Jump to content
×
×
  • Create New...

Archethyck Co.


Recommended Posts

Archethyck zawsze było silnie związane z postępem technologicznym. Nasze rozwiązania w większości skierowane były na rynek Sarmacji, który otrzymywał coraz to nowsze i ciekawsze rozwiązania informatyczne. Zostaliśmy za nie nagrodzeni m.in. Złotą Wędką 2021, za organizację Sarmackich Żniw. Nasze rozwiązania podbijały również serca mikronautów, którzy wręcz oszaleli na punkcie Grzybobrania, wydając na nie równowartość ponad 600 tysięcy libertów!

Oddział w Zanahorii niestety nie osiągał tak zadowalających efektów, jak ten Sarmacki, tworząc kolejne nieudane i zawieszane projekty - chociażby Stadnina Koni "Grahamka", czy też System Gospodarczy "Podkomorzy". Archethyck Co. oddział w Zanahorii jest odpowiedzialny za funkcjonującą, chociaż z niewielką popularnością Nordacką Giełdę Towarów i Usług. Pomimo licznych niepowodzeń, nie poddawaliśmy się, gdyż naszym głównym orężem był fakt, że celujemy na rynek mikroświatowy. Naszym głównym partnerem strategicznym po dziś dzień jest Stempel, który udostępnia nam odpowiednie skrypty, umożliwiające sprawną autoryzację. Co prawda wycofana Stadnina Koni, była pierwszą POZALEOCKĄ aplikacją, wykorzystującą Stempla.

W pierwszych dniach listopada nastąpił przełom w naszym oddziale, którego efekty już dzisiaj można podziwiać. Mam zaszczyt zaprezentować tutaj, na dniach Postępu w Muratyce pierwsze rozwiązanie naszego oddziału, z którego jesteśmy zadowoleni i które będzie rozwijane. Pierwsze prawdziwie winkulijskie, skierowane na rynek międzynarodowy rozwiązanie, wykorzystujące STEMPLA, jak również jedno z pierwszych POZALEOCKICH rozwiązań, które pozostaną z nami na dłużej.

Oddziałowi Winkulijskiemu Archethycku zawsze przyświecało, aby przynosić frajdę i zabawę, a także wykorzystywać aplikacje na dłużej. Dlatego też, bez dalszego zbędnego przedłużania, mam zaszczyt tutaj, w Koribii, zaprezentować rozwiązanie, które, pomimo faktu, że nie jest jeszcze finalną wersją - jest w pełni sprawne. Prezentujemy

100021638505955550.png

PRZEBOJE MIKROŚWIATA
czyli Listę Hitów Wirtualnego Świata

Nasze rozwiązanie pozwoli nam poznać gusta muzyczne mikroświata, a także posłuży Nam do regularnych audycji z "Listą Przebojów". Co 6 godzin każdy może oddać 1 głos na wybraną przez siebie piosenkę. Może również dodać dowolną ilość tych piosenek. Piosenki nie są weryfikowane, ale na wypadek, gdyby doszło do nadużyć, nieodpowiednie treści (m.in. niebędące materiałami muzycznymi, a już Broń Boże NSFW) będą usuwane, a dodający nieodpowiednie treści otrzyma blokadę na korzystanie z systemu. Co prawda, system nie jest idealny i czeka go jeszcze wiele zmian, do których z pewnością należy poprawa logowania - po zalogowaniu należy RĘCZNIE WEJŚĆ NA STRONĘ JESZCZE RAZ (odświeżenie nie jest skuteczne!). Oddział Archetchycku w Zanahorii już pracuje nad odpowiednimi zmianami w tym zakresie.

Do zmian należeć będzie również cały system głosowania, który zostanie usprawniony. Zachęcam mimo tego do korzystania z już zaproponowanego rozwiązania, gdyż jak wiadomo - czym więcej osób z niego korzysta, tym chętniej się nad nim pracuje.

Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję, że jesteście z nami!

  • I love it! 3
Link to comment
Share on other sites

 

7 minut temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

No nie powiem, pomysł na listę przebojów i to jeszcze tak wykonany naprawdę przykuwa moją uwagę.

Już dodałem własne zgłoszenie i z niecierpliwością oczekuję jak to się dalej rozwinie.

Przypominam, że warto również oddawać regularnie głosy 😉 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

W dniu 4.11.2022 o 17:06, Alfred Fabian von Tehen-Dżek napisał:

 

Przypominam, że warto również oddawać regularnie głosy 😉 

Jest opcja zrobienia jakiegoś prostego API, żeby wyświetlać listę przebojów np. w widgecie na stronie głównej forum? 🤔

Kaspar Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share