• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

VII Posiedzenie Sejmu Muratyckiego


Waksman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Albert Fryderyk de Espada napisał:

No w zasadzie to do powyższego projektu zastrzeżeń nie mam. Pytanie jeszcze czy robimy coś z tymi postami które pozostały po lokalnych władzach itd itd. Czy raczej zostawiamy to w spokoju ?

Teoretycznie prawo nie działa wstecz, więc posty po byłych lokalnych władzach bym zostawił. Po wejściu ustawy w życie i odwołanie jakiegoś Freutreggera - wtedy się te przepisy zastosuje.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie Freutreggerzy mają swobodę w tworzeniu i kreowaniu podległego im obszaru administracyjnego. Jestem zwolennikiem zachowywania już istniejących treści ale to już od obecnego Freutreggera zależy czy je zachowa czy odeśle do archiwum, więc najlepiej będzie to zachować w takie formie jakiej jest i żadne przepisy regulujące to nie są nam potrzebne.

Jeżeli nikt więcej z pośród @Obywatel Muratyki i @Freutreggër nie będzie miał nic do dodania, stosowny dokument i poprawki do Ustawy o Ewidencji Instytucji wprowadzę w najbliższym czasie.

  • Lubię to 1

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość Hieronim Bryz

Jako obywatel Muratyki, na podstawie art. 50 Konstytucji IV Republiki Muratyki chciałbym zgłosić pod obrady Ustawę specjalną o odwołaniu stanu nadzwyczajnego na terenie Republiki Muratyki, który został zaprowadzony przez obecnego Prezydenta Muratyki @Albert Fryderyk de Espadana podstawie art. 47 ust. 2. Ponadto, został on wprowadzony tylko po to, aby Pan Prezydent jak i jego przyboczni zdrajcy nordaccy mogli utrzymać dożywotnią władzę i wytworzyć mgłę myląco-rozpraszającą dotyczącą aktywności. Co gorsza, są przesłanki do tego, że Pan Prezydent Muratyki @Albert Fryderyk de Espadaoptuje na rzecz nieaktywności bądź też aktywności, która leży w jego gustach bądź w poczuciu jego wygodnictwa czy też szeroko rozumianej indolencji. Jest to niedopuszczalne zachowanie Pana Prezydenta Muratyki, który prze czy też naciera na rzecz nieaktywności tylko, żeby móc mieć niezbywalne prawo do decydowania praktycznie o wszystkim. Ustanowił się typową synekurą, która bardzo dużo może, ale od siebie bardzo mało wymaga. Ponadto, został mianowany Ministrem Wojny także, co już w ogóle doprowadza jego personę do obrośnięcia w piórka i tak zwanego nic niemuszenia.

Jako obywatel Muratyki nie chcę mieć Prezydenta Muratyki, który mieni się na dziada kanapowego ze wsi, który jak to rzekł -"może mieć w piździe" każdego, kto mu nie podpasuje wg urojonego klucza Pana Prezydenta.

Zgodnie z powyższym, zgłaszam Ustawę specjalną o odwołaniu stanu nadzwyczajnego w trybie natychmiastowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślicznie, proszę w takim razie zgłosić konkretny projekt uchwały odwołującej stan nadzwyczajny. Wtedy sobie przejdziemy do debaty, podebatujemy sobie i w ogóle.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.08.2023 o 21:58, Hieronim Bryz napisał:

Zgodnie z powyższym, zgłaszam Ustawę specjalną o odwołaniu stanu nadzwyczajnego w trybie natychmiastowym.

Może natychmiast życzy sobie szanowny jeszcze średnią hawajską i ciepłe wygazowane piwo?

 

W dniu 30.08.2023 o 21:58, Hieronim Bryz napisał:

Jako obywatel Muratyki, na podstawie art. 50 Konstytucji IV Republiki Muratyki chciałbym zgłosić pod obrady Ustawę specjalną o odwołaniu stanu nadzwyczajnego na terenie Republiki Muratyki, który został zaprowadzony przez obecnego Prezydenta Muratyki @Albert Fryderyk de Espadana podstawie art. 47 ust. 2. Ponadto, został on wprowadzony tylko po to, aby Pan Prezydent jak i jego przyboczni zdrajcy nordaccy mogli utrzymać dożywotnią władzę i wytworzyć mgłę myląco-rozpraszającą dotyczącą aktywności. Co gorsza, są przesłanki do tego, że Pan Prezydent Muratyki @Albert Fryderyk de Espadaoptuje na rzecz nieaktywności bądź też aktywności, która leży w jego gustach bądź w poczuciu jego wygodnictwa czy też szeroko rozumianej indolencji. Jest to niedopuszczalne zachowanie Pana Prezydenta Muratyki, który prze czy też naciera na rzecz nieaktywności tylko, żeby móc mieć niezbywalne prawo do decydowania praktycznie o wszystkim. Ustanowił się typową synekurą, która bardzo dużo może, ale od siebie bardzo mało wymaga. Ponadto, został mianowany Ministrem Wojny także, co już w ogóle doprowadza jego personę do obrośnięcia w piórka i tak zwanego nic niemuszenia.

No jako że kompetencje sejmu na ten moment obejmuję wyłącznie ja gdyż brak nam Marszałka Sejmu to muszę ciebie rybeńko zmartwić ale stan nadzwyczajny nie zostanie zniesiony na twoje życzenie.
Chyba że jakoś sprowadzisz do Muratyki pięciu nowych aktywnych obywateli. To można by o tym podyskutować gdyż jak zapewne kolega wie, stan nadzwyczajny jest wywołany brakiem aktywnych obywateli i nie wprowadza i nie zdejmuje się go czyjeś widzi mi się jakby to szanowny chciał.

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
5 godzin temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

Może natychmiast życzy sobie szanowny jeszcze średnią hawajską i ciepłe wygazowane piwo?

 

No jako że kompetencje sejmu na ten moment obejmuję wyłącznie ja gdyż brak nam Marszałka Sejmu to muszę ciebie rybeńko zmartwić ale stan nadzwyczajny nie zostanie zniesiony na twoje życzenie.
Chyba że jakoś sprowadzisz do Muratyki pięciu nowych aktywnych obywateli. To można by o tym podyskutować gdyż jak zapewne kolega wie, stan nadzwyczajny jest wywołany brakiem aktywnych obywateli i nie wprowadza i nie zdejmuje się go czyjeś widzi mi się jakby to szanowny chciał.

Nie wprowadzałbym nikogo nowego na minę w Twoim wydaniu, @Albert Fryderyk de Espada. Jesteś wystarczająco zacietrzewiony, żeby nie angażować się w Muratykę. Życzę udanej zabawy w grach przeglądarkowych i innych gierach. A tak w ogóle, o czym Wy chcecie dyskutować? Czy te 5 osób się nadaje i Wasze skurwiałe oczęta ich łaskawie zaakceptują?? 

Mi to wystarczy, że mam grać pod Was, bo jak nie to puścicie focha. Co gorsza, zaczniecie nawoływać do usunięcia danej jednostki jak to było z @Andrzej Płatonowicz Ordyński. Zarówno Ty @Albert Fryderyk de Espada i @Waksmanstosujecie tę samą sztuczkę manipulacyjną, tak jakbyście się umówili za kotarką, że z tym gadamy, a z tamtym nie. To wszystko widać i wychodzi na Waszą niekorzyść.

Kreujcie dalej problemy tam, gdzie ich według mnie nie ma, a daleko zajedziecie.

 

Nie odpowiadacie na proste pytania uznając je za oczywiste, na które odpowiedź paść nie musi. I znowu - następuje kategoryzacja - te pytanie wpisuje się w algorytm, tamto już nie. Jesteście zbyt informatyczno-gejmerowscy... Takie nerdy z Was wyłażą...

Powodzenia 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Hieronim Bryz napisał:

Kreujcie dalej problemy tam, gdzie ich według mnie nie ma, a daleko zajedziecie.

To samo można powiedzieć szanownemu :kek:

A ja dalej czekam na projekt uchwały znoszącej stan nadzwyczajny - doczekam się @Hieronim Bryz? 😂

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej Płatonowicz Ordyński

Czy władze Muratyki wierzą, że kiedyś kraj ten będzie liczył o pięciu obywateli więcej niż obecnie? Jeżeli tak, to nie mam więcej pytań. Jeżeli nie, to czy nie należałoby zakończyć fikcję demokracji i koronować pana Espadę na króla Muratyki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał:

Czy władze Muratyki wierzą, że kiedyś kraj ten będzie liczył o pięciu obywateli więcej niż obecnie? Jeżeli tak, to nie mam więcej pytań. Jeżeli nie, to czy nie należałoby zakończyć fikcję demokracji i koronować pana Espadę na króla Muratyki?

Wiara pozostaje zawsze, raz mniejsza, raz większa. Nie chodzi tu o pięciu dodatkowych obywateli. Nie liczy się liczba, a aktywność, bo jakby przyszło do nas dwóch czy trzech nowych obywateli, którzy podziałaliby trochę, to wtedy przesłanka do zniesienia stanu nadzwyczajnego jest. Już nie mówiąc, że w trakcie trwania stanu nadzwyczajnego ta demokracja jest zamrożona, także ja tu problemu nie widzę.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątka aktywnych obywateli jest w moim odczuciu taką zdrową liczbą. Pozwala na prowadzenie realnego Sejmu. W momencie wprowadzania stanu nadzwyczajnego było nas chyba troje lub nawet dwójka. Obecnie liczba ta wynosi max 4 osoby (z przymrużeniem oka). Jeżeli kilu mniej aktywnych obywateli wróciłoby do życia można by pomyśleć nad zniesieniem stanu nadzwyczajnego gdyż i mnie może się już znudzić okupowanie tego stołka już ponad rok.

 

Godzinę temu, Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał:

Czy władze Muratyki wierzą, że kiedyś kraj ten będzie liczył o pięciu obywateli więcej niż obecnie? Jeżeli tak, to nie mam więcej pytań. Jeżeli nie, to czy nie należałoby zakończyć fikcję demokracji i koronować pana Espadę na króla Muratyki?

Jak wiadomo "Kocham demokrację i kocham republikę. Uprawnienia które mi nadaliście przysiągłem złożyć niezwłocznie gdy tylko ten straszny kryzys przeminie."
 

  • Kocham to! 1

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
2 godziny temu, Waksman napisał:

Wiara pozostaje zawsze, raz mniejsza, raz większa. Nie chodzi tu o pięciu dodatkowych obywateli. Nie liczy się liczba, a aktywność, bo jakby przyszło do nas dwóch czy trzech nowych obywateli, którzy podziałaliby trochę, to wtedy przesłanka do zniesienia stanu nadzwyczajnego jest. Już nie mówiąc, że w trakcie trwania stanu nadzwyczajnego ta demokracja jest zamrożona, także ja tu problemu nie widzę.

@Barack Omambai @Stanisław Kostylewsą już wystarczającym narybkiem? 😄 😄 Jest jeszcze ten Kommandero z Kanału i te jego Robloxy i Minecrafty... 😄 😄 Już jez cy, Panie!

 

Godzinę temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

Piątka aktywnych obywateli jest w moim odczuciu taką zdrową liczbą.

Czy powyższa dwójka zalicza się do ZDROWEJ PIĄTKI? 😄 😄 

 

Czyli warunkiem zniesienia stanu nadzwyczajnego jest usłużność względem obecnej władzy tj. Pana @Albert Fryderyk de Espadai Pana @Waksman, bez którego ten pierwszy nie umie podejmować decyzji samodzielnie, bo jakaś smycz go uwiera czy myśl, że żarcia do michy nie dostanie. 😄 To po co mam pisać uchwałę, skoro nie jest ona wiążącą walutą w tej grze? 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hieronim Bryz napisał:

@Barack Omambai @Stanisław Kostylewsą już wystarczającym narybkiem? 😄 😄 Jest jeszcze ten Kommandero z Kanału i te jego Robloxy i Minecrafty... 😄 😄 Już jez cy, Panie!

 

Czy powyższa dwójka zalicza się do ZDROWEJ PIĄTKI? 😄 😄 

 

Czyli warunkiem zniesienia stanu nadzwyczajnego jest usłużność względem obecnej władzy tj. Pana @Albert Fryderyk de Espadai Pana @Waksman, bez którego ten pierwszy nie umie podejmować decyzji samodzielnie, bo jakaś smycz go uwiera czy myśl, że żarcia do michy nie dostanie. 😄 To po co mam pisać uchwałę, skoro nie jest ona wiążącą walutą w tej grze? 😄 

Rozmawiam z debilem? Jak będzie uchwała, będzie głosowanie, każdy odda głos i się zobaczy czy stan się zniesie czy nie 😉

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
4 minuty temu, Waksman napisał:

Rozmawiam z debilem? Jak będzie uchwała, będzie głosowanie, każdy odda głos i się zobaczy czy stan się zniesie czy nie 😉

U mnie nie ma każdy. Na pytanie jaki jest porządek obrad, nie otrzymałem do dzisiaj odpowiedzi, więc przestań Waksman mi mówić o jakimś "się zobaczy". Się zobaczyć to możesz siebie, ale w lustrze i modlę się, żeby ono nie pękło. 😄 Przed pojawieniem się uchwały, pojawiła się sonda, która pokazuje, że uchwała jest zbędna. Szanujmy się! 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Hieronim Bryz napisał:

U mnie nie ma każdy. Na pytanie jaki jest porządek obrad, nie otrzymałem do dzisiaj odpowiedzi, więc przestań Waksman mi mówić o jakimś "się zobaczy". Się zobaczyć to możesz siebie, ale w lustrze i modlę się, żeby ono nie pękło. 😄 Przed pojawieniem się uchwały, pojawiła się sonda, która pokazuje, że uchwała jest zbędna. Szanujmy się! 😄 

Sonda to nie prawo. Stanu Nadzwyczajnego ją nie zniesiesz. Jak już faktycznie chcesz to zrobić to zrób to uchwałą która odwołuje uchwałę ws. wprowadzenia Stanu Nadzwyczajnego (DU UCS/3/7/2022) z dnia 16 lipca 2022 roku.

Skoro na pytanie o porządek obrad nikt Ci nie odpowiedział to oznacza, że go po prostu nie ma. Wystarczyło szybko przewertować 3 strony tego wątku - to nie bolało 🙂

To co, bawimy się jak cywilizowani ludzie czy jak makaki? 😄

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
3 minuty temu, Waksman napisał:

Sonda to nie prawo. Stanu Nadzwyczajnego ją nie zniesiesz. Jak już faktycznie chcesz to zrobić to zrób to uchwałą która odwołuje uchwałę ws. wprowadzenia Stanu Nadzwyczajnego (DU UCS/3/7/2022) z dnia 16 lipca 2022 roku.

 

Ty naprawdę sądzisz, że jestem debilem. Za chwilę wyślę Ciebie na kozetkę do @Leonid Repulijskiw Ministerstwie Sprawiedliwości i będzie leczył twoje konflikty. 😄 

Czy Ty nie rozumić, że ja nie chcieć skrzywdzić obecnego Prezydenta @Albert Fryderyk de Espada? Będę głosował za jego ochroną. 😄 😄 

5 minut temu, Waksman napisał:

Skoro na pytanie o porządek obrad nikt Ci nie odpowiedział to oznacza, że go po prostu nie ma. Wystarczyło szybko przewertować 3 strony tego wątku - to nie bolało 🙂

 

Wiesz...Głosowanie było w trakcie i nikomu nie chciało się go skończyć... Tak jakby nagle ludzie zdechli na sali obrad... Taki do kurwy nędzy obraz zostawiliście... Nie bądź arogancki w moim kierunku, bo zaraz wyślę Ciebie listem poleconym do Ministra Sprawiedliwości @Leonid Repulijski. Pamiętaj, @Waksman, że ja nie widzę tego, co Ty i nie wiem, czy chcę widzieć. 😄 😄 Zawsze mi możesz pożyczyć swoje okularki. 😛 Moje mogą śnieżyć. 😛 

9 minut temu, Waksman napisał:

To co, bawimy się jak cywilizowani ludzie czy jak makaki? 😄

Ty zostaw w spokoju cywilizowanych ludzi. Jestem za tym, by oddać głos makakom. 😄 

Pani Irenko, niech Pani szykuje większe dawki uśmierzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudny jesteś. Jest tu ktoś kto ma coś ciekawego do powiedzenia? Nie? To kończymy cyrk. @Hieronim Bryz do klatki, bilecik do Eihenberga już czeka.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma po prosty wielki problem z tym że nie jest on w stanie kontrolować wszystkiego i wszystkich dookoła swoimi krzykami. Dlatego desperacjo szuka on atencji wszelakimi sposobami próbując zdestabilizować sytuację w kraju.

 

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
12 minut temu, Waksman napisał:

Nudny jesteś. Jest tu ktoś kto ma coś ciekawego do powiedzenia? Nie? To kończymy cyrk.

Byś poczekał na innych, a nie już lecisz do wyjścia. 😄 Wiesz, ja bym zamykał skoro kończymy, ale nie chcę Ciebie podpuszczać, żeby nie było. 😄 

To teraz będzie na poważnie? Zawsze się bałem Powagistów. Z krzyżami i z pałami zawsze latali po ulicach i było takie zawołanie jednosłowne, z afrykańskiego chyba "wundeba". 😄 

5 minut temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

Kolega ma po prosty wielki problem z tym że nie jest on w stanie kontrolować wszystkiego i wszystkich dookoła swoimi krzykami. Dlatego desperacjo szuka on atencji wszelakimi sposobami próbując zdestabilizować sytuację w kraju.

 

Kolega @Waksman? Tak, zgadzam się. 😄 Zresztą, niejaki @Albert Fryderyk de Espadateż pochlipywał w łazience, że nie będzie z nikim gadał dopóki wszyscy nie wyjdą, czy coś w ten deseń... 😛 

Edytowane przez Hieronim Bryz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej Płatonowicz Ordyński
13 minut temu, Waksman napisał:

Jest tu ktoś kto ma coś ciekawego do powiedzenia

Ja bym może coś ciekawego miał do powiedzenia, ale nie chcę destabilizować kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał:

Ja bym może coś ciekawego miał do powiedzenia, ale nie chcę destabilizować kraju.

W przeciwieństwie do naszego gościa powyżej szanowny ma dość duże poważanie w społeczeństwie i warto liczyć się z pańskim zdaniem.
No i kultura wypowiedzi jest na wyższym poziomie na czym zyskuje cała dyskusja co przy obecności @Hieronim Bryz przynajmniej doprowadzi że poziom ten wyjdzie na zero.

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał:

Ja bym może coś ciekawego miał do powiedzenia, ale nie chcę destabilizować kraju.

Aj tam, dajesz Andrzeju, nie ograniczaj się 😂

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hieronim Bryz
Teraz, Albert Fryderyk de Espada napisał:

W przeciwieństwie do naszego gościa powyżej szanowny ma dość duże poważanie w społeczeństwie i warto liczyć się z pańskim zdaniem.
No i kultura wypowiedzi jest na wyższym poziomie na czym zyskuje cała dyskusja co przy obecności @Hieronim Bryz przynajmniej doprowadzi że poziom ten wyjdzie na zero.

@Andrzej Płatonowicz Ordyńskisię ciesz, że się łapiesz w ich poważanie, bo ja się niestety nie łapię. No cóż zrobić. 😄 Chyba zacznę się ciąć, skoczę sobie z mostu albo pozwolę się przejechać przez jakąś ciężaróweczkę... 😛 

To jak będziemy stąpać po ziemi, to chyba dobrze, co nie? A nie, Wy chcecie latać, podróżować...zapomniałem o tych procentach, które nie są matematyczne. 😄 😄  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej Płatonowicz Ordyński
10 godzin temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

W przeciwieństwie do naszego gościa powyżej szanowny ma dość duże poważanie w społeczeństwie i warto liczyć się z pańskim zdaniem.
No i kultura wypowiedzi jest na wyższym poziomie

Cieszę się, że panują tutaj nieco bardziej liberalne zasady niż w centrali, gdzie już nie tylko pan Bryz, ale także pan Waskman i ja jesteśmy uważani za destabilizatorów świętego spokoju multistołkowców i multipaszportowców.

10 godzin temu, Waksman napisał:

Aj tam, dajesz Andrzeju, nie ograniczaj się 😂

Dobrze. W takim razie uważam, że stan nadzwyczajny trwający ponad rok w warunkach mikronacyjnych staje się zwyczajnym. Stan wojenny w PRL trwał od ustanowienia do zawieszenia kilkanaście dni ponad rok. Jeżeli w rok można było ustabilizować sytuację w kraju realnym, to chyba również rok jest okresem wystarczającym na normalizację sytuacji w kraju wirtualnym? Jaki w ogóle jest plan na przyszłość poza czekaniem na przybycie grupy aktywnych obywateli bez ambicji politycznych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij