• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Oświadczenie mikronacji w sprawie operacji "Busola"


Rekomendowane odpowiedzi

MIĘDZYNARODOWE OŚWIADCZENIE W SPRAWIE KONIECZNOŚCI POKOJOWEGO ROZWIĄZANIA KONFLIKTU POMIĘDZY
IV REPUBLIKĄ MURATYKI A LUDOWĄ REPUBLIKĄ MAGNIFIKATU

 

    Operacja "Busola" została zorganizowana przez władze IV Republiki Muratyki w czasie gdy władze Ludowej Republiki Magnifikatu nie wykazywały aktywności. Równocześnie pragniemy zauważyć iż obecnie władze Ludowej Republiki Magnifikatu mogą w należyty sposób reprezentować interesy mieszkańców Magnifikatu przez co nie jest konieczne kontynuowanie operacji. Rozwiązania siłowe mogą przynieść jedynie negatywne skutki dla strony która po nie sięga. Obecnie kluczowe jest rozwiązanie tej kwestii na drodze dialogu w duchu wzajemnego szacunku i zrozumienia z uszanowaniem interesów wszystkich stron. Państwa sygnatariusze niniejszego oświadczenia wyrażają gotowość do zorganizowania negocjacji mających na celu zażegnaniu konfliktu w dowolnym miejscu na terytorium któregokolwiek z nich.

Podpisali:

(-) Bolesław Kirianóo von Hohenburg
Wielki Imperator Narodu Kiriańskiego

(-) Tadeusz I Wielki
Król Hawilandu

(-) Piotr Jankowski
Król Bornfostu

(-) Włodzimierz Molotin
Przewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Czesnoradu

(-) Kamiljan de Harlin-Wespucci
Cesarz Insulii

Edytowane przez Dimitrij Ścierkow

Proletarier aller Länder, vereinigt Euch!

/-/Kam. Dimitrij Ścierkow/Dimitri Stoffer, Volkskommissar der UdKSR/Vorsitzender des Rates der KKSR

1205.png823279006_AntipixelZKRR.png.2fa3414fa8ac21e33714b812263090aa.png532187497_AntipixelKucelgrad.png.0a390cbdeb5dedc56ca6e5f124e914a5.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Władze Winkulii oraz Bialenii nie zostały bezpośrednio zaproszone do podpisania oświadczenia, mam jednak nadzieję iż nie tylko one, lecz wszystkie mikronacje miłujące pokój są skłonne zgodzić się z jego treścią.

image.png.c1a42a2791c001105e2315f333dc6455.png100464293790614696.png 1021.png 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni delegaci

Mogę zapewnić każdego z nas iż IV Republika ponad rządzę posiadania i władzy ceni sobie pokojową kooperację między narodami kontynentu północnego. Interes własnego państwa stawialiśmy zawsze ponad wszystko lecz nigdy do tej pory inny naród nie ucierpiał na tym tak ja ma to miejsce teraz. Wciąż stawiamy i będziemy stawiać interes naszego państwa w pierwszej kolejności lecz pokój i kooperację cenimy sobie teraz równie wysoko. 

Pragnę również was uspokoić i rozwiać wasze obawy, kontakty Muratyki i Magnifikatu prowadzone przez moja osobę i Towarzysza Prezydenta LRM @Tarsycjusz Operar na obecną chwilę mają na celu możliwie najszybsze zażegnanie tego konfliktu aby rozwiązanie zadowoliło obie strony i wszystko zmierza do pokojowego rozwiązania które może już niebawem ujrzy światło dnia.

Osobiście nie widzę żadnych powodów by Muratyka i Magnifikat nie mogły jak dawniej utrzymywać przyjaznych relacji i spójnie działać dla dobra swoich narodów stąd ów konflikt jest równie nie korzystny dla Muratyki co Magnifikatu. Szczerze liczę iż Prezydentowi LRM przyświecają podobne intencje co mnie i wywalczenie ponownego nawiązania pokojowych relacji i wznowienia między naszymi narodami ponownie będzie możliwe już w niedalekiej przyszłości.

 

Prezydent IV Republiki Muratyki;

ALber de Espada.png

 

 

Edytowane przez Albert Fryderyk de Espada
  • Lubię to 2
  • Kocham to! 3

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij