• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Wydział zgłoszeń o urlop [jak również wątek nieobecności]


Rekomendowane odpowiedzi

W niniejszym wątku można zgłosić się o urlop.

(jak również można "zgłosić się o urlop" jedynie narracyjnie, a w rzeczywistości podać można w ten sposób swój brak aktywności w mikroświecie na podany czas przez zgłaszającego)

(rzecz jasna jest to też wątek w ogóle o zgłaszanie się o urlopu, nawet będąc aktywnym w mikroświecie, choć chcąc sobie zrobić gdzieś wakacje, czy to w ZKRR, czy zagranicą.)

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi tutaj poprosić o urlop związku z tym, że to ja jestem Komisarzem Ludowym Administracji Publicznej, więc po prostu daje sobie pozwolenie na wypoczynek w Nowańsku (posiedzę sobie mieszkaniu).

Czas będzie wynosić dwa dni, a konkretniej to 13 i 14 sierpnia (a w rzeczywistości to mnie nie będzie w tych dniach, więc przynajmniej całą sobotę na pewno mnie nie będzie, a jeśli chodzi o niedzielę, to możliwe, że już będę, ale wieczorem i to trochę późnym).

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
W dniu 16.05.2023 o 21:54, Włodzimierz Molotin napisał:

Zgłaszam urlop od 19 maja do popołudnia 21 maja.

Dobrze, a wyjeżdża może Towarzysz gdzieś konkretnie w Czesnoradzie, czy poza kraj? Czy może jednak Towarzysz zamierza odpocząć w Nowańsku?

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zgłaszam zatem urlop od jutrzejszego dnia do czwartku. Wyjeżdżam do Centrogradu, aby zobaczyć jak się rozwinęło to miasto. Oczywiśćie przydzielam urlop.

(Tia... nie dość, że realioza ciągle mnie łapie, to do czwartku tym bardziej nie będę do dyspozycji).

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
8 godzin temu, Włodzimierz Molotin napisał:

Zgłaszam urlop od 08.06.2023r. do południa 11.06.2023r.

Dobrze, to urlop przyjmuję, tylko proszę dopisać jeszcze, gdzie Towarzysz chciał jechać, czy może Towarzysz decyduje się w Nowańsku zostać.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zatem zgłaszam urlop do dnia dzisiejszego, godziny około 13:00, do godziny około 19:00 dnia jutrzejszego, z możliwością wydłużenia go do godzin popołudniowych poniedziałku. Oczywiście będę sobie odpoczywać w Nowańsku.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij