• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Sala Weselna


Rekomendowane odpowiedzi

Moi mili, już ledwo na nogach się trzymam, pozwólcie, że doczołgam się do chałupy. Bawcie się dobrze i wszystkiego dobrego, oby wam dzieci rosły duże i tłuściutkie. Pa.

Sorcha odpaliła miotłę i tyle ją widzieli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do prezydenta Waksmana w siedzącego przy stole podszedł kelner prosząc go do telefonu gdyż ktoś bardzo chcę z nim rozmawiać.

Mimo iż lekko chwiejnym krokiem nasz gospodarz dotarł do telefonu po którego drugiej stronie czekał Albert de Espada który musiał pozostać w Eihenberg w związku z organizacją rocznicy oraz odbywającego się szczytu.

AH, najwyższa pora, nawet nie zdajecie sobie sprawy jak ciężko się do was dodzwonić.

W pierwszej kolejności pragnę serdecznie pogratulować, miłych życzeń składać nie będę bo się do tego nie nadaję, ale mam nadzieję że mogę liczyć na okazję wzniesienia toastu za to.

Przez ten cały bałagan musieliśmy przenieść obchody na jutro, ale nie ma tego złego może nawet wypalimy na waszą cześć salwę honorową.

Niezmiernie rad bym był gdyby prezydent wraz z małżonką zjawił się na obchodach, a jeżeli nie to zjawię się w Zwierzogrodzie wraz z resztą delegacji(...) Już kazałem znaleźć najlepszy koniak w mieście.

Tak czy siak czy owak okazja do świętowania jeszcze będzie, proszę pozdrowić małżonkę z mojej strony.

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij