• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Krajowe druki potwierdzeń Banku Pollinu


Rekomendowane odpowiedzi

To są moje postacie i budynek na potwierdzenia:

1, Towarzysz Włodzimierz Molotin

2, Towarzysz Tarsycjusz Operar

3, Towarzysz Kovacs

4, I Siostra Molotina

5, Towarzysz Michaś

6, Towarzysz Robert Drenin

7, Towarzysz Włodzimierz Molotin

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Włodzimierz Molotin napisał:

To są moje postacie i budynek na potwierdzenia:

1, Towarzysz Włodzimierz Molotin

2, Towarzysz Tarsycjusz Operar

3, Towarzysz Kovacs

4, I Siostra Molotina

5, Towarzysz Michaś

6, Towarzysz Robert Drenin

7, Towarzysz Włodzimierz Molotin

Możemy tak przyjąć, ale warto może nie powtarzać już postaci. Myślę, że lepiej byłoby, gdybyśmy na każdym banknocie mieli coś innego, tak dla różnorodności i oddania hołdu osobom, które miały wkład w walkę z monarchofaszyzmem i tworzyły ruch socjalistyczny.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Włodzimierz Molotin napisał:

Jestem pewien, iż takie ułożenie jakie wysunąłem jest wystarczające i zbędna jest zmiana jego składu. 

Ale co z innymi osobami, które przyczyniły się do budowy ruchu socjalistycznego i komunistycznego. Skoro już Towarzysz znalazł się na jednym banknocie, to po co umiejscawiać się na jeszcze jednym.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Towarzyszu, niektóre osoby te jeszcze żyją. A właściwie jedna osoba żyje.

Ma Towarzysz rację, że należy patrzeć w teraźniejszość. Jednakże warto mieć na uwadze, że patrząc w przeszłość, możemy unikać błędów poprzedników oraz gloryfikować osoby, które zapoczątkowały filary socjalizmu i komunizmu w naszym v-świecie. Z pewnością mogą się jeszcze takowe osoby znaleźć, tyle że pytanie, które osoby miały faktyczny wpływ na rozwój ruchu ludowego.

Jednakże to też nie zmienia faktu, w jakim celu Towarzysz przykładowo chciałby się umieścić na drugim banknocie.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Robert Drenin napisał:

Jednakże to też nie zmienia faktu, w jakim celu Towarzysz przykładowo chciałby się umieścić na drugim banknocie.

Jestem pierwszym władcą Czesnoradu. Jestem symbolem jego ludu i walki ze wszystkimi przeciwnościami. Od zawsze stawiałem absolutnie wszystko na rzecz dobra Czesnoradu. Nigdy nie pozwoliłem na jakiekolwiek porażki naszej ojczyzny. Niektórzy mogliby nawet stwierdzić, iż dwa potwierdzenia to nawet mało! Włodzimierz Molotin pojawi się razy dwa bez względu na cokolwiek. Siostra Molotina jest również kolejnym symbolem naszego rozwoju, a Operar jest symbolem współpracy narodów ludu. Pozostałe miejsca są puste, ale zgodziłem się na ich wypełnienie tamtymi osobami. Jeżeli tyle obcych osób zza granicy Towarzyszowi nie wystarczy to niech Towarzysz siebie zamieni na jakąś inną osobę. Dziękuję, do widzenia!

  • Haha 1
  • Wow 1

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Włodzimierz Molotin napisał:

Jestem pierwszym władcą Czesnoradu.

Dość mocne słowa. Ja bym powiedział bardziej, że głową państwa, albo Przewodniczącym, lub też Lider. Natomiast władca, to tak bardziej dla monarchii, osób które faktycznie są hierachicznie wyżej. Nie osoby, które właśnie mają kierować Ludem Roboczym. A to, że Towarzysz jest pierwszy, to gratuluję, ale nie powinno Towarzyszowi dawać żadnych przywilejów.

16 minut temu, Włodzimierz Molotin napisał:

Jestem symbolem jego ludu i walki ze wszystkimi przeciwnościami. Od zawsze stawiałem absolutnie wszystko na rzecz dobra Czesnoradu.

Tak, nie wykluczone. Jednakże chyba nie chcemy popadać w nacjonalistyczny socjalizm.

17 minut temu, Włodzimierz Molotin napisał:

Włodzimierz Molotin pojawi się razy dwa bez względu na cokolwiek. Siostra Molotina jest również kolejnym symbolem naszego rozwoju, a Operar jest symbolem współpracy narodów ludu.

Operar i I Siostra Molotina może być, gorzej natomiast, jeżeli nie będzie się dało z przyczyn technicznych jej umieścić, ale to dopiero jak już określimy co nieco Helwetykowi.

No i właśnie, określimy. Warto, by jednak była to debata i wspólna decyzja. A zdecydowałem odejść od tego, co pronowaliśmy na początku, bo jednak tamto za bardzo cechowało się nacjonalizmem Czesnoradu, a niżeli internacjonalizmem i patrzeć na dobro Mas Pracujących nie Czesnoradu, a całego Pollinu. Przynajmniej w mojej opinii, stanowimy wspólnotę na vświecie, a Czesnorad jest jedynie jednym z kolejnych państw, które urzeczywistnia te idee.

21 minut temu, Włodzimierz Molotin napisał:

Pozostałe miejsca są puste, ale zgodziłem się na ich wypełnienie tamtymi osobami. Jeżeli tyle obcych osób zza granicy Towarzyszowi nie wystarczy to niech Towarzysz siebie zamieni na jakąś inną osobę. Dziękuję, do widzenia!

Mnie bezsensu usuwać, skoro wkład w Republikę Socjalistyczną Czesnoradu oraz w Ruch Roboczy wcale małego nie mam. A za mało mi osób zza granicy, dlatego że dwie osoby już pochodzą z Czesnoradu, z czego trzecim jest budynek z Czesnoradu. To zatem jest 3/7 wszystkich banknotów. A warto promować nasz internacjonalizm i kosmopolityzm, przykładowo taki zawarty w molotinizmie:

Cytat

Naród ma obowiązek przyjmowania na swój teren wszystkich ludzi z terenów obcych, lecz, jeżeli takie nie istnieją, granice są zbędne i ograniczałyby jedynie wolność światowego proletariatu. Obywatele mają pełne prawa do tymczasowego przebywania w innych państwach równości i wolności robotniczej.

Dlatego uważam, że powinniśmy promować również twórców socjalizmu i komunizmu z innych narodów, bo są częścią całej naszej wspólnoty. Są różnice i z pewnością będą, ale wszystkich łączy jeden cel, wolność i równość proletariatu, skończenie z władzą, która uciska Masy Pracujące miasti i wsi.

Nie ma się też co unosić Towarzyszu, na spokojnie można porozmawiać. Ustawienie Towarzysza na siódmym banknocie sprawiłoby, że chyba od 500 do nieskończoności (przynajmniej na tę chwilę), byłby Towarzysz na banknocie. Towarzysz też posiada mnóstwo pomników. Więc czy udostępnienie paru banknotów osobom budującym Ruch Socjalistyczny w innych narodach, byłby aż takim dla Towarzysza problemem?

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodziłem się na Towarzysza Operara, gdyż jest władcą Magnifikatu i przyjacielem Czesnoradu. O pozostałych osobach nigdy nie słyszałem, więc nie jestem zadowolony z tak masowego umieszczania ich na tych papierkach.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Włodzimierz Molotin napisał:

Zgodziłem się na Towarzysza Operara, gdyż jest władcą Magnifikatu i przyjacielem Czesnoradu. O pozostałych osobach nigdy nie słyszałem, więc nie jestem zadowolony z tak masowego umieszczania ich na tych papierkach.

Rozumiem i właśnie tutaj jest ten problem, że mało kto może pamiętać o tych osobach, bo mało też kto je zna. Natomiast my możemy próbować ich w pewnym sensie promować. Związku z ich wkładem w rozwój Światowego Proletariatu oraz wkład w Ruch Roboczy jak i w walkę z monarchofaszyzmem, powinniśmy ich nie porzucać, tylko o nich przypominać. Fakt, że należy patrzeć w przyszłość, ale wie Towarzysz. Bez ich wkładu, socjalizm i komunizm w mikroświecie nie istniałby i nie rozwinąłby się.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednakże proszę też zwrócić uwagę, że większa część tych osób była twórcami odłamów socjalizmu i komunizmu, albo byli czołowymi rewolucjonistami walczącymi z rządami monarchofaszystowskimi.

Natomiast faktem jest to, że na tą chwilę jestem wyjątkiem na tych drukach. Jednakże mimo, iż żadnej ideologii jeszcze nie opisałem oraz nie mieliśmy okazji walczyć jakoś specjalnie przeciwko ustrojowi monarchofaszystowskiemu, to jednak mój wkład jest również duży. Fundamenty Czesnoradu w pewnym sensie były zapoczątkowane przeze mnie oraz tworzę też dla Czesnoradu dość ważne inicjatywy.

Dlatego też proponuję może taki podział (kolejność nie jest przypadkowa, bo dotyczy danych banknotów):

  1. Towarszyszka Rewolucjonistka Akrypa Ali Shariati,
  2. Towarzysz Tarsycjusz Operar,
  3. Towarzysz Kovacs,
  4. I Siostra Molotina,
  5. Towarzysz Michaś,
  6. Towarzysz Robert Drenin,
  7. Towarzysz Włodzimierz Molotin.

Pomimo niektórych różnic w światopoglądzie, wszyscy próbowali tutaj walczyć za równość i wolność Mas Pracujących i ją wprowadzić.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Włodzimierz Molotin napisał:

Nie jestem zadowolony z historii i informacji, które mi wiadomo o tej jednej osobie, na którą Towarzysz się tak uparł i nie jestem zadowolony z jej występowania na tym potwierdzeniu. 

Uważam, że skoro bardzo odznaczała się w walce z monarchofaszyzmem, a potem w pewnym okresie przyczyniła się do stworzenia siatki komunistów, to w mojej opinii są to pewne zalety.

Aczkolwiek jeżeli Towarzyszowi to tak dość nie odpowiada, to co Towarzysz powie na Tow. Makłowa z Siedmiogrodu?

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu? Mielibyśmy banknoty z osobami, które tworzyły Ruch Proletariacki. A jak byłoby na każdym banknocie inna postać, to mielibyśmy dużą różnorodność.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trochę bezsensu jest powtarzać tą samą postać na banknotach. Jak mamy możlwiość umieszczenia jak największej liczby osób z zagranicy, to wykorzystajmy to. Pokazujemy tylko bardziej swój internacjonalizm. Poza tym, nasze banknoty są tylko ciekawsze, ze względu na różnorodność, która jest większa, kiedy nic się nie powtarza.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Towarzyszu. Ja niestety zgodzić się nie mogę na powtarzanie żadnych osób, związku z moimi przytoczonymi powyżej argumentami. Proponuję jednak wykorzystanie wszystkich banknotów. Już lepszym rozwiązaniem byłoby umiejscowienie na banknocie Towarzysza @Dimitrij Ścierkow, a niżeli powtarzanie jakiejkolwiek osoby. Jednakże proponuję zastosowanie osób spoza kraju, aby jednak podkreślić w każdym możliwym aspekcie przywiązanie do Proletariatu Światowego.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Włodzimierz Molotin napisał:

To niech będzie towarzysz Ścierkow!

Dobrze, czyli zatem decydujemy się na taki podział?

  1. Towarszysz Dimitrij Ścierkow,
  2. Towarzysz Tarsycjusz Operar,
  3. Towarzysz Kovacs,
  4. I Siostra Molotina,
  5. Towarzysz Michaś,
  6. Towarzysz Robert Drenin,
  7. Towarzysz Włodzimierz Molotin.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij