• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Krajowe druki potwierdzeń Banku Pollinu


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Towarzysze!

Ostatnio można było zauważyć, że nastąpiły kolejne kroki ku rozwoju Międzynarodowego Banku Pollinu, między innymi o możliwość posiadania krajowego druku potwierdzień. Zgodnie z tym, co możemy przeczytać, krajowe druki potwierdzień będą opatrzone nazwą miasta, w którym znajduje się siedziba Oddziału Banku Pollinu, herbem krajowym oraz portretem właściwym dla danego kraju. Oczywiście warto mieć też na uwadze fakt, że każde potwierdzenie może być inne i wcale nie musi znajdować się portret osoby, ale również budynek, bądź cokolwiek innego, co jest adekwatne do naszego narodu.

Więc teraz pytanie, co chcemy mieć na potwierdzeniach. Ja na początku chciałem zaproponować Towarzysza Włodzimierza Molotina.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Robert Drenin napisał:

Więc teraz pytanie, co chcemy mieć na potwierdzeniach. Ja na początku chciałem zaproponować Towarzysza Włodzimierza Molotina.

Popieram propozycję. Postać ta mogłaby znajdować się nie tylko na jednym potwierdzeniu. 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zatem ustalmy jeszcze, co moglibyśmy innego umieścić na potwierdzeniach. Ja myślałem jeszcze o naszych zwierzętach narodowych (zapomniałem dodać, że wszystkich rodzajów druków jest 7).

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bierzemy jeszcze jakieś osoby? Bo wtedy będzie tak: Na jednym Towarzysz będzie, na dwóch innych będą zwierzęta, więc zostają nam jeszcze 4 różne druki. Więc te czetery druki mielibyśmy uzunepłnić budynkami, czy raczej jeszcze kogoć wstawiamy potencjalnie lub coś?

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, to zatem poukładajmy sobie co nieco:

- 2 druki będą z wizerunkiem Towarzysza,
- 2 druki będą z wizerunkiem naszych zwierząt narodowych, ale jakich?
- 3 druki pozostają na razie niezbyt ustalone poza faktem, że co najmniej jeden z nich będzie z wizerunkiem naszej budowli, ale też jakiej/jakich?

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto wrócić może do tego wątku, bo w sumie nie ustaliliśmy jeszcze co nieco. Ten budynek na pewno damy, gdyż jest jednym z pierwszych ciekawszych osiągnięć architektonicznych Czesnoradu. Natomiast może zwróćmy uwagę na zwierzęta na początku, jakie byśmy wstawili?

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na razie wszystkie 4, gdyż ustaliliśmy, że dwa będą z wizerunkiem Towarzysza, a na jednym będzie Gmach Nauki. Jednakże jak wskazuje moja powyższa wypowiedź, to chcieliśmy jeszcze ustalić zwierzęta, chyba że jeszcze jakieś osoby dajemy też na krajowe druki potwierdzeń (bo jeśli chodzi o ilość budynków, to jak na razie jest jeden wybudowany, który jakoś się ciekawie prezentuje, jako jedna z ikon naszego kraju).

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej Płatonowicz Ordyński

A może Czesnorad wykaże się internacjonalizmem i oprócz słynnych obywateli i budynków z Republiki zaproponuje także postaci i miejsca ważne dla wszystkich mikronautów, a przynajmniej dla mieszkańców Nordaty?

Moje propozycje:

1/ Edoras, stolica Rohanu, czyli pierwszego państwa nordackiego.

2d1dd5e798766b545d5ca9ba57c655ee.jpg

 

2/ Pel Nander, największy nordacki kartograf; w pewnym uproszczeniu można powiedzieć, że twórca Nordaty

images?q=tbn:ANd9GcSS-RAPyhAH7WQZETWh7od

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał:

A może Czesnorad wykaże się internacjonalizmem i oprócz słynnych obywateli i budynków z Republiki zaproponuje także postaci i miejsca ważne dla wszystkich mikronautów, a przynajmniej dla mieszkańców Nordaty?

Ciekawy pomysł, choć podsłunęło mi to pomysł, by może na Czesnoradzkich Drukach umieścić osoby budujące i tworzące ruch robotniczy w ogóle w mikroświecie.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał:

To też dobry pomysł, przychodzi Towarzyszowi ktoś konkretny do głowy, czy mam podpowiedzieć?

Tak na początku pomyślałem o Towarzyszu Molotinie, o mnie oraz o Towarzyszu Operarze. Jednakże z pewnością osób było znacznie więcej. Jeśli dobrze kojarzę, to jedną z ważniejszych postaci (przykładowo historycznie) w Wandystanie był Towarzysz Michaś, czy Towarzysz Wanda. Aczkolwiek może też Towarzysz parę osób zaproponować, w końcu mamy 7 druków do ustalenia, z czego 3 możemy już przyjąć. Natomiast jeśli chodzi o Wandystan, to tutaj pytanie by rodziło się bardziej, czy bierzemy jedną osobę, która przyczyniła się do ruchu robotniczego, czy dwie. Więc wtedy mielibyśmy 4 lub 5 ustalonych druków.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietrow dziś stwierdził że Prezydent Espada jest komunistą, także ten, też można dać :kek:

Edytowane przez Bolesław Kirianóo von Hohenburg
  • Haha 1

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej Płatonowicz Ordyński
11 minut temu, Robert Drenin napisał:

Towarzysz Wanda

Towarzysz Wanda akurat był postacią narracyjną, nie był mikronautą.

Moim zdaniem ważną postacią wirtualnego socjalizmu był Towarzysz Kovacs, współtwórca bardzo ciekawej doktryny.

Interesująca jest też bialeńska rewolucjonistka Akrypa Ali Shariati.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

Pietrow dziś stwierdził że Prezydent Espada jest komunista, także ten, też można dać :kek:

Szczerze widziałem to, ale nie sądziłem, że aż tak będzie nawiązywał do bloku wschodniego (co z tego, że godło ZSRR miało tylko wcielać zasady internacjonalizmu i marskizmu, stąd w godle cały świat i cytat "Proletariusze wszystkich krajów, łączcie się" w wszystkich językach urzędowych w ZSRR).

Poza tym najwyraźniej też Pietrow chyba ma problemy z geografią, jeżeli chce usunąć z wizerunku Nordaty w logu UN Bialenię i Brodrię (moim zdaniem Logo UN to nie mapa polityczna, tylko całokształt kontynentu, więc o żadnych granicach nie powinno być mowy, gdyż przyroda granic nie utworzyła). To jest zwykłe szukanie na siłę pretekstu do kłótni i nie zdziwiłbym się, gdyby dążył do wojny, choć już zdołałem zauważyć, że często pojawiały się takie sytuacje i ostatecznie tylko podnosiły większości ciśnienie (moim zdaniem to trochę jakby takie państwa typu Serbia zaczęły mieć pretensje do nazwy "Unia Europejska" o wyraz "Europejska", bo w końcu nie zrzesza wszystkie państwa Europy).

Ale cóż zrobić. Ciężko stwierdzić, czy należałoby się kłócić, czy raczej po prostu machnąć ręką i ignorować. Może wtedy coś się zmieniłoby? Nie wiem.

58 minut temu, Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał:

Towarzysz Wanda akurat był postacią narracyjną, nie był mikronautą.

Znaczy, akurat to wiem, tylko zaproponowałem też tak potencjalnie, jeżeli mielibyśmy brać postacie narracyjne. Aczkolwiek w sumie może mieć Towarzysz rację, aby brać postacie nienarracyjne.

58 minut temu, Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał:

Moim zdaniem ważną postacią wirtualnego socjalizmu był Towarzysz Kovacs, współtwórca bardzo ciekawej doktryny.

Interesująca jest też bialeńska rewolucjonistka Akrypa Ali Shariati.

W mojej opinii Towarzysza Kovacsa można również umieścić, jak i Rewolucjonistkę Akrypę (To teraz brakowałoby nam jeszcze jednej osoby).

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Włodzimierz Molotin napisał:

To na jednym z 4 możemy Towarzysza Operara dać.

To na razie jest tak (oczywiście kolejność również potencjalnie do negocjacji, bo w końcu druki zależą również od wartości dokonywanych operacji):

  1. Towarzysz Włodzimierz Molotin,
  2. Towarzysz Robert Drenin,
  3. Towarzysz Tarsycjusz Operar,
  4. Towarzysz Michaś,
  5. Towarzysz Kovacs,
  6. Towarszyszka Rewolucjonistka Akrypa Ali Shariati.
  7. ???

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij