• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Rocznica Koribi czyli okazja do świętowania


Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze szanowni państwo, wielkimi krokami zbliżają się obchody rocznicy powstania Koribi, to już czwarty rok kiedy mogę z dumą mówić o istnieniu swojej małej ojczyzny. 

Dokładnie dlatego już chwilę temu z @Waksman zaczęliśmy rozważać co można by zorganizować przy okazji obchodów rocznicy. Ostatni tydzień spędziłem przede wszystkim przy organizowaniu i braniu udziału w Oktoberfeście w Edelweiss przez co pozostaje nam niecałe dwa tygodnie by w ogóle cokolwiek zorganizować.

W trakcie luźnej wymiany pomysłów padła z mojej strony propozycja by przy okazji oficjalnych urzędowych obchodów zorganizować coś co nazwałem "Dniem Postępu" czyli swoistego targu poświęconego rozwojowi technologii i nowinek technologicznych z wszelakich gałęzi. 

Jeżeli chcielibyśmy się przedsięwziąć czegoś takiego to koniecznie musiałbym zwrócić się do towarzysza @Robert Drenin i zaprosić go do udziału w obchodach jako jedne z wystawców. Kto jak kto ale widząc jego pracę czy to z rozwojem Czesnoradzkiej Agencji Kosmicznej czy też budowie akceleratora oraz wielu dyskusji naukowych prowadzonych praktycznie wszędzie gdzie tylko nie zagadnę ciężko znaleźć drugą osobę z taką pasją. 

Oczywiście każdy chętny @Obywatel Muratyki @Obywatel Czesnoradu @Mieszkaniec mógłby poprowadzić swoją wystawę.

 

Klasycznie od siebie mogę poprowadzić paradę wojskową która mogła by się łączyć z obchodami dnia postępu w postaci przedstawienia naszych najnowszych zdobyczny technologii wojskowej. Odbędą się również oficjalne obchody i ceremonie państwowe wynikające z rocznicy.  

Kwestia zorganizowania "Dnia Postępu" będzie w dużej mierze zależna od czy będzie ktokolwiek chętny na nim występować. 

  • Lubię to 2
  • Kocham to! 1

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

Jeżeli chcielibyśmy się przedsięwziąć czegoś takiego to koniecznie musiałbym zwrócić się do towarzysza @Robert Drenin i zaprosić go do udziału w obchodach jako jedne z wystawców. Kto jak kto ale widząc jego pracę czy to z rozwojem Czesnoradzkiej Agencji Kosmicznej czy też budowie akceleratora oraz wielu dyskusji naukowych prowadzonych praktycznie wszędzie gdzie tylko nie zagadnę ciężko znaleźć drugą osobę z taką pasją. 

Oczywiście mogę wziąć udział w tym wydarzeniu. 🙂

  • Kocham to! 1

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że taki mamy ostatnio napięty grafik. Ledwie wygrzebałam się z Lawiny, przez Oktoberfest, po wyścig. A tu jeszcze Rocznica Koribi. Tak jak wspominałam, oczywiście przygotujemy do wystawy nowinki techniki FBUM z Edelweiss. Obawiam się jednak, że mam za mało czasu już w tym momencie, by zaproponować coś więcej. Mam nadzieję, że to nie jest problem i może w kolejnych wydarzeniach uda mi się brać czynniejszy udział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznica teoretycznie wypada 3 listopada ale zdecydowaliśmy się przesunąć ją na weekend, zazwyczaj poza obchodami i nudnym biadoleniem nie organizujemy niczego poza tym. No ale jak padł pomysł i nawet były chęci by się tym zająć, wzięliśmy się do roboty. Ale co racja to racja, czasu jest mało, bardzo mało. No ale przekładać rocznicy też nie wypada na dwa, trzy tygodnie do przodu. 

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij