• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Ambasada Edelweiss?


Rekomendowane odpowiedzi

Zważywszy na to, że bywam tu ostatnio dość często, mogłabym pokusić się o stworzenie ambasady i objęcie roli ambasadorki Edelweiss w Nordacie. Celowo piszę Nordacie, ponieważ chyba nie ma sensu rozdrabniać się na wszystkie pomniejsze państwa członkowskie. Co sądzicie o tym i jak zabrać się do tego od strony formalnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, teoretycznie i praktycznie Unia Nordacka nie jest państwem, więc nie może nawiązywać bezpośrednio stosunków z innymi państwami tak, żeby można było otwierać "nordackie ambasady". Z tego co wiem jest nawiązana umowa między IV Republiką, a Edelweiss, ba, dział ambasady jest u nas nawet utworzony, więc zapraszam 😄

  • Lubię to 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nieformalnie agrément jest już udzielony, pozostaje sprawa nominacji przez Oberhaupta. Chyba pierwszy raz widzę, że te kwestie są załatwiane w tej kolejności 😅

Edytowane przez Joachim Cargalho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Joachim Cargalho napisał:

Skoro nieformalnie agrément jest już udzielony, pozostaje sprawa nominacji przez Oberhaupta. Chyba pierwszy raz widzę, że te kwestie są załatwiane w tej kolejności 😅

Czasami działa i tak 😄

To przecież nie S*rmacja, że ktoś zaraz przyjdzie i powie, że tak nie można bo prawo nie pozwala 😂

  • Haha 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bella Swann napisał:

Skoro mamy możliwość ogarnięcia tego jakoś 🙂 To nawet i ja mogłabym matce od czasu do czasu pomóc w jakiś sprawach tutaj 🙂 Bo planuję częściej zaglądać

Zapraszamy, zapraszamy! Jodel Zeitung dość rzadko się pojawia, także za garść świeżych informacji z krainy szarotek bylibyśmy stokrotnie wdzięczni! 😄

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie @Femme Mystere została już wybrana i zatwierdzona jako oficjalny ambasador Kotliny Edelweiss w IV Republice, ale coś mi się wydaje że będzie to raczej rodzinny interes całego rodu 

Augentrost-Cargalho, mam rację ?

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałam wybrana do roli ambasadorki, co wynikało z mojego indywidualnego zaangażowania w Muratykę.

Reprezentuję interesy Oberhaupta Edelweiss jako ambasadorka. Reprezentuję też interesy najbardziej szanowanyego i elitarnego rodu mikroświata - Augentrost-Cargalho. Ostatecznie reprezentuję również Muratykę jako Freutregger i obywatelka. Godzę wszystkie te zaszczytne funkcje w jednej mojej pięknej i skromnej osobie. Sprawiam, że Muratyka i Edelweiss rozkwitają. Czyż to nie piękne? 😄

@Albert Fryderyk de Espadajeśli chcesz dołączyć do rogu Augentrost-Cargalho to proszę złożyć podanie w trzech kopiach i/lub pierścionek zaręczynowy.

 

  • Kocham to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij