumiały. Osobiście do Bialeni nić nie mam a jedynie nie dążę sympatią osoby która nie potrafiła złożyć trzech zdań w dyskusji bez obrażania mojej osoby. A musiałem odpowiadać ja a nie @Waksman gdyż on został skutecznie uciszony właśnie za wykluczanie się i wzajemne obrażanie.

Liczę iż ten stan przeminie i niebawem dalej będziemy mogli razem współpracować.

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej Płatonowicz Ordyński

Współpracować możemy nawet od razu, jak jest czas, chęci i pomysły, bo ja się na nikogo tutaj nie obrażam. No może trochę na Waksmana, że marudzi na całą Bialenię za to, co robimy jedna osoba - ale pewnie do jutra mi przejdzie. 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że się nikt nie obrazi, ale chciałbym się zapytać o jedną rzecz. Skoro @Andrzej Płatonowicz Ordyński jest posłem do UN, ale jak nie będzie już obywatelem Muratyki, to co wtedy?

Z jednej strony posłami są osoby, będące obywatelami państw należących do UN, ale co jak osoba utraci obywatelstwo? (zerknąłbym tak do statutu, ale szczerze nie wiem gdzie go szukać, więc jak ktoś coś wie, to może mi napisać o tym).

Jeśli dobrze pamiętam, to chyba statut UN nie przewidywał takiej sytuacji, ale tej pewności szczerze nie mam. Tak trochę smutno byłoby, gdyby Andrzej miałby przestać być posłem wraz z utratą obywatelstwa. Choć jeżeli założylibyśmy, że "prawo nie działa wstecz", a Towarzysz Andrzej byłby posłem na tą kadencję, to w takim wypadku już na drugą kadencję już by nie kandydował? Czy może Towarzysz Andrzej ubiegałby się o obywatelstwo innego kraju UN? (oczywiście przy założeniu, że Towarzysz Ordyński jednak byłby chętny brać udział w parlamencie, bo co innego, jeżeli już tej chęci by nie było).

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej Płatonowicz Ordyński

Ja nie chcę uzurpować sobie mandatu. Uzyskałem go jako obywatel Muratyki i rezygnując z obywatelstwa zdawałem sobie sprawę, że ten mandat utracę. Z jednej strony szkoda, bo chciałem zaangażować się w Unię Nordacką, a z drugiej strony chyba jednak na Nordacie podzielonej przeróżnymi konfliktami personalnymi ciężko jest działać jednocześnie lojalnie w dwóch państwach. Myślałem, że uda mi się być czynnikiem łagodzącym napięcia bialeńsko-muratyckie, ale niestety, nie potrafię i sam daję się wciągnąć w te niepotrzebne kłótnie.

Dlatego o ile Unii Nordackiej dalej będę kibicował i w miarę możliwości czasowych, jak jakaś inicjatywa unijna mnie zainteresuje postaram się włączyć (o ile będziecie mnie chcieli 😄 ), to jednak nie czuję się uprawniony do decydowania o jej losach jako poseł.

Wiem, że wielu z Was może być zawiedzionych tym, że pomimo entuzjastycznych wypowiedzi na temat UN nie poświęcam tej organizacji czasu i muszę zrezygnować z udziału, ale cóż... W Bialenii pod różnymi postaciami (od Królestwa, przez Dżamahiriję, po Republikę) działam od ponad 12 lat i jestem z nią bardzo zżyty. Czasem się na nią denerwuję i obrażam, no ale jednak jestem Bialeńczykiem i to się zapewne nie zmieni. Myślę, że to zrozumiecie, bo też macie swoje ojczyzny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm 
To ja bym jednak zaproponował pozostawienie obywatelstwa, nam nic to w zasadzie nie da i nikogo to nie zaboli a @Andrzej Płatonowicz Ordyński zachowa swój mandat. 

I żeby nie było nikt tu Bialeni nie obraża, tu raczej ma miejsce niekończąca się spirala nienawiści, to co powie jego ekscelencja @Iwan Pietrow jest odbierane za słowo Bialeni tak samo jak słowo pana ministra @Waksman zawsze było brane jako słowo Bialeni. Nie muszę przepadać za niektórymi osobami ale broń boże nie ma to odniesienia do mojej opinii o Bialeni. 

W zasadzie ja jedynie przekazałem wieści a to chyba dopiero @Waksman odpowiedział na nie w swoim stylu.

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej Płatonowicz Ordyński
12 godzin temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

To ja bym jednak zaproponował pozostawienie obywatelstwa, nam nic to w zasadzie nie da i nikogo to nie zaboli a @Andrzej Płatonowicz Ordyński zachowa swój mandat. 

Czy jest to oficjalne stanowisko całej Muratyki? Jeśli tak, to mógłbym zachować.

A do kwestii pietrowsko-waksmańskiej pozwolę sobie tym razem się nie odnieść, bo szkoda nerwów. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim krytykowaniu pietrowa mogę źle dobierać słowa i brzmieć tak, jakbym leciał po całej Bialenii. Jest to coś, czego będę się w przyszłości starał unikać, a słowa swojej krytyki kierować bezpośrednio w stronę osób inbujących. To ci @Andrzej Płatonowicz Ordyński obiecuję.

31 minut temu, Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał:

Czy jest to oficjalne stanowisko całej Muratyki? Jeśli tak, to mógłbym zachować.

Mnie nie zaboli. Już wczoraj ci mówiłem, że mój stosunek do ciebie jako mikronacyjnego przyjaciela się nie zmienił 😛

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał:

Czy jest to oficjalne stanowisko całej Muratyki? Jeśli tak, to mógłbym zachować.

W zasadzie jestem prezydentem więc na tą chwilę tak jest to oficjalne, chyba że faktycznie szanowny woli od nas uciekać w siną dal.

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej Płatonowicz Ordyński

No dobrze, to jak zwykle się striggerowałem za  szybko i niepotrzebnie xD.  Niby człowiek wie, że powinien w czasie inb kilka godzin się wstrzymać z odpowiedziami, ale krew nie woda, a w końcu jestem prawdziwym Nordaciarzem, więc gdy wzywa flejm, moim honorem jest sranie ogniem. 

W każdym razie, jak jeszcze nie macie mnie dość to zostanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij