Jump to content

Ambasada Edelweiss?

Femme Mystere
 Share

Recommended Posts

Zważywszy na to, że bywam tu ostatnio dość często, mogłabym pokusić się o stworzenie ambasady i objęcie roli ambasadorki Edelweiss w Nordacie. Celowo piszę Nordacie, ponieważ chyba nie ma sensu rozdrabniać się na wszystkie pomniejsze państwa członkowskie. Co sądzicie o tym i jak zabrać się do tego od strony formalnej?

Cóż, teoretycznie i praktycznie Unia Nordacka nie jest państwem, więc nie może nawiązywać bezpośrednio stosunków z innymi państwami tak, żeby można było otwierać "nordackie ambasady". Z tego co wiem jest nawiązana umowa między IV Republiką, a Edelweiss, ba, dział ambasady jest u nas nawet utworzony, więc zapraszam 😄

• Like 1

Kaspar Waksman-Dëter
Freutreggër Czekoladowic, Mer Azymuckiej Góry
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego
Muratyka1.png

15 minut temu, Joachim Cargalho napisał:

Skoro nieformalnie agrément jest już udzielony, pozostaje sprawa nominacji przez Oberhaupta. Chyba pierwszy raz widzę, że te kwestie są załatwiane w tej kolejności 😅

Czasami działa i tak 😄

To przecież nie S*rmacja, że ktoś zaraz przyjdzie i powie, że tak nie można bo prawo nie pozwala 😂

• Haha 1

Kaspar Waksman-Dëter
Muratyka1.png

1 godzinę temu, Bella Swann napisał:

Skoro mamy możliwość ogarnięcia tego jakoś 🙂 To nawet i ja mogłabym matce od czasu do czasu pomóc w jakiś sprawach tutaj 🙂 Bo planuję częściej zaglądać

Zapraszamy, zapraszamy! Jodel Zeitung dość rzadko się pojawia, także za garść świeżych informacji z krainy szarotek bylibyśmy stokrotnie wdzięczni! 😄

Kaspar Waksman-Dëter
Muratyka1.png

Zostałam wybrana do roli ambasadorki, co wynikało z mojego indywidualnego zaangażowania w Muratykę.

Reprezentuję interesy Oberhaupta Edelweiss jako ambasadorka. Reprezentuję też interesy najbardziej szanowanyego i elitarnego rodu mikroświata - Augentrost-Cargalho. Ostatecznie reprezentuję również Muratykę jako Freutregger i obywatelka. Godzę wszystkie te zaszczytne funkcje w jednej mojej pięknej i skromnej osobie. Sprawiam, że Muratyka i Edelweiss rozkwitają. Czyż to nie piękne? 😄

@Albert Fryderyk de Espadajeśli chcesz dołączyć do rogu Augentrost-Cargalho to proszę złożyć podanie w trzech kopiach i/lub pierścionek zaręczynowy.

• I love it! 2