• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Dziady 2022


Gość Andrzej Płatonowicz Ordyński
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andrzej Płatonowicz Ordyński

W natłoku różnych zdarzeń realnych i wirtualnych, ani ja, ani kolega @Waksmannie mogliśmy na bieżąco relacjonować wydarzeń związanych z tegorocznym świętem Dziadów (czyli nas samych 😛 ). Nie oznacza to jednak, że Cerkiew Plateńska zapomniała o tak ważnym sabacie!

Wielu wiernych naszej Cerkwi udekorowało swoje domy, by zasygnalizować dzieciom zbierającym cukierki, gdzie mogą pukać do drzwi:

 (da się jakoś ustawić rozmiar wstawianej grafiki, żeby nie były takie ogromniaste? @Waksman@Albert Fryderyk de Espada)

spacer.png

W nocy z 31 października na 1 października plateńczycy spotykali się w gronie rodzinnym na swiątecznych wieczerzach. Nie inaczej dzień Dziadów spędził Kaspar Waksman:

uid_21ad94124549468fa2af92673aab5f96_wid

Wspólnie wkroczyliśmy w okres największego mroku, nieco przytłoczeni coraz dłuższymi nocami i coraz krótszymi nocami, ale jednocześnie mający nadzieję na prędkie nadejście Szczodrych Godów, wraz z którymi Słońce Niezwyciężone znów zacznie wyrywać kolejne odłamki czas Nocy.

Edytowane przez Andrzej Płatonowicz Ordyński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał:

(da się jakoś ustawić rozmiar wstawianej grafiki, żeby nie były takie ogromniaste? @Waksman@Albert Fryderyk de Espada)

Jak przy pisaniu/edytowaniu posta zaklikasz szybko dwa razy na zdjęcie to możesz ustawić jego rozmiar 😉

A ja mam jeszcze pytanie. Ja wiem, że już po Dziadach i w ogóle... Ale może zrobilibyśmy jakiś mały konkursik? Np. na najładniej wyciętą dynię?

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej Płatonowicz Ordyński
Teraz, Waksman napisał:

A ja mam jeszcze pytanie. Ja wiem, że już po Dziadach i w ogóle... Ale może zrobilibyśmy jakiś mały konkursik? Np. na najładniej wyciętą dynię?

A można, jak najbardizej, oktawa jeszcze trwa, więc nie jest za późno. 😛 Otworzysz wątek?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał:

A można, jak najbardizej, oktawa jeszcze trwa, więc nie jest za późno. 😛 Otworzysz wątek?

Oczywiście, z przyjemnością. Zanim jednak, to dwie rzeczy - ogarniesz jakieś ładne zaproszenia? 😛. A druga sprawa - skoro działa już MBP to ogarniamy jakieś nagrody pieniężne?

  • Lubię to 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej Płatonowicz Ordyński

A to myślałeś, żeby zagraniczniaków też zapraszać? Nie wiem, czy to będzie wystarczająco atrakcyjni iwent, żeby rozsyłać zaproszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał:

A to myślałeś, żeby zagraniczniaków też zapraszać? Nie wiem, czy to będzie wystarczająco atrakcyjni iwent, żeby rozsyłać zaproszenia.

No jak to nie będzie? Oczywiście, że jest atrakcyjny! Im większa promocja, tym większa szansa na to, że ktoś do Cerkwii dołączy 😛

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij