• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

[IV SIN] Czy Wspólnota Nordacka ma sens?


Rekomendowane odpowiedzi

No, to ktoś jeszcze? Podpisu nie uiścił jeszcze Car Brodrii @Iwan Pietrow oraz Prezydent Zjednoczonego Państwa Voxlandu i Westlandu @Joahim von Ribertrop. Umówmy się, że jeśli JE nie podpiszą do końca dnia dzisiejszego, to wraz z dniem jutrzejszym uchwalamy deklarację, i zaczynamy działać, a gdy obydwaj panowie zdecydują się podpisać deklarację i dołączyć do projektu, to po prostu złożą parafkę i będę po sprawie. Czy ktoś zgłasza przeciw?

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to na tą chwilę w projekcie wspólnego banku udział biorą - IV Republika Muratyki, Republika Bialeńska oraz Związek Winkulijski. Pozostałe kraje jeśli będą chciały dołączyć do projektu, proszę zgłosić się do mnie lub @Andrzej Płatonowicz Ordyński w celu podpisania deklaracji. To teraz Andrzeju, Mateuszu - działamy!

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej Płatonowicz Ordyński

Przepraszam, że wypowiadam się z takim wyprzedzeniem, ale ja również bardzo się cieszę z powodu wspólnego wystosowania Deklaracji. Rozmowy prowadzone w Leocji zapowiadają bardzo obiecujący projekt. Jeśli tak, szczyt w Muratyce okaże się jednym z najważniejszych szczytów w dziejach Nordaty.

Już z wyprzedzeniem chciałbym zapytać, czy nie macie nic przeciwko, by w styczniu zorganizować Szczyt Integracji Nordackiej w Bialenii? SIN-y odbyły się już we wszystkich państwach członkowskich Wspólnoty Nordackiej poza Bialenię, więc wypada na to, że teraz nasza kolej. 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał:

Przepraszam, że wypowiadam się z takim wyprzedzeniem, ale ja również bardzo się cieszę z powodu wspólnego wystosowania Deklaracji. Rozmowy prowadzone w Leocji zapowiadają bardzo obiecujący projekt. Jeśli tak, szczyt w Muratyce okaże się jednym z najważniejszych szczytów w dziejach Nordaty.

Już z wyprzedzeniem chciałbym zapytać, czy nie macie nic przeciwko, by w styczniu zorganizować Szczyt Integracji Nordackiej w Bialenii? SIN-y odbyły się już we wszystkich państwach członkowskich Wspólnoty Nordackiej poza Bialenię, więc wypada na to, że teraz nasza kolej. 😉 

Dla mnie to rzecz retoryczna - z wielką chęcią odwiedzę Wolnograd, lub nową stolicę jeśli uda się ją jakoś zbudować do tego czasu. Jak najbardziej Andrzeju - róbcie! Mam nadzieję, że podczas następnego Szczytu dojdziemy do jeszcze lepszych wspólnych projektów tak, jak w Zwierzogrodzie.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij