• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Czołem wszystkim!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie, na imię mi Andrzej, pseudonim „Łysy”, zjawiam się tutaj z prośby Pana Waksmana. Interesuję się koleją i w związku z tym będę pomagał przy realizacji projektu MKP MLK. Mam nadzieję, że poznam tu dużo miłych i przyjaznych osób 🙂

Edytowane przez Andrzej Pawłowski
  • Kocham to! 2

  Z pozdrowieniami | Rëkerte

  Andrzej Pawłowski
  Konstruktor rozkładów jazdy

  MLK.png
  MKP Muratyckie Linie Kolejowe | ul. Kolejowa 12, 01-001 Zwierzogród, IV Republika Muratyki

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy, witamy szanownego! Proszę się rozgościć i śmiało pytać.

Zapraszam do Kirianii

Region dostaniesz

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrastwujtie Towarzyszu!

Witamy na forum Unii Nordackiej (co prawda jest to część IV Republiki Muratyki, ale dzięki wspólnemu forum, możemy z łatwością pisać w pozostałych narodach Unii Nordackiej, które zdecydowały się przystąpić do wspólnego forum). Towarzysz może uczestniczyć dzięki wspólnemu forum w różnych narodach i w sumie jak już mógł Towarzysz zobaczyć, to samo forum ideologicznie jest bardzo zróżnicowane. Więc mam nadzieję, że Towarzysza nie jedna sprawa i rzecz zainteresuje w Muratyce, ale również w innych narodach takich jak: Republika Socjalistyczna Czesnoradu, czy Imperium Kirańskie. 😁

  • Kocham to! 1

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minutes ago, Bolesław Kirianóo von Hohenburg said:

Witamy, witamy szanownego! Proszę się rozgościć i śmiało pytać.

Zapraszam do Kirianii

Region dostaniesz

Dziękuję za ciepłe przywitanie! ;3

  Z pozdrowieniami | Rëkerte

  Andrzej Pawłowski
  Konstruktor rozkładów jazdy

  MLK.png
  MKP Muratyckie Linie Kolejowe | ul. Kolejowa 12, 01-001 Zwierzogród, IV Republika Muratyki

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, Robert Drenin said:

Zdrastwujtie Towarzyszu!

Witamy na forum Unii Nordackiej (co prawda jest to część IV Republiki Muratyki, ale dzięki wspólnemu forum, możemy z łatwością pisać w pozostałych narodach Unii Nordackiej, które zdecydowały się przystąpić do wspólnego forum). Towarzysz może uczestniczyć dzięki wspólnemu forum w różnych narodach i w sumie jak już mógł Towarzysz zobaczyć, to samo forum ideologicznie jest bardzo zróżnicowane. Więc mam nadzieję, że Towarzysza nie jedna sprawa i rzecz zainteresuje w Muratyce, ale również w innych narodach takich jak: Republika Socjalistyczna Czesnoradu, czy Imperium Kirańskie. 😁

Również dziękuję za ciepłe przywitanie! ;3

  • Lubię to 1

  Z pozdrowieniami | Rëkerte

  Andrzej Pawłowski
  Konstruktor rozkładów jazdy

  MLK.png
  MKP Muratyckie Linie Kolejowe | ul. Kolejowa 12, 01-001 Zwierzogród, IV Republika Muratyki

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy pana nowego 😄

Cieszę się, że postanowiłeś wspomóc mnie w projekcie muratyckich kolei. Mam nadzieję, że odnajdziesz się w całym tym "bałaganie". W razie czego służę pomocą! 😄

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy już się tak ładnie przywitali to i mi chyba wypada...

Tylko gurbao, co by tu Andrzejowi żeby od nas nie uciekł bo pewnie @Waksman już jakiś strasznych rzeczy nagadał 😆.

No ale oczywiście cieszę się że szanowny zechciał dołączyć do naszego grona i żyć w tej niedoli ale przynajmniej będzie miał kto się pociągami zajmować bo @Waksman brakuje zapaleńców na swoim poziomie.

A może i szanowny się potem skusi na zostanie obywatelem do czego szczerze zachęcam.

 

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

Wszyscy już się tak ładnie przywitali to i mi chyba wypada...

Tylko gurbao, co by tu Andrzejowi żeby od nas nie uciekł bo pewnie @Waksman już jakiś strasznych rzeczy nagadał 😆.

No ale oczywiście cieszę się że szanowny zechciał dołączyć do naszego grona i żyć w tej niedoli ale przynajmniej będzie miał kto się pociągami zajmować bo @Waksman brakuje zapaleńców na swoim poziomie.

A może i szanowny się potem skusi na zostanie obywatelem do czego szczerze zachęcam.

 

Nie ma opcji że od was ucieknę hehe, za dobrze się z wami bawie. 😆

  • Lubię to 2

  Z pozdrowieniami | Rëkerte

  Andrzej Pawłowski
  Konstruktor rozkładów jazdy

  MLK.png
  MKP Muratyckie Linie Kolejowe | ul. Kolejowa 12, 01-001 Zwierzogród, IV Republika Muratyki

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Waksman napisał:

Witamy pana nowego 😄

Cieszę się, że postanowiłeś wspomóc mnie w projekcie muratyckich kolei. Mam nadzieję, że odnajdziesz się w całym tym "bałaganie". W razie czego służę pomocą! 😄

Się wie Panie Waksmanie! 🙂 

Edytowane przez Andrzej Pawłowski
  • Kocham to! 1

  Z pozdrowieniami | Rëkerte

  Andrzej Pawłowski
  Konstruktor rozkładów jazdy

  MLK.png
  MKP Muratyckie Linie Kolejowe | ul. Kolejowa 12, 01-001 Zwierzogród, IV Republika Muratyki

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
Witam w IV Republiki Muratyki, a dokładnie w Unii Nordackiej. Związku niezależnych państw, działających na zasadzie realowo istniejącej Unii Europejskiej. Może Pan działać w każdym z państw, a także mieć każde obywatelstwo. Chciałbym Panu życzyć powodzenia na obranej przez siebie drodze i oby się Pan tym bawił jak najdłużej. 🙂

  • Lubię to 1

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Piotr Romanow napisał:

Dzień dobry,
Witam w IV Republiki Muratyki, a dokładnie w Unii Nordackiej. Związku niezależnych państw, działających na zasadzie realowo istniejącej Unii Europejskiej. Może Pan działać w każdym z państw, a także mieć każde obywatelstwo. Chciałbym Panu życzyć powodzenia na obranej przez siebie drodze i oby się Pan tym bawił jak najdłużej. 🙂

Dziękuję serdecznie za przywitanie 🙂

  • Lubię to 1

  Z pozdrowieniami | Rëkerte

  Andrzej Pawłowski
  Konstruktor rozkładów jazdy

  MLK.png
  MKP Muratyckie Linie Kolejowe | ul. Kolejowa 12, 01-001 Zwierzogród, IV Republika Muratyki

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij